Heroes fórum

Fórum ke všem dílům Heroes of Might and Magic

Přejít na obsah

Nikolaj

Vše ohledně hradu Hvozd

Re: Nikolaj

Příspěvekod Donnie » čtv zář 25, 2008 5:24 am

ok tak to skuim :).....jinak to cestovanu chapu ale nevim kde ho sezenu
Obrázek
Klik na dráčka :)
Donnie
 
Příspěvky: 43
Registrován: pon srp 04, 2008 11:46 am

Re: Nikolaj

Příspěvekod Bušák » čtv zář 25, 2008 12:51 pm

cestovani se naucis ve meste je to kouzlo v knihovne 4 kruhu... ale musis mit min. lvl 15 coz snad mas ..jo a aj sem ani nechvatal ja sem si proste postavil knihovnu ..nasbiral ..mensi armadu vypravil se pro veci pekne v klidu protoze me posadka nemohla oslabit a pak sem si dojel za nikolajem ..myslim ze to bylo mesto naspodu mapy kousek od toho poustevnika... a neskrt si ... ani mi neubral jedineho fenixe... :twisted: :twisted:
Uživatelský avatar
Bušák
 
Příspěvky: 456
Registrován: úte srp 05, 2008 11:36 am
Bydliště: České Budějovice

Re: Nikolaj

Příspěvekod Donnie » pát zář 26, 2008 4:47 am

jj a ty v tom dungeonu(hned v tom prvnim kam se dostanes tak tam sou ty aretefakty? BTW... zadny hrad si neobsazoval?
Obrázek
Klik na dráčka :)
Donnie
 
Příspěvky: 43
Registrován: pon srp 04, 2008 11:46 am

Re: Nikolaj

Příspěvekod pecha nuda » ned zář 28, 2008 9:34 am

chci se zeptat, zdrhá nekdy Nikolaj z boje???? jestli mam vyplejtvat par dni a jit pro okovy posledniho muze nebo nemusim
Uživatelský avatar
pecha nuda
 
Příspěvky: 68
Registrován: pon zář 15, 2008 7:33 pm

Re: Nikolaj

Příspěvekod Zehir » pon zář 29, 2008 12:46 pm

pecha nuda píše:chci se zeptat, zdrhá nekdy Nikolaj z boje???? jestli mam vyplejtvat par dni a jit pro okovy posledniho muze nebo nemusim

Nezdrhá, ale jestli ho porazíš bez Fénixů, nebo jsi nezničil 6 skupin přízračných draků, tak zase oživne.
I use all kind of magic, all kind of power, all kind of weapons. Everybody will need to be much powerfull then we are, because the Chaos isn't sleeping anytime and the Demons will do anything to destroy us. But as the highest shield I will stand against them and fight for the glory of Asha and Elemental Dragons. Let the magic be with us!
Uživatelský avatar
Zehir
 
Příspěvky: 1669
Registrován: pon kvě 26, 2008 6:24 pm
Bydliště: Celý Ashan, ale hlavně Al Safir.

Re: Nikolaj

Příspěvekod pecha nuda » pon zář 29, 2008 3:59 pm

jj, to vim dikes
Uživatelský avatar
pecha nuda
 
Příspěvky: 68
Registrován: pon zář 15, 2008 7:33 pm

Re: Nikolaj

Příspěvekod pecha nuda » úte zář 30, 2008 7:10 pm

pomoci tohodle topicu sem to udelal DIKY vsem muzu jenom potvrdi taktiky ostatnich do mesice sem sel k prorokovi, nedobejval sem zadny mesto, hned sem sel pro artefakty pak port do mesta , nasbiral sem armu, pro fenixe a hned skrz podzemi na nej potkal sem ho hned u toho mesta uprostred, se svoji armou +-200 dryad tanecniku valky i mistru lovcu, 5 fenixu 40prasterejch entu, 50strib. jednorozcu a 11smaragdu sem ho sundal dopohody :D :D :D
Uživatelský avatar
pecha nuda
 
Příspěvky: 68
Registrován: pon zář 15, 2008 7:33 pm

Re: Nikolaj

Příspěvekod Zehir » úte zář 30, 2008 7:13 pm

pecha nuda píše:pomoci tohodle topicu sem to udelal DIKY vsem muzu jenom potvrdi taktiky ostatnich do mesice sem sel k prorokovi, nedobejval sem zadny mesto, hned sem sel pro artefakty pak port do mesta , nasbiral sem armu, pro fenixe a hned skrz podzemi na nej potkal sem ho hned u toho mesta uprostred, se svoji armou +-200 dryad tanecniku valky i mistru lovcu, 5 fenixu 40prasterejch entu, 50strib. jednorozcu a 11smaragdu sem ho sundal dopohody :D :D :D

Gratuluji. :D :mrgreen: :D :!:
I use all kind of magic, all kind of power, all kind of weapons. Everybody will need to be much powerfull then we are, because the Chaos isn't sleeping anytime and the Demons will do anything to destroy us. But as the highest shield I will stand against them and fight for the glory of Asha and Elemental Dragons. Let the magic be with us!
Uživatelský avatar
Zehir
 
Příspěvky: 1669
Registrován: pon kvě 26, 2008 6:24 pm
Bydliště: Celý Ashan, ale hlavně Al Safir.

Re: Nikolaj

Příspěvekod pecha nuda » úte zář 30, 2008 7:30 pm

Zehir píše:
pecha nuda píše:pomoci tohodle topicu sem to udelal DIKY vsem muzu jenom potvrdi taktiky ostatnich do mesice sem sel k prorokovi, nedobejval sem zadny mesto, hned sem sel pro artefakty pak port do mesta , nasbiral sem armu, pro fenixe a hned skrz podzemi na nej potkal sem ho hned u toho mesta uprostred, se svoji armou +-200 dryad tanecniku valky i mistru lovcu, 5 fenixu 40prasterejch entu, 50strib. jednorozcu a 11smaragdu sem ho sundal dopohody :D :D :D

Gratuluji. :D :mrgreen: :D :!:

diky
P.S.- uz se na tebe(Zehira) tesim :D
Uživatelský avatar
pecha nuda
 
Příspěvky: 68
Registrován: pon zář 15, 2008 7:33 pm

Re: Nikolaj

Příspěvekod Zehir » čtv říj 02, 2008 5:18 am

pecha nuda píše:
Zehir píše:
pecha nuda píše:pomoci tohodle topicu sem to udelal DIKY vsem muzu jenom potvrdi taktiky ostatnich do mesice sem sel k prorokovi, nedobejval sem zadny mesto, hned sem sel pro artefakty pak port do mesta , nasbiral sem armu, pro fenixe a hned skrz podzemi na nej potkal sem ho hned u toho mesta uprostred, se svoji armou +-200 dryad tanecniku valky i mistru lovcu, 5 fenixu 40prasterejch entu, 50strib. jednorozcu a 11smaragdu sem ho sundal dopohody :D :D :D

Gratuluji. :D :mrgreen: :D :!:

diky
P.S.- uz se na tebe(Zehira) tesim :D

Užiješ si hodně bojů, je dobré s ním mít Mystickou vševědoucnost, všechna kouzla, to si pak můžeš vzkřišovat a ničit protivníky.
I use all kind of magic, all kind of power, all kind of weapons. Everybody will need to be much powerfull then we are, because the Chaos isn't sleeping anytime and the Demons will do anything to destroy us. But as the highest shield I will stand against them and fight for the glory of Asha and Elemental Dragons. Let the magic be with us!
Uživatelský avatar
Zehir
 
Příspěvky: 1669
Registrován: pon kvě 26, 2008 6:24 pm
Bydliště: Celý Ashan, ale hlavně Al Safir.

Re: Nikolaj

Příspěvekod pecha nuda » čtv říj 02, 2008 6:09 am

jj to vim a taky ji urcite chci mit(u compa mam vypsany skilly na tu schopnost) navic sou na to schopnosti ktery bych stejne asi mel takze tudle schopnost urcite :D :D
Uživatelský avatar
pecha nuda
 
Příspěvky: 68
Registrován: pon zář 15, 2008 7:33 pm

Re: Nikolaj

Příspěvekod Alarik » čtv říj 02, 2008 12:30 pm

Když jsem hrál Heroes poprvé, tak jsem se taky snažil získat Mystickou vševědoucnost, ale nakonec se mi tam nabídly pouze skilly, které jsem nepotřeboval, takže se mi to pokazilo. Ale stejně, Mystickou vševědoucnost bych zíslal někde na konci 4. mise a 5. misi v pohodě udělám i bez Vševědoucnosti. Něco jiného je to v ToE, kde lze získat Vševědoucnost někdy nejpozději v půlce 2. mise. V Heroes V si radši u Zehira dám Kouzelnictví, Magii přivolávání, Štěstí, Osvícení a třeba ještě nějakou jinou magii nebo něco jiného. Ale je to jen můj názor a je pravda, že Mystická vševědoucnost je velice dobrý skill. Takže pokud si Vševědoucnost "pořídíš", nic tím nezkazíš.
Uživatelský avatar
Alarik
 
Příspěvky: 2022
Registrován: stř led 02, 2008 10:36 am

Re: Nikolaj

Příspěvekod Zehir » pát říj 03, 2008 5:33 am

Souhlas s Alarikem.
I use all kind of magic, all kind of power, all kind of weapons. Everybody will need to be much powerfull then we are, because the Chaos isn't sleeping anytime and the Demons will do anything to destroy us. But as the highest shield I will stand against them and fight for the glory of Asha and Elemental Dragons. Let the magic be with us!
Uživatelský avatar
Zehir
 
Příspěvky: 1669
Registrován: pon kvě 26, 2008 6:24 pm
Bydliště: Celý Ashan, ale hlavně Al Safir.

Re: Nikolaj

Příspěvekod Serkadion Manee » čtv led 08, 2009 3:46 pm

Zdravim vas panove a popripade damy...
Tak jsem se po nekolika mesicich vratil (ach ta prace zabere casu) k Heroes V. Zacal jsem v klidku kampan za Hvozd, prvni a druhe kolo pohodicka, ve tretim se najednou nechtelo kolo ukoncit, tak jsem nasel toto forum. Musim rici, ze nejaka chyba ve hre zpusobila, ze osvobozeni druheho hrdiny nejak nesplinilo ukol a nakonec jsem to vyresil tak, ze jsem to proste zahral znova - asi chyba byla, ze jsem tyrkysoveho vymlatil a pak sel do podzemi, podruhe jsem se na nej vyprdl a sel rovnou tam a hle, hned byl konec. Ctvrte kolo pohoda a ted, pate je fakt masakr, naprosto nechapu, jak jste to dali. Po pouceni ve tretim kole ctu vase rady. Takze kdyz vsichni vsude pisi, ze Nikolaj je brutalita, udelal jsem to jak radite. Treti tyden jsem vyrazil, sebral artefakty a sup pro fenixe, pak hned hledat Nikolaje a do nej. Moc pekne se mi vysmal chlapec, druhe kolo jsem mel jednu jednotku a treti ani nezaclo. Kazdy jeho utok ma stesti, ja vubec nic. Pritom mam hrdinu experta na stesti, artefakt plus stesti a jeste jsem vybral jednu studnu. Ma pres 4k kostlivcu lucistniku a nez zacne boj, tak me zdecimuje. Naprosto nechapu, proc utoci driv nez ja, moralku mam max, jeden typ jednotek. Vysterelim, sundam 500kostlivcu, podruhe druidi to same a ty 3k, co mu zustanou me vymlati. Udela prizracne jednotky a za dva tahy mi sunda druidy i elfy a muzu se jit klouzat...
Tak jsem to ulozil a pokracoval tim, ze jsem zabral celou mapu, zustal mu jeden hrad v podzemi, mapa je vymlacena a slape tam dokolecka se dvema hrdinama, kazdej ma 12k kostlivcu a obstojnou armu, jeden 250draku, coz nechapu, ja mam neco pres 60 a to jsem ztratil snad dva za celou dobu. Mam 500elfu, tak se da dopocitat kolikaty je tyden,neztracim jednotky temer vubec, mam vse od zacatku. Kdyz zautocim, zase me vymlati jak malyho kluka, fenixove jsou naprd, s tou obranou 150 padnou jak sucha trava...
Co mam delat? Ztracim motivaci :?
Serkadion Manee
 
Příspěvky: 2
Registrován: čtv led 08, 2009 3:28 pm

Re: Nikolaj

Příspěvekod Raelag » čtv led 08, 2009 4:12 pm

Já sem 2. týden vyrazil na 1. nekropoli portálem, dobyl celej ostrov, zmydlil ořízračný draky, pak jsem pokračoval do podzemí a Nikolaj byl napvrchu a podle mě zůstává jen na jednom místě tj. buď navrchu (výborný) nebo dole (špatný) a dobyl jsem podzemí, zničil jsem co se dalo, na věštce jsem se vykašlal a nechal si artefakty, pak jsem absolutně nakoupil armádu elfíků, rychle vylít na to území, kde běhal Nikolaj, an tak tak jsem před ním zdrhal a ničil přízračný draky, akorát když jsem zničil poslední, atk mě dostih se skoro stejnou armádou, já mu 1k lovců a 500 druidy vypráskal kostlivce i lichy, pak jsem mu se štěstím + úhlavním nepřítelem vydrtil spektry, draci vynlátili přízraky i přízračné draky zároveň a upíři se zombiema mu už byli absolutně na nic, upíři mi vybili asi polovinu dryád a skončili meči tanečníků a jednorožci a druidi si podali zombie a hle konec hry, nikolaj zastřelen
http://s7.battleknight.cz/index.php?loc ... f=NTEyMTk= kdo má srdce, klikne a dá Raelaggovi peníze klik, klik, klik. A kdo má opravdu srdce, ten se stane i rytířem a přihlásí se do klanu Cixotova armáda
Uživatelský avatar
Raelag
 
Příspěvky: 1040
Registrován: pon říj 13, 2008 2:45 pm
Bydliště: Moje sídlo

PředchozíDalší

Zpět na Hvozd (lesní elfové)

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron