Heroes fórum

Fórum ke všem dílům Heroes of Might and Magic

Přejít na obsah

Azyl - 3.kampaň - Nepokoušejte zoufalého muže

„Za čest, řád a povinnost"

Azyl - 3.kampaň - Nepokoušejte zoufalého muže

Příspěvekod Ketly » ned říj 23, 2011 8:40 am

Ahoj, trochu jsem se zasekla u kampaně číslo 3 - Nepokoušejte zoufalého muže. Mám prohledanou celou mapu a teď jsem dostala úkol najít panství ve kterém se skrývá ten legendární stavitel. Jediné místo co mě napadlo a kde může být je ta neprohledaná část dole. Podzemí na mapě není a nějaký portál jsem nenašla. Přes vodu to taky nepůjde, více vírů na mapě není a bez lodi jezdit nemohu. Tak jestli byste mi někdo kdo už to prošel mohl poradit kde to panství je. Děkuji

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Ketly

Re: Azyl - 3.kampaň - Nepokoušejte zoufalého muže

Příspěvekod Dead_MAX » ned říj 23, 2011 3:06 pm

Dělal jsem to za slzy, ale dle mého názoru...Je to ta pevnost uptrostřed mapy.

Máš tam "bránu azylu" - Je to hned vedle druhého castlu (kterej můžeš dobýt)

Vlevo uprostřed máš castle - podívej se lehce vlevo-dolu. - Je tam Azylová budova, kterou jsem nevyužil, když jsem hrál přes slzy.
Dead_MAX

Příspěvekod Ketly » pon říj 24, 2011 7:17 pm

Já teda nevim, ale pár chvil po tom co jsem sem dala ty fotky tak jsem tu pevnost uprostřed mapy dobyla a nic se nestalo. A tobě ten úkol comp uznal když si obsadil tu poslední pevnost v rohu mapy? Nejspíš to budu muset zahrát a zkusit to znova. Jinak já už si moc nepamatuju jakej hrad jsem dobyla jako druhej. To je ten uprostřed? Nebo jakej myslíš?
Ketly

Příspěvekod Bušák » pon říj 24, 2011 8:17 pm

Není to pevnost, vypadá to jako věž a e to za zavřenou bránou. Když k tomu dojedeš před tím než dostaneš ten úkol, tak se nic nestane, ale když k tomu dojedeš potom, tak se brána otevře a objeví se tam pekelná hrdinka...
Bušák

Příspěvekod vtmafian » úte říj 25, 2011 11:43 am

Mám úplně ten samí problém, všechny hrady co šli a které sem měl zkonvertovat sem obsadil, pak sem šel k hlavnímu hradu Flamschreim, před ním stál jakýsi hrdina a když sem ho porazil, tak přišel rozhovor 3 hradinů z azylu a dostal sem onen úkol chirurgický řez, teď nemůžu nic, na to místo dole co je, se nedá dostat, žádný portál nikde taky není, aspoň né vstupní, takže tohle je určitě zas nějaký bug, nebo to chce úkoly plnit v jiném pořadí, ale to je fakt na nic.
vtmafian

Příspěvekod Bušák » úte říj 25, 2011 8:30 pm

Není to to místo dole ! Dal bych screen, ale znovu tu misi hrát nehodlám. Na to místo dole se dostanete až po dobytí Flamshreinu. Tohle místo je někde zhruba v levé části mapy kousek od ze zhora druhého města a zdůrazňuji, že je za bránou, která se otevře, když k ní dojedete..
Bušák

Příspěvekod vtmafian » úte říj 25, 2011 8:35 pm

No jenže to je problém, já k ní došel a nic se nestalo, brána zůstala zavřená, kdyby tomu tak nebylo, nejspíš bych tu ani nepsal
vtmafian

Příspěvekod estla » stř říj 26, 2011 12:48 am

@ Ketly
Akurát som túto časť dohrala. Išla som za slzy, úlohy boli trochu iné, ale v podstate, keď som prešla cez vodu v tej časti mapy, kde máš ešte nepriateľské stavby, dostala som úlohu urobiť rituál v troch svätyniach ( na tej malej mapke ich pozícia blikala ako bláznivá, takže nebolo možné ich nenájsť :lol: )a potom som vyslovene dostala ako ďalšiu úlohu, vrátiť sa k bráne Flaimshreimu, tá sa otvorila - v hrade som porazila súpera a potom ma to naviedlo k obojsmernej "duchovní bráně" a tá ma preniesla na to miesto, čo máš na tej tretej fotke. Tam som zas porazila nejakého maníka, prebehli rozhovory a vlastne to bol koniec
estla

Příspěvekod vtmafian » stř říj 26, 2011 1:00 am

estla:
A obsadila si první 3 města a zkonvertovala je a až pak si šla přes vodu jak si psala, nebo jinak ?
vtmafian

Příspěvekod estla » stř říj 26, 2011 11:16 pm

vtmafian:
áno, ja hneď po obsadení konvertujem, nemyslím, že by bol v tom problém... Ale teraz ma napadlo, že keď som sa plavila po vode, ešte som nemala všetky mestá na ľavej strane obsadené a vyliezla som neplánovane na tej druhej strane, tak tá potvora od nagov vlezie do brány a tá sa zavrie. Ale vtedy narazila do múru, ostala tam a celá hra zmrzla, už iba ctrl+alt+delete a znovu. Tak som sa tomu vyhýbala, a až po splnení tej úlohy s tromi svätyňami to už bežalo ako malo a podarilo sa mi to dohrať :wink:
estla

Příspěvekod vtmafian » čtv říj 27, 2011 12:45 am

estla:
Dneska sem si to dal znovu, a neobsazoval sem žádné město které pak musím zkonvertovat, šel sem hned k Flamschreimu, ještě než sem narazil na toho nepřátelského hrdinu u brány, tak se mi zobrazil rozhovor a už sem dostal úkol chirurgický řez, takže to je pěkně zmaštěný. Když sem koukl na ten úkol co je za odměnu, tak body dračí krve, a řekl bych že tohle odvýjení situace má na svědomí hned první mise, ti kdo se dají cestou dračí krve bohužel skončí jako já a ti kdo si vyberou dračí slzy, tak budou mít jiný úkol. Vypadá to že pokud to někdo nevyřeší, budu to muset začít hrát úplně celé od znova :cry:
vtmafian

Příspěvekod estla » čtv říj 27, 2011 6:26 pm

vtmafian:

Myslím, že už som tu niekde na fóre čítala, že sa toto stalo tiež cestou dračej krvi v niektorej inej kampani, už neviem za aký národ, ale netuším, či sa s tým dá niečo robiť. To by ma vážne nasr.lo, nie je to len malá chyba, ale podľa mňa dosť podstatná...
estla

Příspěvekod Ketly » sob říj 29, 2011 4:46 pm

Aha, tak v tom bude asi ten problém. Já jsem si totiž taky vybrala krev. To je ale docela podstatná chyba, že to nejde za krev dokončit. No takže to teda půjdu zahrát znovu a pak se ještě ozvu.
Ketly

Příspěvekod vtmafian » sob říj 29, 2011 5:47 pm

Už to hraju znovu, sem ve 2. misy a vybral sem si teda dračí slze, ale mělo by to teď už jít, i logicky by to odpovídalo.
Jinak je možné už v první misy získat úroveň paladin, díky dračím slzám, stačí když budeš útočit na všechno co je kolem tebe a vymeteš každý podzemí :D. Jen teda ti co se ti vzdají, tak přijmi kapitulaci, díky tomu získáš 10 dračích slz, za to když se ti přidají jednotky a přijmeš je, taky dračí slzy.
vtmafian

Příspěvekod Anton » sob lis 19, 2011 11:57 pm

mam taky mensi dotaz, nasiel som 3/4 predmetov v sekundarnej ulohe Ashina slza, moze mi niekto povedat ci vsetky 4 su na mapke skryte v tej "pandorinej skrinke", alebo je potrebne hladat na mori, ci v kostia ktore su porozhadzovane v malom mnozstve po mapke ?

P.S: uz netreba, poradil som si sam :D..., inac ked uz sa tu bavite otej reputaci krve, ja som tuto cast kampane presiel vpoho aj snou, nemal som stym ziadny problem.., dokonca som ju mal maximalnu 1000/1000..
Naposledy upravil Anton dne ned lis 20, 2011 3:07 am, celkově upraveno 1
Anton

Další

Zpět na Azyl