Heroes fórum

Fórum ke všem dílům Heroes of Might and Magic

Přejít na obsah

Kopiník

„Za čest, řád a povinnost"

Kopiník

Příspěvekod kiliroy » sob srp 20, 2011 4:21 pm

Teď mám na mysli tu nejslabší jednotku azylu. Pochopil jsem tu její schopnost tak že když ho postavim vedle přátelské jednotky a někdo na tu přátelskou jednotku zaůtočí tak část poškození vezme kopiník na sebe. No ale jak je možné že když mi to do sestry jednou napálil ten kušník a sejmul 3 a potom jsem k ní postavil toho kopiníka tak jí sejmul taky 3, ale ještě navíc 2 kopiníky. Nemělo by se damage rozdělit, třeba že by mi to sejmulo od každé jednotky jednoho vojáka?
:(
kiliroy

Re: Kopiník

Příspěvekod Dave_Jame » sob srp 20, 2011 5:54 pm

Teď jsou důležité dvě věci:
1: jsi si jistý že střelec neměl štěstí? Pretorián si na sebe bere 50% zranění, což by cca mohlo odpovídat.
2: Byly to vylepšení nebo základní střelci? A pokud to byly vylepšení, postavil jsi Pretoriány přímo před ně? V tomto případě by jsi totiž opomenul vlastnost střelců která jim dovoluje zranit všechny jednotky v limii palby (stejně jako mágové v Heroes V)
Podpořili byste projekt za zlepšení Češtiny v Heroes VI?

Stačí když zde napíšete chyby se kterými jste se setkali. http://forum.heroes-centrum.com/viewtopic.php?f=24&t=5150
Dave_Jame
Redaktor

Příspěvekod kiliroy » sob srp 20, 2011 7:32 pm

Nebyly vylepšený a pokud tam nebyl další bug že to nezobrazí když mají štěstí tu podkovu, tak štěstí neměl, ale tu podkovu tam normálně vídám. Ale já ty souboje moc nesleduju takže je možný že prostě měl jednou min. damage a podruhé max. Když už tu tohle téma je tak bych se chtěl zeptat jestli jsou si všechny core jednotky a elite jednotky rovný ostatními core a elite jednotkami (jako třeba že lilin je stejně silný jako dement)
kiliroy

Příspěvekod Dave_Jame » ned srp 21, 2011 5:04 pm

Řadové jednotky jsou si "Přibližně vyrovnané" což znamená že ne všechny jsou 100% rovny druhým, ale na druhou stranu se těch silnější občas rodí méně než těch slabších například Kenshi má velice malí přírůstek ve srovnání s Yuki-onou a Mizu-Kami
Podpořili byste projekt za zlepšení Češtiny v Heroes VI?

Stačí když zde napíšete chyby se kterými jste se setkali. http://forum.heroes-centrum.com/viewtopic.php?f=24&t=5150
Dave_Jame
Redaktor

Příspěvekod kiliroy » ned srp 21, 2011 7:34 pm

No ja mam ted to druhé opevnění, mam je vylepšené na keseie a ještě něco myslsim a teď mi jich přišlo 7 :P
kiliroy

Příspěvekod stranghels20 » stř pro 03, 2014 2:43 am

mam dotaz ohledne schopnosti mam tu schopnost vykriti(jednotky vykriji 10% poskozeni),,,kdyz mi zasahnou treba oslnivou svetlici u ni je pretorian ktrej pohlti 35%,,,,ostatni jednostky pohlti kazda co u ni je 10%,,nebo vsechny jednotky kolem pohlti 10% dohromady?????,,,a jeste u taktiky obranne postaveni(jednotky pouzivaji kriti s 50% vetsi ucinosti)takze pohlcuji vsechny kolem misto 10% tak 15%?????nebo tu obranne postaveni plati pro uplne neco jineho????v nekterych tech schopnostech se vubec nevyznam

moje taktika je ze mi stoji pretorian a kolem nej si vzdy pred zacatkem boje umistim vsechny jednostky krome serafinu ty uz se tam nevejdou aby je pretorian kril,,,,pak uz i behem boju i oblehani stojim se vsema jednotkama porad na miste a strilim a vyskakuju se svetlici a pockam si az prijdou ke me a znicim je aniz bych prisel o krititi pretorianu a bitvu vyhraju s minimalnima ztratama,,,,,jen potrebuju vedet jestli to obranne postaveni ma nejaky ucinek nebo jestli je to k nicemu.....
stranghels20

Příspěvekod stranghels20 » stř pro 03, 2014 3:01 am

jednotka kostlivy ostepar zasahla jednostku vestalka a zpusobila 151(sila)bodu poskozeni-5 umira(abosorbovano 388),,,,
pretorian absorbuje 49

to absorbovano 388 je asi co vykrily ostatni jednotky kolem vestalky
stranghels20

Zpět na Azyl