Heroes fórum

Fórum ke všem dílům Heroes of Might and Magic

Přejít na obsah

Rasy

Vše ohledně Heroes of Might and Magic 3

Rasy

Příspěvekod Jabarakas » úte lis 29, 2005 4:56 pm

jaká rasa je v tomhle nejlepąim dílu podle vás nejlepąí a nejhorąí a za jakou hrajete nejradąi?Já za nic, ale často za rampart nejlepąí podle mě neni nikdo a nejhorąí je fortrees
May the force be with you and dark side too.Always!
Jabarakas

Re: Rasy

Příspěvekod David2005 » stř lis 30, 2005 5:09 pm

Jabarakas píše:jaká rasa je v tomhle nejlepąim dílu podle vás nejlepąí a nejhorąí a za jakou hrajete nejradąi?Já za nic, ale často za rampart nejlepąí podle mě neni nikdo a nejhorąí je fortrees

Drtim to Deemerem a setrim na Dracky...sice po tom spici updatu me to manu na dvojnasobek doplni jen 1den v mesici a musim si na to prichystat karavanu,ale i tak bomba...nez se smrtky nebo castle spamatuje mam odkrytou vetsinu mapy a kontroluji situaci... .
David2005

Příspěvekod Jabarakas » stř lis 30, 2005 7:43 pm

největąí shit je prostě fortress hydry sou lamsky umej chodit 4kroky za kolo a třeba inferno neni aľ na ďábly taky moc good ale ostatní sou stejný du to hrát:D
May the force be with you and dark side too.Always!
Jabarakas

Příspěvekod Roderick » úte pro 06, 2005 5:32 pm

Ja si myslim ze najlepsi su ludia a najhorsi asi Fortness :wink:
Darkness is my way
Roderick

Příspěvekod Návštěvník » čtv pro 08, 2005 11:49 am

Nejlepąí je asi Castle a nejhorąí Forrtres, já sám nejradąi hraju za Peklo,Castle,Tower.
Návštěvník

Příspěvekod Glorin » čtv pro 08, 2005 11:50 am

Anonymous píše:Nejlepąí je asi Castle a nejhorąí Forrtres, já sám nejradąi hraju za Peklo,Castle,Tower.

To neni anonymní to je ode mne Glorina :)
Glorin

Příspěvekod conqbl » pát pro 09, 2005 2:36 am

v 3 je vse supr a vse se da vyuzit naplno,ak tu hru hrajes uz nejakych 8 a viac rokov tak uz vies co a ako a vis porazit i mnohem silnejsieho supera.
ked sem to zhodnocoval podla ras a sp.schopnosti a kalkuloval sem az se mi z kecky parilo.proste sem zarataval vse do akehosi hodnoceni od HP impa az po silu hradeb jednotlivich ras,tak mi vyslo vzdy z nejvic bodmi Nekropolis,Dungeon a Stronghold skoro narovnako.A najhorsie na tom bolo Inferno.Ale skutocnost neni matematika a vypocty tam de o situaci a napr take inferno se mi skor jevi ako silne utocna rasa a s dobrou podporou tych spravnych kuziel su aj kvoli hodne speedom k nezastaveni.
je to len cista teoria ktora v praxi urcite neplati na stopro.
neda se urcit jednoznacne kto je nej a kto je slabi.napr Fortrees se da tiez dost brutalne vyuzit jen treba skusat a skusat casem se na mnoho pride a tak.Takze zaver je asi taky ze vseci su asi na rovnakej urovni -az na Nekropolis ti maju miernu vyhodu v tom ze su Undeadi a nefachaji na nich par podstatnych veci,a na Stronghold ak ziskaju artefakt Orb of inhibition nebo rec.kloak vtedy sa na nich fakt hrozne tezko hraje :twisted:
conqbl

Příspěvekod Kat » stř pro 21, 2005 8:08 pm

Nejlepąí je Caste a Rampart a nejhorąí mjsou barbaři.
Kat

Příspěvekod Roderick » čtv pro 22, 2005 4:00 pm

Kym myslis barbarov :?
Darkness is my way
Roderick

Příspěvekod Roderick » čtv pro 22, 2005 4:01 pm

AAAAA takze tych barbarov :P
Uz som ich nasiel
Darkness is my way
Roderick

Příspěvekod Choosen » stř pro 28, 2005 10:32 pm

Dle mého názoru je nejsilnější rasou Castle . Nejraději hraju za Tower a Rampart . Myslím si , že nejhůře je na tom .. no nevím . Fortres a inferno jsou na tom asi stejně . Nevím , kdo z nich je horší . Jo a nejméně rád , rasu , kterou fakt nemusím a za ty roky jsem za ní hrál fakt jenom výýýýjimečně , tak je nekropolis . Věřím , že takový Necromancer s 1000 kostlivců může být super )kouzla jsou taky good) , ale fakt je nemusím :(( . Jo a nějak si nemůžu zvyknout na Conflux . Ale akademii , nebo jakou budovu to mohou stavět , tak to je super . Hned získat všechen typ magie , mazec :)) . Btw , jaká rasa jsou peasanti ? a proč tam vůbec jsou? vždyť mají obranu , útok a život za 1 ?????? lol asi nějaký výstřelek . Ale je to aspoň fajn pocit , když s 5ti azurovými dráčky jednou ranou smetu 500 peasantů :o
Choosen

Příspěvekod Gregy » pát pro 30, 2005 12:16 am

Nejlepsi mesto? Hodne zalezi na mape a na obtiznosti. A hlavne nesudte jen podle 7. lvlu. Takovy fortrysaci by na maly mape s dostatkem dreva a na impossible nakopali komukoliv.
S kamaradama jsme delali zebricek, kde byla zahrnuta spousta faktoru od kazdicky jednotky pres hrdiny az po budovy a vyslo nam tohle(v zavorce je best hrdina za mesto): Dungeon(gunnar), Castle(Mullich), Conflux(Ciele), Necropolis(Aislinn), Tower(Solmyr), Rampart(Kyrne Teplej ksicht), Stronghold(Crack Hack), a Fortress(Bron) s Infernem(ted si nevzpomenu, asi Rashka) na konci.
Jsem presvedcen, ze na vetsine mapach, by platil tento zebricek(pokud by oba hraci hrali stejne dobre)
Gregy

Příspěvekod Conqbl » úte led 10, 2006 9:02 pm

neviem ako vy ale ja hram furt na impossible inu obtiaznost asi ani neznam. a ine su aj o nicom.tato hra na lahsich obtiaznostiach totiz straca vyznam -ked mas na zaciatku x resource a zlata len kupujes budovy a je to o nicom (ziadne premyslene tahy a rozmyslanie co a kedy kupim atd)
Impossible=rulezz :D ,a k takym poznamkam ze inferno a fortres su asi najslabsi tak je to uplne naopak / hlavne na S a M mapach na impossible
sa neraz osvedcili inferno a fortrees ako dominantna rasa.ak som pisal vyzsie tak vsetky mesta a monstra su na 90% vyrovnane a rozdiely medzi nimi su fakt zanedbatelne.
napr inferno: po 5lvl creaturu sa dostanes prakticky bez problémov a horned demona mozu mat uz v 1 tyzden na impossible coz je k nezaplacení,dalej asi rasa s nej speed co v kombinacii s haste a taktikou... :lol: +dufam nemusim vysvetlovat veci ake je ,,klone na certa,, atd..
Dobrý hráč vie vyuzit vyhody kazdej rasy a sme hrali s kamosmi neraz po sieti -ktorý hrajú homam ak fanatici cez 10 rokov(patrim k nim :twisted: )
a su to herny profici a neraz sa mi podarili s infernom pekne kusky :)
Ale tema k hommam ktora rasa je naj je podla mna k nicomu,v heroese sa da vse vyuzit na 100% a kazda rasa ma svoje +/- , :idea: a hlavne v heroese nejestvuje slaba rasa :!:
Conqbl

Příspěvekod Gregy » úte led 10, 2006 10:08 pm

Ja v podstate souhlasim... Impossible rulezzz
Ja H3 taky hraju od ty doby, co spatrili svetlo sveta a jsem rad, ze je vic takovych.
Ale nesouhlasim, ze rasy jsou vyrovnane. Na vetsine map podle me plati poradi napsane nahore. Na S a M mapach se vyrazne zmensuji rozdily ras(tower pokud nema stesti konci). Ale chtel bych videt fortress, jak na L mape obstoji treba proti Castlu nebo Dungeonu.
POZOR: U vseho predpokladam, ze proti sobe hrajou stejne silni hraci.
PS: Taky se ti stava, ze chces kouzlo v mg a nedostanes ho? Me to vzdycky nas***.
PS2: Taky te na impossible stvou mapy, kde na zacatku nemas hrdinu?
Anubis to Daniel: Well, good to go. Hehe, there's nothing u can do. U don't have the power. Oma: But I do.
Anubis: U can't kill me either. Oma: I can fight u.
Anubis: But U can't win. Oma: It won't matter. U won't be able to do anything but fight me back.
...
Anubis: Oh no, no, ... NO, NOOOOOOOOO!
Gregy

Příspěvekod Conqbl » stř led 11, 2006 2:18 pm

no hral sem za fortrees na L ne raz,a maju sancu a celkom schopnu,minimalne rovnaku ako spominaný castle a dungeon.Mas mapu L cize mas omnoho vetsiu sancu najst artefakty ako: orb of inhibition,recenters cloak,shakles of war atd.+ sem tam cierny thrh alebo vyhodny market,artifakt merchant - a ked sa tieto spominane artefakty dostanu do ruk Fortreesom nebo Barbarom - amen s kazdym,moze sa aj poondit nema na nich ak ich ma ovsem schopny hrac nie nejaky lamer.+hydra,gorgon,behemont,atd = dmg dealery- z hrdinom cisto na silu a taktikou nemaju konkurenciu.proste taktika do predu + pripadne art na spd.ale to ani netreba :lol:
a super sa moze uz len bezradne pozerat ak dostava freetahy a straca polku armady v prvom kole :)
Conqbl

Další

Zpět na Heroes III