Heroes fórum

Fórum ke všem dílům Heroes of Might and Magic

Přejít na obsah

Jaký je nejlepší skill pro Hraničáře?

Vše ohledně hradu Hvozd

Jaký je nejlepší skill pro Hraničáře?

Příspěvekod Phoenix » úte říj 17, 2006 12:23 pm

Chtěl bych v kampani za Hraničáře vycvičit Findana na ultimátní štěsťový skill. Což znamená že mi zbyde jen jedna možnost si vybrat něco navíc. Co by jste mi doporučili? (Nechci destruktivní magii.) Ta by mi sice asi dost pomohla, ale užil jsem si ji až až v kampani za kobku a je to pak moc jednotvárný. Bude se mi v téhle kampani hodit magie země? Nebo když mu dám skill na obléhací stroje tak to bude čistě jen bojovník bez magického skillu. Nebyl by pak moc slabý?
Cesta jde pořád dál a dál
kupředu, pryč jde od mých vrat.
Daleko už mi utekla
a musím za ní pospíchat.
Na těžkých nohou dám se vést
až k větší cestě, nežli znám,
tam, kde se stýká mnoho cest.
A potom kam? To nevím sám.
Phoenix

Re: Jaký je nejlepší skill pro Hraničáře?

Příspěvekod Neiffin » úte říj 17, 2006 2:14 pm

Phoenix píše:Chtěl bych v kampani za Hraničáře vycvičit Findana na ultimátní štěsťový skill. Což znamená že mi zbyde jen jedna možnost si vybrat něco navíc. Co by jste mi doporučili? (Nechci destruktivní magii.) Ta by mi sice asi dost pomohla, ale užil jsem si ji až až v kampani za kobku a je to pak moc jednotvárný. Bude se mi v téhle kampani hodit magie země? Nebo když mu dám skill na obléhací stroje tak to bude čistě jen bojovník bez magického skillu. Nebyl by pak moc slabý?

No..., asi bych šel do magie světla. Vzkříšení je vynikající věc. Pokud budeš mít to ultimátní štěstí, tak ti toho moc soupeř nezabije a pokud jo, není problém jednotky vrátit do života. Tímto způsobem, jako ty, jsem už taky zkoušel hrát a je to bomba. 8)
Neiffin

Příspěvekod Phoenix » úte říj 17, 2006 2:37 pm

Neiffin píše: No..., asi bych šel do magie světla. Vzkříšení je vynikající věc. Pokud budeš mít to ultimátní štěstí, tak ti toho moc soupeř nezabije a pokud jo, není problém jednotky vrátit do života. Tímto způsobem, jako ty, jsem už taky zkoušel hrát a je to bomba. 8)

Hmmm magie světla mě taky napadla. Ta je silná. Tu už jsem ale taky používal hodně.
Rozmýšlím se právě mezi magií země (ta mi ale přijde slabá) a pak skillem na obléhací stroje (nebo jak se to jmenuje) Tam se dají vycvičit za hraničáře docela zajímavý věci, ale pak už by nezbylo místo na naučení alespoň jednoho magického skillu tak nevím. Zatím jsem na 13 úrovni. Newím newím. :?
Daleko už mi utekla
a musím za ní pospíchat.
Phoenix

Příspěvekod Neiffin » úte říj 17, 2006 2:42 pm

Phoenix píše:
Neiffin píše: No..., asi bych šel do magie světla. Vzkříšení je vynikající věc. Pokud budeš mít to ultimátní štěstí, tak ti toho moc soupeř nezabije a pokud jo, není problém jednotky vrátit do života. Tímto způsobem, jako ty, jsem už taky zkoušel hrát a je to bomba. 8)

Hmmm magie světla mě taky napadla. Ta je silná. Tu už jsem ale taky používal hodně.
Rozmýšlím se právě mezi magií země (ta mi ale přijde slabá) a pak skillem na obléhací stroje (nebo jak se to jmenuje) Tam se dají vycvičit za hraničáře docela zajímavý věci, ale pak už by nezbylo místo na naučení alespoň jednoho magického skillu tak nevím. Zatím jsem na 13 úrovni. Newím newím. :?

Hmm, válečné stroje jsou dobrá věc, ale co když ti je protivník na začátku bitvy rozseká? Pak je člověk v pr..., kdežto pokud tvůj hrdina bude mít dost many, může vesele křísit celou bitvu. 8)
Neiffin

Příspěvekod jakub.karasek » úte říj 17, 2006 5:01 pm

Neiffin píše:Hmm, válečné stroje jsou dobrá věc, ale co když ti je protivník na začátku bitvy rozseká? Pak je člověk v pr..., kdežto pokud tvůj hrdina bude mít dost many, může vesele křísit celou bitvu. 8)

Válečný stroje sou podlě mě těžká pakárna, já si vždycky beru k hrdinovi včechny 4 magie + kouzelnictví / osvícení
Might and Magic: Heroes VI sběratelská edice + Odstíny temnoty (*****)
Heroes V Collectors Edition cz v1.3 (*****)
Heroes IV Complete cz v4.0 (sh*t)
Heroes III Complete cz (Game4u) (*****)
Heroes II Gold cz (****)
Heroes I Gold cz (****)
jakub.karasek

Příspěvekod Phoenix » stř říj 18, 2006 8:19 am

jakub.karasek píše:Válečný stroje sou podlě mě těžká pakárna, já si vždycky beru k hrdinovi včechny 4 magie + kouzelnictví / osvícení

A jakou máš zkušenost s magií země (summoning)? Jsem v kampani za Rangery a doteď jsem jí nikdy neměl. Přijde mi slabá. Obléhací stroje nejsou zas tak špatný a když jsou vymakaný tak způsobujou zajímavý ztráty. Samozřejmě že silnej hrdina je s magií destrukce na max. Mě to pak ale nebaví. Je tu furt stejný. Radši zkouším nový věci a nový strategie. Teď jsem v druhé misi za renagery a hrdina nemá jedinou specializaci na kouzla (když ho chci vycvičit na ultimátní skill). Má vyšperkovaný štěstí, útok, logistiku. Tahle mise pro tak vycvičenýho hrdinu není příliž snadná, ale podařilo se mi izolovat červenýho na jednom ostrově, kde nemůže stavět lodě a ani nemůže do podzemí. Má tam velmi silné jednotky (u jednoho hrdiny 30 Ďáblů; 61 Pit Lordů; 157 Misstress a ostatní vata) Takže ho musím vyčerpávat a nedovolit mu přičarovat si jedinou loď. Občas je to docela na bednu a to mě baví víc, než poslat na něj dvě imploze. :wink:
Daleko už mi utekla
a musím za ní pospíchat.
Phoenix

Příspěvekod jakub.karasek » stř říj 18, 2006 7:18 pm

Moje strategie je založená na bezztrátovým boji, takže zprvu oslabuju kouzlama z destruktivní magie a pak si s protivníkem jen tak pohrávám a oživuju si jednotky a tak je magie přivolávání docela vhodná. Jediná magie, kterou bych mohl oželet je světlo a pokud nehraju za nemrtvý, tak i temnota. Já byl vždycky víc na Magic než na Might
Might and Magic: Heroes VI sběratelská edice + Odstíny temnoty (*****)
Heroes V Collectors Edition cz v1.3 (*****)
Heroes IV Complete cz v4.0 (sh*t)
Heroes III Complete cz (Game4u) (*****)
Heroes II Gold cz (****)
Heroes I Gold cz (****)
jakub.karasek

Příspěvekod Phoenix » čtv říj 19, 2006 8:11 am

jakub.karasek píše:Moje strategie je založená na bezztrátovým boji, takže zprvu oslabuju kouzlama z destruktivní magie a pak si s protivníkem jen tak pohrávám a oživuju si jednotky a tak je magie přivolávání docela vhodná. Jediná magie, kterou bych mohl oželet je světlo a pokud nehraju za nemrtvý, tak i temnota. Já byl vždycky víc na Magic než na Might

Taky rád samozřejmě vyjdu z boje beze ztrát, ale hraní kampaní a nebo scénářů beru jako přípravu na zkřížení mečů a meteorických rojů s kámošema a proti těm se musí hrát velice vynalézavě. :lol: Jedna strategie na ně většinou neplatí pořád. Proto chci zkusit, kde všude jsou výhody různých postupů. Zřejmě si ale vyberu magii země. Navíc to vypadá, že nedokážu Findana vycvičit na ultimátní skill neb má taktiku. :cry: Tak mu možná dám ještě něco úplně jiného. :wink:
Daleko už mi utekla
a musím za ní pospíchat.
Phoenix

Zpět na Hvozd (lesní elfové)