Heroes fórum

Fórum ke všem dílům Heroes of Might and Magic

Přejít na obsah

Jednotky Azylu:Co vy na ně, Jak se vám líbí, a která je nej.

„Za čest, řád a povinnost"

Re: Jednotky Azylu:Co vy na ně, Jak se vám líbí, a která je

Příspěvekod Lucas Gryf » ned lis 27, 2011 7:50 pm

Možná mi řeknete, že se držím "při zemi" ale mě se líbilo sestavení jednotek v H5 (až na rolníky, tím autoři nabízeli příjem nových střelců, rytířů, mnichů a jezdců, vyměnil bych je za Pretoriány.

PS: Žhnoucí Slávy jsou imba! ještě trochu síly a Serafín jde k ledu :D
alias Fangovich
Lucas Gryf

Příspěvekod estla » ned pro 11, 2011 2:51 am

Mne tiež, ale tí roľníci boli fakt trápny. Ale jednotky H6 sú tiež dobré a tá grafika - mňam :wink:
estla

Příspěvekod Nebiros » stř pro 14, 2011 1:23 am

estla píše:Mne tiež, ale tí roľníci boli fakt trápny. Ale jednotky H6 sú tiež dobré a tá grafika - mňam :wink:

Rolnici možna boli trapny, ale ten prijem zlata navyše bol dobry a už len kvoli tomu som ich nedaval na další stupen, to sa mi na nich pačilo, legia sedliakov = hodne penizku v pokladnici :wink:
Dobývej, rabuj a znič slabé. Směj se když jsi zraněn nebo mučen, utápěj se v sobeckém potěšení, rozsévej anarchii a chaos, zkorumpuj ty správné.
Nebiros

Příspěvekod Lucas Gryf » stř pro 14, 2011 6:16 am

Autoři dali do hry rolníky. protože nadržovali lidem. Hrdina který má expertní výcvik, a ve městě vybudovanou tu srandičku, tak máš o přírůstek rolkíků lučišníků víc.
alias Fangovich
Lucas Gryf

Příspěvekod r3v3r3nd » stř pro 14, 2011 9:42 am

Nebiros píše:
estla píše:Mne tiež, ale tí roľníci boli fakt trápny. Ale jednotky H6 sú tiež dobré a tá grafika - mňam :wink:

Rolnici možna boli trapny, ale ten prijem zlata navyše bol dobry a už len kvoli tomu som ich nedaval na další stupen, to sa mi na nich pačilo, legia sedliakov = hodne penizku v pokladnici :wink:

No ja som ich vyzival inac.
Lebo na zaciatku ten prijem je maly nato aby sa vykupili sami. Sedliak nestal 1 jednotku zlata.Teda dufam ,ze si uz pokrocily a teda hral si len na Hard.
Furt som si myslel ,ze su slaby a maju male staty.Ale ked som ich upgr-dol boli silnejsi.A kupodivu sa mi s nimi hralo dobre.Neopetovat utok alebo pokus o utok su na 1. level dobre vlastnosti.

Mna absolutne sklabal Rarasek. Ten pada az sakra rychlo. Neviem ci je vobec dobre pre buducnost si tuto jednotku najimat , namiesto nich si radsej upgr. Psov. Opat pripomynam ,ze hram vylucne na Hard a tym padom mam obmedzene zdroje.

Beriem to z tohto pohladu :wink:
r3v3r3nd

Příspěvekod estla » stř pro 14, 2011 12:06 pm

Nebiros píše:Rolnici možna boli trapny, ale ten prijem zlata navyše bol dobry a už len kvoli tomu som ich nedaval na další stupen, to sa mi na nich pačilo, legia sedliakov = hodne penizku v pokladnici :wink:

Ja som ich tiež neupgr. zo začiatku som ich aj poctivo najímala práve kvôli prijmu, ale v ďalšej fáze hry, keď pribudlo peniažkov, som ich už vlastne nepotrebovala - a rozčuľovali ma aj ako vyzerali - fakt sedlák :lol:

Čo sa týka raráškov - tých som ani neskupovala, pre mňa nepodstatná jednotka, fakt kapali ako muchy po biolite :)
estla

Příspěvekod Nebiros » stř pro 14, 2011 12:32 pm

estla píše:
Nebiros píše:Rolnici možna boli trapny, ale ten prijem zlata navyše bol dobry a už len kvoli tomu som ich nedaval na další stupen, to sa mi na nich pačilo, legia sedliakov = hodne penizku v pokladnici :wink:

Ja som ich tiež neupgr. zo začiatku som ich aj poctivo najímala práve kvôli prijmu, ale v ďalšej fáze hry, keď pribudlo peniažkov, som ich už vlastne nepotrebovala - a rozčuľovali ma aj ako vyzerali - fakt sedlák :lol:

Čo sa týka raráškov - tých som ani neskupovala, pre mňa nepodstatná jednotka, fakt kapali ako muchy po biolite :)

A rarašci boli svine, v tom, že brali manu, jediná vec, ktorá ma dokázala riadne nasťvať ked som hral proti nim, potom som už hovoril: šak prečo ne, zober si ešte ty svina, nažer sa :lol:
Ja som strašne alergický na to ked mi niekto bere manu, ja s hrdinom rád kuzlim a bez many hrdina toho sam moc nedá
Dobývej, rabuj a znič slabé. Směj se když jsi zraněn nebo mučen, utápěj se v sobeckém potěšení, rozsévej anarchii a chaos, zkorumpuj ty správné.
Nebiros

Příspěvekod Bušák » stř pro 14, 2011 3:34 pm

rarášci pro mě měli uplatnění hlavně v začátcích hry, kdy máte několik rarášků, několik démonů a jednoho nebo dva psy, tak ti rarášci působí více škod, než démoni. Náhodou bych řekl, že jsou dost silní, ilný útok a berou manu, ale jejich účinnost se ztrácí s narůstajícím počtem jednotek, jelikož pak zemřou stovky ďáblíků na 1. úder a žádnou manu nevemou, ale na druhou stranu zase slouží ďáblům jako materiál na pekelné pány, takže bych je vůbec neodsuzoval.
Bušák

Příspěvekod kubrt » stř pro 14, 2011 5:14 pm

Rarášci jsou dobrý do finální bitvy, když hrajete skirmish. Ale vylepšovat na tu prostřední možnost. Tak kradou manu od soupeřova hrdiny pro svého hrdinu. Jsou díky iniciativě jedni z prvních na řadě. 900 rarášků sejme protihráči manu, přivolá posilu skrze bránu a ještě na chvíli může zablokovat soupeře před sukubama. Pro každou jednotku je využití.
kubrt

Příspěvekod estla » stř pro 14, 2011 5:28 pm

Okrem tej many sa na ostatné dajú využiť aj iné jednotky. Raráškovia za to, čo dokázali, mi nestáli za nákup, zvlášť dokiaľ som nemala dosť peňazí.
estla

Příspěvekod kiliroy » stř pro 14, 2011 6:08 pm

Rášci jsou právě nejlepší. Miluju ten jejich damage, mají ho snad 2. nejlepší ze všech jeddnotek 1. stupně. Když mám třeba 200 pekelných pánů a jedu proti hráči ze 700 lovců tak mám docela bobky že to napálí do pekelných pánů, ale on mi sejme jenom nějakých 600 rarchů což zas tak moc není. Navíc, pokud jich už máte tolik tak je stačí ubránit než příjdou na řadu (což je rychlej než většina střelců ve hře) a zbavýte se nepřátelských kouzel a pokud zvolíte variantu šedej rarach+pekelný pán, tak si pit lord může kouzlit až do konce souboje. Pokud upřednostníte červenýho raracha+Pekelnýho řezníka, tak získat u hrdiny nějakých 12k many není problém (pokud se bavíme o armádách o 200 Pit lordech. A navíc jak již někdo řekl, když umřou uděláte z nich pit lordy.
:(
kiliroy

Příspěvekod Robertosom » sob bře 03, 2012 8:04 pm

A mne zasa sedliaci chýbajú. Najklasickejšia klasika heroesov - sedliak, presne si ho pamätám v homam jedničke, útok: 1, obrana: 1, počet životov: nič moc, pohyb: naprd ., odvtedy nechýbali v žiadnom heroese, množstvá takýchto neschopákov mi k ľuďom neodmysliteľne patria.
Tiež škoda krpáňa impa.
Robertosom

Příspěvekod concobara » ned bře 04, 2012 1:48 am

Myslím si, že Sedláci mají za sebe tu nejlepší možnou náhradu. Osobně mi první jednotka Azylu příjde jako jedna z nejlépe promyšlených a propracovaných ve hře. A její schopnosti dokážou neksutečné divy. Jsem za ně moc rád a jejich designerovi/tvůrci patří rozhodně palec hore ;)
concobara

Příspěvekod Xantipa » pon dub 02, 2012 2:45 pm

Mě se osvědčila a hlavně líbí kombinace střelec /kušník/+ ochránce / pretorian/ + sestra /řeholnice/. I v pozdější době si tahle trojce poradí s každým neřádem :lol: Lhostejno čím je dpolňuji. Obvzvláště pokud zvolíte dobrou hrdinku do vedení, nejsou schopni napáchat ani kušníci žádnou paseku ve svých řadách :D
Osobně považuji řeholnici za nejlepší bojovnici. Umí léčit, sama se pohodlně ubrání a pokud vojsko vede zkušená kouzelnice likviduje nepřátele tato jednotka spolehlivě i na dálku.
Platí se za liščí kožich nikoliv za noru.
Když nejsou slyšet bubny, patrně nikdo nebubnuje.
Xantipa

Příspěvekod Lady Isabela » sob zář 22, 2012 9:24 am

Jo, za Azyl hraju docela ráda, ale mám i oblíbenější frakce ;-)

Mně se nejvíc líbí zářivý světlice, pak andělé a i ti jezdci (hlavně ta neviditelnost)
Lady Isabela
Lady Isabela

Předchozí

Zpět na Azyl