Heroes fórum

Fórum ke všem dílům Heroes of Might and Magic

Přejít na obsah

4 kampan - 2 mise. Prosim o radu

Vše ohledně hradu Kobka

4 kampan - 2 mise. Prosim o radu

Příspěvekod kokky » ned črc 16, 2006 5:38 pm

Zdravim. V teto misi mam porazit oranzoveho hrace. Toho jsem uz porazil. Ted mam jeste vykopat Ashinu slzu. Nasel jsem uz tri obelisky, ale stale mi jeste jeden chybi najit. Mapu jsem uz celou prosel. I podzemi. Teda to co slo. Je tam cervena brana, ale nemuzu k ni nikde najit cerveneho klicnika. Jen nedaleko meho hradu v podzemi, kde zacinam misi je stan bezoveho klicnika. Mohl by mi prosim nekdo poradit, jak to udelat? Kde najdu ten stan toho cerveneho klicnika nebo kde je ten posledni obelisk? Uz ta hraji druhy den, ale nemuzu nic uz najit. Moc dekuji za rady.
kokky

Re: 4 kampan - 2 mise. Prosim o radu

Příspěvekod Frost-Dragon » ned črc 16, 2006 5:57 pm

kokky píše:Zdravim. V teto misi mam porazit oranzoveho hrace. Toho jsem uz porazil. Ted mam jeste vykopat Ashinu slzu. Nasel jsem uz tri obelisky, ale stale mi jeste jeden chybi najit. Mapu jsem uz celou prosel. I podzemi. Teda to co slo. Je tam cervena brana, ale nemuzu k ni nikde najit cerveneho klicnika. Jen nedaleko meho hradu v podzemi, kde zacinam misi je stan bezoveho klicnika. Mohl by mi prosim nekdo poradit, jak to udelat? Kde najdu ten stan toho cerveneho klicnika nebo kde je ten posledni obelisk? Uz ta hraji druhy den, ale nemuzu nic uz najit. Moc dekuji za rady.
zkus postavit magic tower 5 lvl .... aby tam byl teleport a normalně se přez tu bránu teleportuj jako ja .... :D ja sem taky nikde nemoh najit cebreneho klicnika .. !!! ten ctvrtej je za tim klicnikem ... v teleportu ... :D
Frost-Dragon

Příspěvekod Varangian » pon črc 17, 2006 7:15 am

V téhle mapě je pouze jeden keymaster a jedna brána (Tan) - je kousek od chatky, kde ti dračice zadala úkol najít Ashiny slzu... Pokud ti nesouhlasí barva klíčníka a brány, tak máš problém (bug?)...
Varangian

Příspěvekod kokky » pon črc 17, 2006 9:25 am

Varangian píše:V téhle mapě je pouze jeden keymaster a jedna brána (Tan) - je kousek od chatky, kde ti dračice zadala úkol najít Ashiny slzu... Pokud ti nesouhlasí barva klíčníka a brány, tak máš problém (bug?)...

Tak to mam velkej problem. Ten klicnik je bezovy a ta brana je cervena...
kokky

Příspěvekod Nahodny » pon črc 17, 2006 1:32 pm

Já se za tu bránu taky nedostal , ale ty obelisky jsem našel všechny mimo ni . I ta slza byla mimo ,takže sem se tam ani nemusel dostat.Je to asi bug mapy.
Nahodny

Příspěvekod Biara12 » pon srp 04, 2008 6:32 pm

Myslím že:Expanze ale nejsem si jistá.
Rytíři,mágové,elfové,skřeti,trpaslíci,nekromanté všechny tyto rasy zemřou a Urgash Bude vládnout!
Biara12

Příspěvekod Krvavá fůrie » úte srp 05, 2008 4:05 pm

Ashina slza leží různě.A to je pravda barva toho klíčníka a brány jsou stejné.Asi Bug.
Všichni kdo ublížili Temným elfům za to zaplatí.(životem)
Krvavá fůrie

Příspěvekod Krvavá fůrie » úte srp 05, 2008 4:06 pm

Myslela jsem to tak že asi ty máš Bug.
Všichni kdo ublížili Temným elfům za to zaplatí.(životem)
Krvavá fůrie

Zpět na Kobka (temní elfové)