Heroes fórum

Fórum ke všem dílům Heroes of Might and Magic

Přejít na obsah

Peklo - mise "THE SHIP"

Vše ohledně hradu Kobka

Peklo - mise "THE SHIP"

Příspěvekod frodo » sob čer 10, 2006 4:34 pm

Zdarec právě jsem tuto misi projel a rád bych věděl co bych dostal od těch draku co jsou v podzemi u te brany když jim dam tech 100 lučišníků??? Já se na to vybodl... zabil jsem draky a dohrál misi...
frodo
 
Příspěvky: 1
Registrován: sob čer 10, 2006 4:32 pm

Příspěvekod Destabilizator » sob čer 10, 2006 4:42 pm

Uhnuli by Ti z cesty :wink: :arrow:
Obrázek
Uživatelský avatar
Destabilizator
Čestný člen
 
Příspěvky: 256
Registrován: sob kvě 20, 2006 11:26 am

Příspěvekod funghost » čtv čer 22, 2006 10:26 pm

poradite mi plz,jak mam tu misi dohrat?Hraju ji uz asi po 5-ty.Ted sem se dostal k 2.brane a zbylo mi jen par jednotek se kteryma ten hrad nedobiju ani kdybych se postavil na rasy.
A navic jednotky porad ubyvaji.Nakoupim si 8 nej.draku a nez nekam prijedu mam jich jen 5...podobny je to se vsema jednotkama. Mam 3 Elfy hrady. Timhle tempem nez udelam armadu :( Na svoz priser mam 4 dalsi hrdiny,ale porad to trva moc dlouho....navic to ubyvani jednotek.

Nebo by bylo lepsi kdybych si dobil hrad v podzemi? Myslim si,ze mi to moc nepomuze,ale nevim. Sice mi nebudou ubyvat jednotky,ale zase budu mit jen "jeden hrad" + ty Elfy a nez udelam armadu :(

Jakou ste zvolili strategii na dohrani te mise? Me uz to opravdu nebavi.

Predem diky
funghost
 
Příspěvky: 1
Registrován: čtv čer 22, 2006 10:17 pm

Příspěvekod cabannos » pát čer 23, 2006 6:21 am

Taktika:obsadit prvni Sylvan hrad hned po ceste, vcetne dolu. Nezdrzovat se a bezet dolu pro Inferno nez vybuduje armadu. Nahore mi hrad hlida jeden hrdina, dole delam armadu a jdu na druhy Slyvan hrad apod. :wink:
Uživatelský avatar
cabannos
 
Příspěvky: 75
Registrován: ned čer 18, 2006 8:40 am

Příspěvekod Destabilizator » pát čer 23, 2006 6:36 am

Tohle uz se resi v jinem topicu. Kdyz budes jednotky vozit s jinym hrdinou nez s Agraelem, tak Ti ubyvat nebudou... :arrow:
Obrázek
Uživatelský avatar
Destabilizator
Čestný člen
 
Příspěvky: 256
Registrován: sob kvě 20, 2006 11:26 am

********LOĎ*******

Příspěvekod Kadeřábek » sob črc 01, 2006 6:08 pm

Je to docela dost těžká mise.Na začátek je dobrý vědět,že jednotky hvozdu u hrdiny Agraela začnou dezertovat,ale pokud je veze jiný hrdina,nebo jsou v hradě nedezertují. Nejlepší taktika je asi dobýt 1.hrad hvozdu,co je po cestě.Potom jet na ten hrad pekla(v podzemí).Dále co nejrychleji pokračovat na 2.hrad hvozdu,co je vpravo nahoře.Průběžně zabírat doly a stavět hrady(hlavně pekelnej).Vrátit se do hradu pro jednotku a jet na 3.hrad vlevo nahoře, a porazit všechny hrdiny hvozdu.Dál je potřeba pár týdnů sedět na pekelným hradě a postavit jednotku(je dobré svážet jednotku i z hradů hvozdu-hlavně draky),protože je potřeba se dostat přes 2 brány(na severu),které hlídá obrovská armáda.Pak stačí jen porazit hrad. :D
Kadeřábek
 
Příspěvky: 1
Registrován: sob črc 01, 2006 5:56 pm

Příspěvekod Sharp » pon črc 03, 2006 11:24 am

Kééééécy tuhle misi dál i heroes mlíčnák,normálně jsem obsadil sylvan,dobyl inferno,hodil army do sylvanu a už jel 100% na inferno,ten rpvní garrison jsem dobyl,pak jsem se na to vykašlal a normálně sjem dodal 100elfů páč je nemám rád :) i když huntři nejsou zas tak špatný ale na nekro to nemá :roll:
"Život je změna, chaos, špína a utrpení. Smrt je mír, řád a věčná krása."
''Císař ví,Císař se díva''
''Die Schwinge des Todes''
Obrázek
Uživatelský avatar
Sharp
 
Příspěvky: 122
Registrován: ned čer 25, 2006 10:44 am

Je to nemožny dohrát

Příspěvekod yesfrost » sob črc 15, 2006 5:14 pm

Ta pekelna mise je fakt peklo jak ten pristav dobyt ,to snad nejde,ty vojclove me vzycky totalne zrubou a kdyz obsadim pekelnej hrad a jedu dal dobyvat jejih mesta tak mi mezitim vlezou do hradu a taky konec mise a
pokud ho chi branit tak mi nestaci mi armada a zas konec mie,co mam delat
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: ¨
prosim pomoc od nekoho kdo tu 2 misi 4level udelal
yesfrost
 
Příspěvky: 16
Registrován: sob črc 15, 2006 1:15 pm

The Ship

Příspěvekod Varangian » ned črc 16, 2006 8:29 am

Ad dráčci - když obětuješ elfíky, dostaneš mnohem více expů - víc jak dvojnásobek....

2yesfrost: už se to řešilo opravdu jinde - můj tip je obsadit rozhodně nejdřív Inferno - koupit hrdinu - předat Sylvan armu a dát Agraelovi démony (ze začátku mohou oba hrdinové jezdit společně - a na tužší boje předat Elfy Agraelovi... a před ukončením turnu je zas předat zpět)

S pekelnou armou (gatingem) pak není problém dohrát celou misi...
Varangian
 
Příspěvky: 7
Registrován: ned črc 16, 2006 8:22 am

ukrutne tesky

Příspěvekod yesfrost » ned črc 16, 2006 8:53 am

mam pocit ze tenhle level je prehnane tezkej,uz u nej sedim dva dny a nemuzu se moc daleko dostat.to snad nejde udelat,kazda strategie mi zatim selhala
Udelal to nekdo
yesfrost
 
Příspěvky: 16
Registrován: sob črc 15, 2006 1:15 pm

Re: ukrutne tesky

Příspěvekod Wodka » ned črc 16, 2006 11:37 am

yesfrost píše:mam pocit ze tenhle level je prehnane tezkej,uz u nej sedim dva dny a nemuzu se moc daleko dostat.to snad nejde udelat,kazda strategie mi zatim selhala
Udelal to nekdo


určitě, a to hodně lidí. Já bych ti pomohl, ale už si to nepamatuju a zrovna nejsem doma u pc, takže si to ani nemůžu loadnout a poradit. možná k večeru
"Пошел ты!"
Uživatelský avatar
Wodka
 
Příspěvky: 160
Registrován: úte kvě 23, 2006 1:11 pm

Příspěvekod yesfrost » ned črc 16, 2006 12:17 pm

To bys moooc hodny,uz jsem premyslel jak by to slo obejit-jsem zoufali,hledam navody,cheaty,proste neco
yesfrost
 
Příspěvky: 16
Registrován: sob črc 15, 2006 1:15 pm

Příspěvekod yesfrost » ned črc 16, 2006 12:41 pm

To by jsi byl moc moc,hodny,ja uz jsem s tohó uprimne nestastnej. Zacinam premyslet jak to nejak obejit,tak hledam nejake navody nebo cheaty, proste neco co by me pomohlo se odpichnout na tu posledni misi abych konecne uzavrel kampan :?
yesfrost
 
Příspěvky: 16
Registrován: sob črc 15, 2006 1:15 pm

Příspěvekod xghost » ned srp 27, 2006 6:49 pm

to bylo jodnoduchy. proste dobijes pekelnej hrad a pak uz si jedes. vsecky boje, kde nesjou moc rychly jednotky das gatingem bez ztrat. A ty brany sly jednim zatahem... ani sem myslim nemel zadnou extra army. hlavne to chce mit hrdinu naslaplyho naplno... coz s gatingem neni problem zaridit, jednotek tam je po mape dost. to mi teda prisla MNOHEM tezsi naka ta mapa predtim (uz nevim kolikata)
Uživatelský avatar
xghost
 
Příspěvky: 13
Registrován: pon srp 07, 2006 10:05 pm
Bydliště: Nové Hrady

Re: Peklo - mise "THE SHIP"

Příspěvekod Donnie » pon zář 15, 2008 2:58 pm

docela jednoducha mise sem prvne dobyl sylvanskej (jako kazdy asi) pak sem obsadil inferno(ten druhej sem ani neobsazoval sem ani nevedel ze tam naky 2. je :D) pockal na poradnou army zrubal draky a pak sem dobyl ten nahore s pristavem sice docela tezko ale prece jen 100 nocnich mur a 80 pit lordu to zvladne :wink:
Obrázek
Klik na dráčka :)
Donnie
 
Příspěvky: 43
Registrován: pon srp 04, 2008 11:46 am


Zpět na Kobka (temní elfové)

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron