Heroes fórum

Fórum ke všem dílům Heroes of Might and Magic

Přejít na obsah

Poslední kampaň za Antona

„Za čest, řád a povinnost"

Poslední kampaň za Antona

Příspěvekod Pavel-X8 » pát led 13, 2012 8:41 am

Zdarec, chtěl jsem pustit poslední kampaň za Antona, až poté co jsem dohrál základní kampaně za všechny ostatní, ale to poslední kolo začíná s tím, že Anton je na 1 levelu. A to se nedá nic z jednotek na mapě porazit a hned na mě naběhne hrdina na 25 levelu a to je konečná. Ta druhá kampaň s ostatními jeho sourozenci je v pohodě, načte se mi 30 level, dovednosti a artefakty jak jsem zanechal na konci jejich kampaní. Tak nevím, je to normální??
Pavel-X8

Re: Poslední kampaň za Antona

Příspěvekod Dave_Jame » pát led 13, 2012 8:56 am

tato chyba se prý údajně stává, když rozehraješ mapu v kampani s jiným počátečním bonusem než jsi měl v předchozích mapách. Zkus se přinejhorším vrátit o mapu zpět a zahrát ji ještě jednou. nebo restartuj poslední mapu a zvol stejné bonusy jako jsi měl v předchozích mapách kampaně.
Podpořili byste projekt za zlepšení Češtiny v Heroes VI?

Stačí když zde napíšete chyby se kterými jste se setkali. http://forum.heroes-centrum.com/viewtopic.php?f=24&t=5150
Dave_Jame
Redaktor

Příspěvekod Vesy » pát led 13, 2012 10:20 am

Mě se toto stalo v offline modu, když jsem dal patch 1.2. Všiechny dokončený mise v kampaních byly zachovány, ale hrdinové měli lvl 1. Řešil jsem to opětovným hraním kampaní.. celkem mě to naštvalo, ale když užčlověk ví, kde co je a jak na to, tak je to fofr...
Vesy

Příspěvekod Pavel-X8 » pát led 13, 2012 12:29 pm

Jo, právě jsem taky předtím dával patch 1.2. Ale že jenom ten Anton, to mě překvapilo. A v mým případě je to taky jen offline mód.
Pavel-X8

Příspěvekod Pavel-X8 » pát led 13, 2012 12:31 pm

Dave_Jame píše:tato chyba se prý údajně stává, když rozehraješ mapu v kampani s jiným počátečním bonusem než jsi měl v předchozích mapách. Zkus se přinejhorším vrátit o mapu zpět a zahrát ji ještě jednou. nebo restartuj poslední mapu a zvol stejné bonusy jako jsi měl v předchozích mapách kampaně.

Díky, jen jsem chtěl vědět, jestli je to normální, nebo to je chyba.
Pavel-X8

Příspěvekod Vesy » pát led 13, 2012 7:03 pm

Problém je, že to hraju podle pořadí na tomto fóru a žádnou kampaň jsem neměl dohranou :-)
Vesy

Příspěvekod Dave_Jame » sob led 14, 2012 11:21 am

Myslím předtím DOHRANOU MAPU... jinak by jsi k ní nemohl mít přístup
Podpořili byste projekt za zlepšení Češtiny v Heroes VI?

Stačí když zde napíšete chyby se kterými jste se setkali. http://forum.heroes-centrum.com/viewtopic.php?f=24&t=5150
Dave_Jame
Redaktor

Příspěvekod adson3492 » stř pro 31, 2014 7:21 pm

Mám ten samý problém mam samozřejmě originál a dokonce collectorku .... :( přišel jsi nato ? :evil:
adson3492

Zpět na Azyl