Heroes fórum

Fórum ke všem dílům Heroes of Might and Magic

Přejít na obsah

Kampaň

„Za čest, řád a povinnost"

Kampaň

Příspěvekod Lachim » stř led 18, 2012 10:54 pm

Zdravím, četl jsem jsi jistá témata mého problému ale stále ho nevím vyřešit. Kdysy jsem stáhl Heroesa 6 a hrál v offline. Hrál jsem za Azyl první dvě mise, ale poté mě to nepustilo dále. Při dohrání 2. mise místo pokračovat sem měl ikonku ukončit hru a odemkli se mi ostatní frakce. Poté jsem začal hrát za Nekropoli a opět 2. mise a konec. Hra se mi zalíbyla a koupil jsem si original disk. Bohužel i přes hraní na originálce mě to nepustí do třetí mise za Azyl a opět se jen odemkly ostatní frakce. Tak se ptám ohledně 3. mise za Azyl : měla by se odemknout hned po dohrání 2. mise nebo musím odehrát za každou frakci aby se odemkla 3. mise u Azylu.
Lachim

Re: Kampaň

Příspěvekod Dave_Jame » stř led 18, 2012 11:24 pm

Prvně dvě mapy za Azyl jsou úvodní tutoriál kde hraješ za Slavu, až potom máš přístup k samostatným 4 dílným kampaním. mezi nimi i Kampaň za Azyl, kde je hlavní hrdina Anton.

Další problém by mohl být v tom, zda jsi případné demo odinstaloval...
Podpořili byste projekt za zlepšení Češtiny v Heroes VI?

Stačí když zde napíšete chyby se kterými jste se setkali. http://forum.heroes-centrum.com/viewtopic.php?f=24&t=5150
Dave_Jame
Redaktor

Příspěvekod Lachim » stř led 18, 2012 11:55 pm

Původní neoriginální odinstaloval a poté nainstaloval z origa. Můžeš mi prosím poslat screen jak to vypadá na tvoji mapce Azylu kde se nachází ta nová mise. Já tam mám stále jen ty 2 z toturiálu. Žádnou nová mi nepřibyla :?
Lachim

Příspěvekod Dave_Jame » čtv led 19, 2012 12:00 am

Žádná nová ti tam ani přibýt nemá
Po dohrání tutoriálu se Slavou se ti v horní záložce tažení otevře/zpřístupní 5 nových záložek každá s ikonkou příslušné frakce. stačí kliknout na ikonku příslušné frakce, a tam se ti zobrazí daná kampaň i s tvým případným postupem.
Podpořili byste projekt za zlepšení Češtiny v Heroes VI?

Stačí když zde napíšete chyby se kterými jste se setkali. http://forum.heroes-centrum.com/viewtopic.php?f=24&t=5150
Dave_Jame
Redaktor

Příspěvekod Lachim » čtv led 19, 2012 12:15 am

Promiň, už to vidím. Já byl stále v domění, že se to má zjevit na mapce hned za tou 2. misí z toturiálu.........nějak prostě nevšim že je tam mezi odemknutými ikonami frakce i ikona Azylu........ale děkuji za trpělivost se mnou .)
Lachim

Příspěvekod tom2525 » čtv led 19, 2012 8:53 am

Lachim píše:zalíbyla

sory že to sem píšu ale z toho fakt nemůžu :D :D :D :D
Nekromant tělem i duší :shock:
Ale táhnout s démonama to taky umím muhahaha :twisted:
tom2525

Příspěvekod Naveed123 » úte črc 30, 2013 12:51 pm

mise, ale poté mě to nepustilo dále
If you are looking for fast success in VCPC550 dumps then Testking and pass bac certification on first try.
Naveed123

Zpět na Azyl