Heroes fórum

Fórum ke všem dílům Heroes of Might and Magic

Přejít na obsah

První mise

Vše ohledně hradu Kobka

První mise

Příspěvekod ferda123 » stř zář 27, 2006 5:57 pm

Za úkol je připravit se na souboj s několika hrdiny. Zkoušel jsem to mockrát, ale hrdinové jsou tak silní, že není šance je porazit. Nevíte v čem by mohl být fígl ? (chyba ve hře..?)
Díky
ferda123

Re: První mise

Příspěvekod Petren » stř zář 27, 2006 6:15 pm

ferda123 píše:Za úkol je připravit se na souboj s několika hrdiny. Zkoušel jsem to mockrát, ale hrdinové jsou tak silní, že není šance je porazit. Nevíte v čem by mohl být fígl ? (chyba ve hře..?)
Díky

Máš měsíc na přípravu, co nejvíce expy a každý den postav nějakou budovu, za měsíc to musíš stihnout, dost lehká mise a pokud můžeš, vyber s Raeglem zvíšení těch kouzel na dvojnásobek a vylepši si kouzla aspoň na třetí úroveň, s nimi je to lebeda.
Petren

Příspěvekod jakub.karasek » čtv zář 28, 2006 10:04 am

To je celkem lehká mise, jen se ten měsíc nesmíš flákat a musíš sbírat zkušenosti, jednotky a kouzla... Poslední den zajeď do hradu, nakup co se dá a pak už je to jen o tvých bojových schopnostech
Might and Magic: Heroes VI sběratelská edice + Odstíny temnoty (*****)
Heroes V Collectors Edition cz v1.3 (*****)
Heroes IV Complete cz v4.0 (sh*t)
Heroes III Complete cz (Game4u) (*****)
Heroes II Gold cz (****)
Heroes I Gold cz (****)
jakub.karasek

Příspěvekod Duce » čtv zář 28, 2006 10:55 am

Všechno výše zmíněné platí, chovej se podle toho. Dost důležitý taky je, každý týden rekrutovat skauty a furie z obydlí na mapě. Právě tyhle jednotky navíc ti v závěru můžou vyhrát misi.

Můžu ještě poradit, že až tě teleportujou na místo finálních bojů, neútoč, schovej se co nejvíce nahoru až k drakům. Nech soupeře, ať se vymlátěj mezi sebou a pak doraž co zbyde. Mně tam zbyli na hard pouze 2 slabší hrdinové, který už nebyli problém.
Duce

Příspěvekod ferda123 » čtv zář 28, 2006 12:16 pm

Duce píše:Všechno výše zmíněné platí, chovej se podle toho. Dost důležitý taky je, každý týden rekrutovat skauty a furie z obydlí na mapě. Právě tyhle jednotky navíc ti v závěru můžou vyhrát misi.

Můžu ještě poradit, že až tě teleportujou na místo finálních bojů, neútoč, schovej se co nejvíce nahoru až k drakům. Nech soupeře, ať se vymlátěj mezi sebou a pak doraž co zbyde. Mně tam zbyli na hard pouze 2 slabší hrdinové, který už nebyli problém.

Ještě vyzkouším, aby se vymlátily mezi sebou. To bude asi můj poslední pokus. Díky za rady.
ferda123

Příspěvekod ferda123 » pát zář 29, 2006 12:34 pm

ferda123 píše:
Duce píše:Všechno výše zmíněné platí, chovej se podle toho. Dost důležitý taky je, každý týden rekrutovat skauty a furie z obydlí na mapě. Právě tyhle jednotky navíc ti v závěru můžou vyhrát misi.

Ještě vyzkouším, aby se vymlátily mezi sebou. To bude asi můj poslední pokus. Díky za rady.

Tak jsem je nechal vymlátit a je OK.
Díky
ferda123

Help

Příspěvekod Dusanus » sob dub 05, 2008 12:06 pm

Pls potrebujem poradit ako mam porazit tych hrdinov na konci misie. Vsade kde sa postavim so svojim Heroesom, hned v prvom tahu na mna zautoci zeleny hrac. Potom ako ho porazim mam uz velke straty a ked na mna zautoci oranzovy (posledny) nemam sancu ho uz porazit. Ako mam teda postupovat - uz naozaj nvm .... vy pisete ze ich mam nechat vybit ae nejde to - ako vravim hocikam sa postavim zeleny na mna zautoci :(
Dusanus

Re: Help

Příspěvekod Alarik » sob dub 05, 2008 1:33 pm

Dusanus píše:Pls potrebujem poradit ako mam porazit tych hrdinov na konci misie. Vsade kde sa postavim so svojim Heroesom, hned v prvom tahu na mna zautoci zeleny hrac. Potom ako ho porazim mam uz velke straty a ked na mna zautoci oranzovy (posledny) nemam sancu ho uz porazit. Ako mam teda postupovat - uz naozaj nvm .... vy pisete ze ich mam nechat vybit ae nejde to - ako vravim hocikam sa postavim zeleny na mna zautoci :(

Když se tam teleportuješ, tak prostě odjeď až k těm Černým drakům, co hlídaj ten Prsten rodu Shadowbrand. Když tam den nebo dva počkáš, tak oni se zatím navzájem vybijou a ty pak s přehledem zabiješ jen toho posledního.
Alarik

Re: Help

Příspěvekod Dusanus » sob dub 05, 2008 2:47 pm

Alarik píše:
Dusanus píše:Pls potrebujem poradit ako mam porazit tych hrdinov na konci misie. Vsade kde sa postavim so svojim Heroesom, hned v prvom tahu na mna zautoci zeleny hrac. Potom ako ho porazim mam uz velke straty a ked na mna zautoci oranzovy (posledny) nemam sancu ho uz porazit. Ako mam teda postupovat - uz naozaj nvm .... vy pisete ze ich mam nechat vybit ae nejde to - ako vravim hocikam sa postavim zeleny na mna zautoci :(

Když se tam teleportuješ, tak prostě odjeď až k těm Černým drakům, co hlídaj ten Prsten rodu Shadowbrand. Když tam den nebo dva počkáš, tak oni se zatím navzájem vybijou a ty pak s přehledem zabiješ jen toho posledního.

No to som skusal, ae dokonca aj tam za mnou ten zeleny hrac ide - ja tomu nerozumiem. A hned ako ho porazim zatoci na mna este aj zlty.... Ja nvm ci to zmenili nejakym patchom (mam v1.6). Moznoze ty si to prechadzal na inej verzii, inak si to nvm vysvetlit ... A nejde mi to prejst.
Dusanus

Re: První mise

Příspěvekod Krvavá fůrie » ned črc 20, 2008 12:31 pm

Jestli chceš mojí radů já to udělala následovně(V tom závěrěčnym souboji)Zabila jsem zelenýho a ostatní se zabili mezi sebou.A raelaga dej na 12 úroveň.díky ty jeho schopnosti zastrašování jsem vyhrála.NA mně taky se potom všichni se sypali asi tři zasebou.Ale dala jsem je v pohodě. :roll: :roll:
Všichni kdo ublížili Temným elfům za to zaplatí.(životem)
Krvavá fůrie

Zpět na Kobka (temní elfové)