Heroes fórum

Fórum ke všem dílům Heroes of Might and Magic

Přejít na obsah

Posledni mise

Vše ohledně hradu Kobka

Příspěvekod Blindwolf » úte lis 07, 2006 9:38 am

.......... píše:
Já logistiku nemám, zničil jsem dva hrady a zasekl jsem se u té brány za druhým hradem, to se nedá porazit i s plnou armádou, co máš na začátku, 400 ohnivých elementálů, 350 sukub, 30 arciďáblů a 50 pekelných pánů. Nedá se nějak obejít jako ty předešlé?

ja sem v jednom tom pekelnym hrade dostal kouzlo pan loutek na ovladani nepratelskech jednotek a pucil sem si od nepritele ty arcidabli a vymlatil sem jim to tam :twisted:

Už jsem to hrál dávno, takže si to moc dobře nepamatuju, ale mam takovej pocit, že všechny brány, až na tu první, se daj obejít. Když půjdeš k tomu prvnímu pekelnýmu hradu a od něj stále na západ, obloukem se vyhneš té druhé bráně. Po této cestě pořád na východ se dostaneš k druhému hradu Pekla, nevím jestli je před ním brána nebo ne, ale od tohoto druhého hradu dále na jih a pak odbočit na západ a jsi za branama. Pak už čeká jen poslední, kde se k tobě přidají Godrik a Isabela, myslim. A zbývá už jen porazit toho pekelníka a je to. Doufám, že je to takhle srozumitelné :) Taky jsem na to šel nejdříve silou, ale zjistil jsem, že to asi tak nepůjde. Druhá možnost by asi byla kouzlo "Okamžité cestování". Čus.
Dotaz: "Existuje něco tak úžasného a dokonalého jako je Heroes IV?"

Odpověď: "Ano, Heroes III a Heroes V" :D
Blindwolf

Re: Posledni mise

Příspěvekod drsnak » ned říj 17, 2010 12:43 pm

tadle miise je primitivni staci jit do podzemi s obema hrdiny zaroven a padit na cervenyho hrdinu kterej se nehejbe v podzemi potom jit na branu s 30sukubi 250 rarasky (hodne lehky) a potom se pripojit na cestu a staci vykostit predposledni branu a padit na posledni branu pozor dejte army jen realagovi protoze ten je potreba v 6.kamp.,4.a 5.mis. a na shadyu dejte pozor
1.jsou nekromanti
2.jsou trpasilci
3.jsou temní s lesními elfy
4.jsou čarodějové
5.jsou skřeti
6.je azyl s peklem
ale je to pro to že za některý rasy radši hraju
to je můj pohled ,každý má pohled jiný .
Jinak jsou vyvážený

Obrázek Obrázek
drsnak

Re: Posledni mise

Příspěvekod drsnak » ned říj 17, 2010 12:49 pm

drsnak píše:tadle miise je primitivni staci jit do podzemi s obema hrdiny zaroven a padit na cervenyho hrdinu kterej se nehejbe v podzemi potom jit na branu s 30sukubi 250 rarasky (hodne lehky) a potom se pripojit na cestu a staci vykostit predposledni branu a padit na posledni branu pozor dejte army jen realagovi protoze ten je potreba v 6.kamp.,4.a 5.mis. a na shadyu dejte pozor

ale zase si hodne zajdete jestli nemate patche (ted nevim jakej) ale kdyz hrajete naa body tak se to nevyplati
1.jsou nekromanti
2.jsou trpasilci
3.jsou temní s lesními elfy
4.jsou čarodějové
5.jsou skřeti
6.je azyl s peklem
ale je to pro to že za některý rasy radši hraju
to je můj pohled ,každý má pohled jiný .
Jinak jsou vyvážený

Obrázek Obrázek
drsnak

Předchozí

Zpět na Kobka (temní elfové)