Heroes fórum

Fórum ke všem dílům Heroes of Might and Magic

Přejít na obsah

Jednotky Azylu:Co vy na ně, Jak se vám líbí, a která je nej.

„Za čest, řád a povinnost"

Jednotky Azylu:Co vy na ně, Jak se vám líbí, a která je nej.

Příspěvekod Dave_Jame » pát lis 04, 2011 10:18 am

Zde se můžete bavit o jednotkách Azylu.

Co se vám líbí, co by jste naopak změnily, a která se vám zdá nejdůležitější.

Zároveň zde můžete pokládat libovolné otázky k tématu nebo rady, tipy a strategie jak je nejlépe využít.
Podpořili byste projekt za zlepšení Češtiny v Heroes VI?

Stačí když zde napíšete chyby se kterými jste se setkali. http://forum.heroes-centrum.com/viewtopic.php?f=24&t=5150
Dave_Jame
Redaktor

Re: Jednotky Azylu:Co vy na ně, Jak se vám líbí, a která je

Příspěvekod Kiko » pát lis 04, 2011 10:38 am

Za Azyl sa mi hrá skvele,takže ich jednotkám nič podstatné nemôžem vytknúť.Najviac sa mi páčia Jazdec Slnka a Žhnoucí sláva(hlavne preto že na nich nefunguje odplácanie,niekedy to dokáže aj vyhrať celú bitku),v pohode je tiež Gryf ale ten vylepšený.Ako píšem na začiatku,jednotky Azylu nemajú slabinu :P
Kiko

Příspěvekod MINOTAUR » pát lis 04, 2011 10:46 am

Tá Žhnoucí sláva je až prehnane silná to musí každý uznať.
„Právo je na straně silnějšího.“ Dovednost provést nějaký čin je dostatečný důvod proto ho učinit. Dobývej, drancuj a masakruj slabé – a nebo taky ne, záleží to jen na tobě. Oddávej se svým sobeckým potěšením. Zasvěť ty blázny, kteří neznají pravý význam svobody. Moc je tu proto, aby se jí ujali silní a vládli slabým.
MINOTAUR

Příspěvekod Kiko » pát lis 04, 2011 12:01 pm

Je až moc.Ale keď hráš za Azyl tak ti to nevadí :D
Kiko

Příspěvekod concobara » pát lis 04, 2011 12:04 pm

V podstatě všechny jejich jednotky jsou hodně silné a Žhnoucí sláva je přehnaná trochu víc... Všechny jejich Elite i Core jednotky jsou hodně dobré, snad jen Anděl není v porovnání s ostatníma vyloženě nadprůměrný... Osobně za ten hrad proto nehraju a dávám si jej jen jako nepřátele :)... Takže je to jako vždy a jako vždy ten národ proto nemám vůbec rád :( a přitom mají tak pěkné modely jednotek :)
concobara

Příspěvekod Thelvyn » pát lis 04, 2011 12:53 pm

Kiko píše:Za Azyl sa mi hrá skvele,takže ich jednotkám nič podstatné nemôžem vytknúť.Najviac sa mi páčia Jazdec Slnka a Žhnoucí sláva(hlavne preto že na nich nefunguje odplácanie,niekedy to dokáže aj vyhrať celú bitku),v pohode je tiež Gryf ale ten vylepšený.Ako píšem na začiatku,jednotky Azylu nemajú slabinu :P

Co teprv až vylepšenému Gryfovi spraví nálet ;)
Zmínil bych eště ty priestesky, pořád mi vrtá hlavou, že někde v předchozích Heroesech byl ten samý mechanismus, a to že určitá abilita jednotky platí jen na slabší jednotku - nevíte někdo?
Teď mě napadlo, sukuby v pětkách?
Thelvyn

Příspěvekod kiliroy » pát lis 04, 2011 5:45 pm

Co já vím tak tady téměř všechny ability (jestli vlbec fungují a jak dlouho) závisí na pomeru síla zesilatele:síla cíle. A vyhovuje mi to. Si vemte kdyby vám jedna vestálka uklidnila 1000 kyklopů tak by to bylo trochu divné. No a azyl mi příjde jako vždy takový národ vhodný pro začátečníky, ostatní se mu bez zprávneho hraní nevyrovnají, ovšem pokud to za ně skutečné umíte tak azyl překonají. To si myslím já. A u jezdců bych vážně zrušil ten úder bez oplácení, slávám bych snížil útok, pretoriánům bych snížil movement, andělúm bych umožnil léčit vícekrát a gryfům bych zvýšil damage a snižil hp. Nej jednotka samozřejmě sláva.
:(
kiliroy

Příspěvekod Bušák » pát lis 04, 2011 6:04 pm

Já jsem tu asi jeden z mála, komu síla slávy nevadí. Mě osobně přijde jako hodně kvalitní a dobrá jednotka sentinel. Schopnosti oplácení se dá výborně takticky využít. Nejvíc se mi líbí Andělé.
Bušák

Příspěvekod zdenek000 » ned lis 06, 2011 8:34 pm

Mě se jednotky lidí moc líbí i když lidi moc nemám rád. Žhnoucí sláva vypadá úžasně a má úžasnej útok. Core jednotky jsou taky úžasný, ale mají jenom 1 střelce což je málo ale to vyrovnává ta sláva. Jednotky jsou silné a dobré.
zdenek000

Příspěvekod lucius » pon lis 14, 2011 11:20 am

Co nevím čím je tak to že u vylepšeného gryfa když dám střemhlavý útok tak mi to nabídne že mohu vybrat celou řadu na kterou zaútočí, ale když kliknu na řadu tak vzlétne ale při útoku proletí a nikoho nezraní. Nějka to nechápu ale asi dělám něco špatně. Jinak žhnoucí sláva je fakt dost silná jednotka a tím že ji nezraní dokáže hrad dobít společně Lučišníky aniž bych musel dovnitř hradu.
lucius

Příspěvekod kubrt » pon lis 14, 2011 11:52 am

O gryfovi se ví už od začátku, že je to bug. Píše se o tom v tématu o problémech se hrou a netrpělivě se čeká na opravu.
kubrt

Příspěvekod Kiko » pon lis 14, 2011 2:24 pm

kubrt píše:O gryfovi se ví už od začátku, že je to bug. Píše se o tom v tématu o problémech se hrou a netrpělivě se čeká na opravu.

Áno máš pravdu je to bug,ale mne to funguje :P
Kiko

Příspěvekod Kha-Beleth » pon lis 14, 2011 3:37 pm

Kiko píše:
kubrt píše:O gryfovi se ví už od začátku, že je to bug. Píše se o tom v tématu o problémech se hrou a netrpělivě se čeká na opravu.

Áno my víme :twisted:
Právo je na straně silnějšího. Dovednost provést nějaký čin je dostatečný důvod proto ho učinit. Dobývej, drancuj a masakruj slabé. Směj se, když jsi zraněn nebo mučen, utápěj se v sobeckém potěšení, rozsévej anarchii a chaos, zkorumpuj ty správné. Zasvěť ty blázny, kteří neznají pravý význam svobody. Moc je tu proto, aby se jí ujali silní a vládli slabým.
Kha-Beleth

Příspěvekod kiliroy » pon lis 14, 2011 8:23 pm

Kiko píše:

Nemáš screen? Tento nevěřící Tomáš by to rád viděl :D. Aspoň by jsme se pokochali.
:(
kiliroy

Příspěvekod Caius » pon lis 14, 2011 8:30 pm

Co se týče mě, za azyl moc rád nehraju.
:arrow: Sentinel je sice skvely obranar, ale utok ma snad nejhorsi ze vsech Core jednotek ve hře, a obvzlášť ze začátku trvá strašně dlouho než s nimi někoho porazím.
:arrow: Kušiníci super, jen ta průrazná střela je trochu dvousečná zbraň, sestry taky dobré (líbí se mi animace kritického zásahu :D )
:arrow: U Elite jednotek me stve stale neopraveny nalet kralovskeho gryfa, jinak jednotky jsou super, hlavně slávy (kdo to do cz verze přeložil jako zářivá světice?!), které umí být opravdu tuhým protivníkem.
:arrow: Anděl (Nebešťan?!) je zajímavá jednotka, přijde mi málo božský a moc válečnický (ale de facto to není anděl, tak co už), schopnosti jsou zajímavé, ale jak už byůlo řečeno, nijak zvlášť nevyčnívá, ničím nepřekvapuje
Elfové zničí každého, kdo se opováží vztáhnout ruku na Irollanské hvozdy!
Caius

Další

Zpět na Azyl