Heroes fórum

Fórum ke všem dílům Heroes of Might and Magic

Přejít na obsah

Kampan 4 mise 2 (expanze)

Vše ohledně hradu Kobka

Kampan 4 mise 2 (expanze)

Příspěvekod izuel » sob črc 15, 2006 10:02 am

jak vyřešit za temného elfa (warlock) kampaň čtvrtá mise druhá (česky se jmenuje expanze) oranžového vyřadím, obsadím všechny čtyři hrady ,ale problém mám s grálem (ashina slza) nejsem schopný grál najít, protože když se začne natáčet mapou a navíc je tak veliká ,nemůžu nalézt záchytný bod abych se mohl orientovat a najít ho. pomůže někdo děkuju pěkně

ps:obelisky mám odkryté samozřejmě všechny bod na kopání vidím

ps2: nechápu proč tady všichni idiotsky zakládají tema,- např prooooooosím help, takhle je to přes 4 stránky, jak pak má člověk něco najít???? :roll:
izuel

Příspěvekod Zaity » sob črc 15, 2006 10:59 am

proč neudělate jedno tema na forum s nazvem Kampaň a tam nepíšete všechno ted je tu snad 6 temat s akurát s odlišnou druhu kampaně nebylo by snad lepší to psat do jednoho poradit vám snad můžou v každe časti kampani :D
Zaity
Čestný člen

Příspěvekod Wodka » sob črc 15, 2006 11:45 am

Zaity píše:proč neudělate jedno tema na forum s nazvem Kampaň a tam nepíšete všechno ted je tu snad 6 temat s akurát s odlišnou druhu kampaně nebylo by snad lepší to psat do jednoho poradit vám snad můžou v každe časti kampani :D

ty woe ty to fakt píšeš všude... :evil:
"Пошел ты!"
Wodka

Re: Kampan 4 mise 2 (expanze)

Příspěvekod izuel » sob črc 15, 2006 11:46 am

[quote="izuel"]jak vyřešit za temného elfa (warlock) kampaň čtvrtá mise druhá (česky se jmenuje expanze) oranžového vyřadím, obsadím všechny čtyři hrady ,ale problém mám s grálem (ashina slza) nejsem schopný grál najít, protože když se začne natáčet mapou a navíc je tak veliká ,nemůžu nalézt záchytný bod abych se mohl orientovat a najít ho. pomůže někdo děkuju pěkně

ps:obelisky mám odkryté samozřejmě všechny bod na kopání vidím

Opět si odpovím sám ,naštěstí se v týdnu na cestě narodily dva ďáblové vedle sebe tak sem to našel,navíc dobrá pomůcka je naznačit si cestu přes celou obrazovku a na (tajné mapě puzzle) se objeví ta cesta podlo toho se natočí mapa, není to tak těžký,. ale ve trojce se to maličko hledalo lépe čao
izuel

Příspěvekod hasseb432 » pon pro 01, 2014 11:23 am

Jak jste šli na poslední misi za Kobku? Tam jak musí Raelag proběhnout k hranicím gryfí říše. Mě přijde, že ty brány, který mu brání v cestě maj strašně silný osazenstvo a že to jen tak projít nejde. Co vy na to?
Try out our free Braindumps certification training courses to get high flying success in final IBQH & Washington University in St. Louis exams,Campbellsville University is also very useful tool.
hasseb432

Příspěvekod RoyLaiden » pon pro 01, 2014 12:58 pm

hasseb432 píše:Jak jste šli na poslední misi za Kobku? Tam jak musí Raelag proběhnout k hranicím gryfí říše. Mě přijde, že ty brány, který mu brání v cestě maj strašně silný osazenstvo a že to jen tak projít nejde. Co vy na to?

tohle je celkem problémová mise ale dá se zvládnout (sice mě to stálo plno loadingů ale zmákl sem to.....v podstatě de o to že musíš projít 1. bránou a než projdeš tou další tak si odemknout červenou a mordou věž u kterých jsou vstupy do podzemí....pak prorazit další bránu a obsadit město na severu zatímco bude Shadya shromaždovat jednotky z obydlí který sou v podzemí pak dobýt město který je víc na východ a pak finální bránu a dodělat i Veyera a tím mise hasne....ale jak řikám tohle je jen kostra jak +- postupovat....stejně tě to bude stát dost času nervů a loadingů :D :D
"Schovej se, poslouchej, sleduj, uč se. A když přijde ten správný čas, zaútoč ze stínů!"
RoyLaiden

Příspěvekod Alarik » pon pro 01, 2014 5:19 pm

RoyLaiden píše:
hasseb432 píše:Jak jste šli na poslední misi za Kobku? Tam jak musí Raelag proběhnout k hranicím gryfí říše. Mě přijde, že ty brány, který mu brání v cestě maj strašně silný osazenstvo a že to jen tak projít nejde. Co vy na to?

tohle je celkem problémová mise ale dá se zvládnout (sice mě to stálo plno loadingů ale zmákl sem to.....v podstatě de o to že musíš projít 1. bránou a než projdeš tou další tak si odemknout červenou a mordou věž u kterých jsou vstupy do podzemí....pak prorazit další bránu a obsadit město na severu zatímco bude Shadya shromaždovat jednotky z obydlí který sou v podzemí pak dobýt město který je víc na východ a pak finální bránu a dodělat i Veyera a tím mise hasne....ale jak řikám tohle je jen kostra jak +- postupovat....stejně tě to bude stát dost času nervů a loadingů :D :D

Samozřejmě je možné tu misi projít po povrchu, dobývat nepřátelská města a probíjet se přes ty strážní tvrze a nepřátelské hrdiny, ale mnohem jednodušší je ji zkrátka projít přes podzemí. Vchod do pozdemí je, jak už bylo řečeno, hned za první branou za modrou, resp. červenou věží. A oba východy z podzemí jsou kousek od poslední brány, kam se potřebuješ dostat. Není tedy třeba si zbytečně komplikovat život dobýváním povrchu mapy, když většinu nepřátel lze jednoduše obejít. Pak je ta mise ve výsledku naopak dosti triviální :) .
Alarik

Příspěvekod Bušák » pon pro 01, 2014 5:36 pm

A do třetice postup pro fajnšmekry, jako jsem já, kteří potřebují mít všechno čisté, obsazené a zničené. Jde o to co nejrychleji zlikvidovat nepřítele, protože ten sílí podstatně rychleji než vy, tedy šel jsem po povrchu, ale vyhýbal jsem se vždy těm hlavním branám (vždy je přímá cesta - silná brána a následně oklika, ale slabší brána) a během bojů jsem si vždy v taktickém režimu "schoval" většinu jednotek a nechal jsem si jen střelce + draky a nepřítele jsem usmažil střelbou a kouzly téměř beze ztrát. takhle jsem během prvního měsíce nepřítele zlikvidoval a následně jsem se vydal do podzemí, kde jsem přibral trochu armády a podal jsem si i zbylé brány. Veyer byl už pak jen takovým bonbonkem nakonec. (Ano, je to zbytečně zdlouhavé a top skóre s tím neuděláte, ale zase se dá nabrat hodně zkušeností, které vám pak mohou zachránit krk ve finálním boji v 6. kampani). Nejdůležitější je zničit co nejdříve všechny nepřátelské hrdiny, jinak vás přerostou a na povrchu už si neškrtnete.
Bušák

Příspěvekod RoyLaiden » pon pro 01, 2014 9:08 pm

Alarik píše:
RoyLaiden píše:

Samozřejmě je možné tu misi projít po povrchu, dobývat nepřátelská města a probíjet se přes ty strážní tvrze a nepřátelské hrdiny, ale mnohem jednodušší je ji zkrátka projít přes podzemí. Vchod do pozdemí je, jak už bylo řečeno, hned za první branou za modrou, resp. červenou věží. A oba východy z podzemí jsou kousek od poslední brány, kam se potřebuješ dostat. Není tedy třeba si zbytečně komplikovat život dobýváním povrchu mapy, když většinu nepřátel lze jednoduše obejít. Pak je ta mise ve výsledku naopak dosti triviální :) .

to je sice pravda ale není to pak taková výzva když to prolítneš a konec :-D
"Schovej se, poslouchej, sleduj, uč se. A když přijde ten správný čas, zaútoč ze stínů!"
RoyLaiden

Zpět na Kobka (temní elfové)