Heroes fórum

Fórum ke všem dílům Heroes of Might and Magic

Přejít na obsah

Rovnoprávnost Temných Elfů

Vše ohledně hradu Kobka

Re: Rovnoprávnost Temných Elfů

Příspěvekod Grawl » čtv čer 06, 2013 7:08 pm

Krvavá fůrie píše:Ne!Ani nevíš proč ženy do boje dáváme!?A ani ti to neřeknu!Mžeš se zeptat Ylayi ale neodpoví ti(Možná) :P :P :P

Každý ví proč dáváte ženy do boje. Protože vám je tvůrci hry dali jako jednotky.
Cílem války není padnout za vlast, ale přinutit ty parchanty na druhé straně aby padli za tu svou.
Grawl

Příspěvekod Roberto » pát čer 07, 2013 7:32 am

Grawl píše:
Krvavá fůrie píše:Ne!Ani nevíš proč ženy do boje dáváme!?A ani ti to neřeknu!Mžeš se zeptat Ylayi ale neodpoví ti(Možná) :P :P :P

Každý ví proč dáváte ženy do boje. Protože vám je tvůrci hry dali jako jednotky.

Ee, to zato že sa im celé dni nezatvoria chlebárne, tak sa ich potrebujú zbaviť 8)
Roberto

Příspěvekod Grawl » čtv čer 13, 2013 1:56 pm

Krvavá fůrie píše:HaHa.Moc vtipný.máš pravdu kde by jsme byli bez zvědů apod.?Taky nevím ale o tom řeč není je řeč o něčem jiném.A umíš si představit matku stínu jak vaří,Já ne!!!!!!!!Ale nevím co by zase temní elfové dělaly bez Temných elfek?ženy jsou hold lepší a nedonutíte temné elfky aby přestaly pečovat víc o své dcery než o syny.Hold smůla hoši! :lol: :lol: :lol: :lol:

To je pokus o vraždu já jsem si matku stínu představil a málem jsem zemřel smíchy :lol: :lol:
Cílem války není padnout za vlast, ale přinutit ty parchanty na druhé straně aby padli za tu svou.
Grawl

Předchozí

Zpět na Kobka (temní elfové)