Heroes fórum

Fórum ke všem dílům Heroes of Might and Magic

Přejít na obsah

Kobka-pls pomoc!

Vše ohledně hradu Kobka

Příspěvekod marvn » čtv črc 20, 2006 6:07 pm

2 destabilizator: leadership je u nemrtvych ke schpnosti "posel smrti" (ta je dobra), ale moralka je samozrejme k nicemu ;)

jinac dungen je opravdu prepalenej....kdyz davas implozi za 2,5k zraneni a este mas kouzelnictvi a tvuj hrdina je na tahu skoro porad...proste brutal

Ale snad to v nakym patchy srovaj...
marvn

Příspěvekod marvn » čtv črc 20, 2006 6:09 pm

Iris píše:To jsou ty kampaně tak zlý?Moje nejoblíbenější rasy že mají schopnosti na nic?Ach jo :cry:

Na kampanich je zly akorat to, ze sou zabugovany skrz na skrz ;)
marvn

Příspěvekod KOM » stř zář 20, 2006 12:33 pm

Destabilizator píše:Mno, je to trosku slozitejsi :?
Tvuj hrdina musi mit schopnost videt elementy, pri boji pak uvidis symboly elementu jednotek, Tvych i nepratelskych, pokud napr. Tva jednotka ma element ohne (plaminek) a utocis na nejakou, kt. ma opacny element, tj. vodu (kapka), tak dostane jeste bonusove zraneni ohnem, po utoku se ale elementy Tve i cilove jednotky zmeni... Vice o tom najdes na heroesofmightandmagic.com, anglicky samozrejme.

Imho je tohle dost overpowered, treba smecka cernych draku pak sazi i 300 bonus dmg, navic hrdina ma empovered kouzla (2x tolik stoji ale +50% dmg, coz treba u takove imploze je nechutne) a jeste k tomu Irresistible Magic, cimz drasticky rusi resistence proti magii, i imunity....

Asi jsem trosku lamka, ale jak je to s tim utokem? Pokud utocim na stejne kapky, tedy napr. na voda - voda, nic se nedeje. Nekdy mi to ovsem napise pri utoku nejakou hlasku, to bude asi to plusove zraneni. A to jako zrani napr. vsechny protivniky co maji kapku zeme? Nebo i ty moje co ji maji? Jeste jsem nevypozoroval, kdy k tomu plusovemu zraneni dojde, muze tu nekdo napsat, kdy se tak, pri jakem utoku elementu na ktery, deje? Asi mi neco uniklo :-)
Posledni odstavec mnou citovaneho prispevku absolutne nechapu, asi bych to potreboval prelozit do CZ :-)))
KOM

Příspěvekod jakub.karasek » stř zář 20, 2006 1:07 pm

Pokud má tvoje jednotka například element voda, tak je nejvýhodnější zaútočit na jednotku co má element opačný (tzn oheň). Jakmile na ni zaútočíš, tak způsobíš větší zranění a element u tvé jednotky se změní.
Jinak maximální útok působí:
Oheň vs voda
Země vs vzduch
a samozřejmě naopak
Might and Magic: Heroes VI sběratelská edice + Odstíny temnoty (*****)
Heroes V Collectors Edition cz v1.3 (*****)
Heroes IV Complete cz v4.0 (sh*t)
Heroes III Complete cz (Game4u) (*****)
Heroes II Gold cz (****)
Heroes I Gold cz (****)
jakub.karasek

Příspěvekod KOM » stř zář 20, 2006 1:11 pm

jakub.karasek píše:Pokud má tvoje jednotka například element voda, tak je nejvýhodnější zaútočit na jednotku co má element opačný (tzn oheň). Jakmile na ni zaútočíš, tak způsobíš větší zranění a element u tvé jednotky se změní.
Jinak maximální útok působí:
Oheň vs voda
Země vs vzduch
a samozřejmě naopak

A ten bonusovej utok se tedy projevi jen na nepratelich nebo i na mzch jednotkach co maji stejnej element jako ten bonus? Jinak diky za odpoved.
KOM

Příspěvekod jakub.karasek » stř zář 20, 2006 1:48 pm

Heh, tak tahle otázka mě nikdy nenapadla... Myslím, že ten bonus mají jenom tvoje jednotky, navíc nepřátelský jednotky elementy nevidí :wink:
Might and Magic: Heroes VI sběratelská edice + Odstíny temnoty (*****)
Heroes V Collectors Edition cz v1.3 (*****)
Heroes IV Complete cz v4.0 (sh*t)
Heroes III Complete cz (Game4u) (*****)
Heroes II Gold cz (****)
Heroes I Gold cz (****)
jakub.karasek

Předchozí

Zpět na Kobka (temní elfové)