Heroes fórum

Fórum ke všem dílům Heroes of Might and Magic

Přejít na obsah

4 mise pls poradte

Vše ohledně hradu Nekropole

4 mise pls poradte

Příspěvekod Dom » pon led 08, 2007 9:29 pm

Hoj. Tak už jsem zase začal hrát a o moc jsem se nepohnul zkončil jsem tam kde minule. U 4 mise. Poradte mně pls kde mam nasomrovat takovou mega army abych zabil toho prcka na slonovi :). Než tam, dojdu tak mam velic malou army. Mám 9 draku, 1 stinovyho, 150 zombii a 600 koster a to na něj nestači. Napište pls všechno co ně k té misi mužete řict. THX moc.
Dom
Upozornění: 2

Re: 4 mise pls poradte

Příspěvekod TomKQT » úte led 09, 2007 9:42 am

Dom píše:Hoj. Tak už jsem zase začal hrát a o moc jsem se nepohnul zkončil jsem tam kde minule. U 4 mise. Poradte mně pls kde mam nasomrovat takovou mega army abych zabil toho prcka na slonovi :). Než tam, dojdu tak mam velic malou army. Mám 9 draku, 1 stinovyho, 150 zombii a 600 koster a to na něj nestači. Napište pls všechno co ně k té misi mužete řict. THX moc.

Není to náhodou ta mise, kde ho vůbec zabíjet nemáš, právě naopak - máš se mu vyhýbat? Už je to nějaký ten měsíc co jsem to dohrál, ale v jedné misi tam právě hrdina Akademie (na slonu) chodil pořád po stejné dráze a zaútočil jen pokud jsi byl moc blízko u něj - pointa právě byla, že se mu máš vyhýbat, ne na něj útočit.
TomKQT

Příspěvekod Dom » úte led 09, 2007 2:57 pm

Ne to neni ono to je 1 mise ja potrebuju neco o ctvrte. ses tam v podzemi a nemuzes na na povrch a mas jen omezenou army a ten prcek je jeset o patro niz
Dom
Upozornění: 2

Příspěvekod albrecht » stř led 10, 2007 2:11 pm

Dom píše:Ne to neni ono to je 1 mise ja potrebuju neco o ctvrte. ses tam v podzemi a nemuzes na na povrch a mas jen omezenou army a ten prcek je jeset o patro niz
žádný trik neexistuje.. chodit opatrně, neztrácet v soubojích moc jednotek, využívat dwellingů.. a potom.. s plnou magií, hurá na kouzelníka :)
albrecht

Re: 4 mise pls poradte

Příspěvekod mickel » stř led 14, 2015 1:28 pm

I break your head with the undead units who were at the time of life. Skeleton-pawn, zombie-peasant-lich mage. But who could be a ghost
mickel

Zpět na Nekropole (nemrtví)