Heroes fórum

Fórum ke všem dílům Heroes of Might and Magic

Přejít na obsah

Rasy

Vše ohledně Heroes of Might and Magic 3

Příspěvekod Návštěvník » čtv srp 09, 2007 6:56 am

Tower se mi zdá celkem drahý :)
Návštěvník

Příspěvekod Thomas110 » čtv srp 09, 2007 9:22 pm

ja hraju na hard....teprve s tim zacinam ale myslim ze nej je STRONGHOLD,RAMPART a TOWER nejslabsi je podle me FORTRES S PEKLEM...ale nejslabsi proto ze maji oba po jednom lucisnikovi a navic sou ti lucisnici oba z druheho lvl.... :!:
to me stve a je to podle v bitvach velka strategicka nevyhoda...

ale jak uz sem rikal s heroes zacinam a necham se rad poucit!!!!!
Thomas110

Příspěvekod Thomas110 » čtv srp 09, 2007 9:29 pm

Gregy píše:OMFG, vy jste ale dvojka. Myslite, ze budete hrat proti nakymu sr**skymu kompu? Myslite, ze souper nebude mit taktiku az ho potkate? Jak jsem psal, pri stejnych podminkach na L mape Fortress neporazi Dungeon. Vemte si, ze potkate souperovu armadu, mate stejny kouzla, stejny pocet jednotek. A budete litovat, ze jste si nesundali ty shackles of war(best artefakt mimochodem). Budete radi za kazdou scorpicoru, kterou urvete (a to ze padaj hodne rychle...) Jediny, cim e muzete blejsknout jsou dve formace 6. urovni(z toho jedna ma 250 lifu), ale nastve vas, ze vam chybi ta sedma...
no to je sice hezke stejny pocet jednotek ale o tom sou hrady se slabsima jednotkama...
jedntoky sou pochpoitelne levnejsi a je jich vetsi prirustek...ja pochpoitelne ze pokud hrajes na easy ta se ti nemuze zamlouvat fortres nebo peklo.....
Thomas110

Re: Rasy

Příspěvekod Návštěvník » pon srp 13, 2007 9:55 am

necropolis
Návštěvník

Obtížnost

Příspěvekod Tor » úte srp 21, 2007 12:15 pm

Obtížnost hry má mnohdy velký vliv....někteří hrdinové mají výborné dovednosti,a proto potrebují velké neutral.armády aby získali hodně skušeností.Některé rasy,jako např. Necropolis taky rády velké neutral.jednotky=protože když se připojí,tak po jeich přeměně na nemrtvé to stojí zato....Já osobně hraji obtížnost nejvyšsí,nebot ostatní jsou moc jednoduché=nemusím se ani snažit a pro netral.armádu je těžké mi udělat nějakou ztrátu.....hra na Heroic obtížnost je i zábavnější :D :D :D :D :D :D
Tor

Příspěvekod Imperium » pát srp 24, 2007 4:02 pm

Najlepsi je Solmyr a Tower :twisted: :twisted: :twisted:

Ja hrajem na 160/200 - 160 ked chcem vyhrat, a 200 na mape S ked je sranda :lol:
Imperium

Příspěvekod dataminerxxx » pát srp 24, 2007 9:05 pm

RAMPART s hrdinou Ivor =)
Obrázek
Předělávám hru Heroes III. na mobily (v javě) Pokud máte nějaký Sony Ericsson od K700i výš ( to už jsou dnes skoro všechny - tak se mrkněte =)
dataminerxxx

Příspěvekod switch » ned srp 26, 2007 11:35 pm

Mě suverénně nejvíc baví Fortress. Pak Rampart a Castle, nemam rad Inferno a kostlouny :)
griffin eternal
switch

Příspěvekod Eragon » ned zář 16, 2007 9:50 am

Já hraju nejraději za kobku. Miluju černý draky a medůzy taky nejsou špatný. Pak ještě hodně hraju za nemrtví, na nich se mi líbí lichové a schopnost nekromancie. Občas si zahraju za lidi, přídou mi jako průměrná rasa. Za les se tady dá hrát, ale tam se mi líbí jen draci a elfové. Je to sice silný hrad, ale moc mi k srdci nepřirostl. Barbaři a bažina jsou na tom stejně, slabí, ale mají rychle dostupné a levné vyšší levly. Akademii přímo nesnáším, možná že je silná, ale je drahá, až to hezký není.
Eragon

Příspěvekod karel » úte zář 18, 2007 10:40 pm

Ano kobka a Jeddite ,není nad to si při dobývání hradu zas všechno vzkřísit (škoda jen ,že černí draci nemají v imunitě vyjímku na kříšení - to by pak nemělo chybu :) ) . Fortres a dobývání hradu to je očistec - za hradby můžou hned jen vážky a ještěří vládci (můžu tam např. teleportovat hydry, ale to vyplýtvám kouzlo co bych použil líp) a ti hrozně rádi chcípou. Navíc nikdo nekřísí tak jako Jeddite , myslím ,že je to jediný hrdina co má specializaci vzkříšení na vyšších urovních bych řekl ,že křísí tak trojnásobek toho co ostatní.
karel

shit

Příspěvekod demon_huntress » čtv zář 27, 2007 4:46 pm

Roderick píše:Ja si myslim ze najlepsi su ludia a najhorsi asi Fortness :wink:

nejlepší je necropolis a největší shit jsou conflux. fortress je celkem v poho, když za ně umíte hrát a castle je imbak na ho*no
demon_huntress

Re: shit

Příspěvekod HICKSCZ » stř říj 03, 2007 6:35 pm

demon_huntress píše:
Roderick píše:Ja si myslim ze najlepsi su ludia a najhorsi asi Fortness :wink:

nejlepší je necropolis a největší shit jsou conflux. fortress je celkem v poho, když za ně umíte hrát a castle je imbak na ho*no

No jako nekraci, krasa, ale proti konfluxu jsou v pytli, to ti garantuju! ! ! :twisted:
HICKSCZ

Příspěvekod Návštěvník » sob říj 13, 2007 7:45 am

Jabarakas píše:jaká rasa je v tomhle nejlepąim dílu podle vás nejlepąí a nejhorąí a za jakou hrajete nejradąi?Já za nic, ale často za rampart nejlepąí podle mě neni nikdo a nejhorąí je fortrees

no tak forest neni rozhodne nejhorší
Návštěvník

Příspěvekod Tomis » sob říj 13, 2007 10:00 pm

forest? lol :lol:
Tomis

Příspěvekod Skyter » stř říj 31, 2007 5:16 pm

Myslíš že je nejhorší fortrees....Já osobně za ně hraju nejrači!!...a Koho naopak považuju za nejslabšáho je rampart...
407-768-881...to je moje icq..dyžtak napište..a dáma Homam nebo Ureala.ale 2002 po Hemachi.....!!
Skyter

PředchozíDalší

Zpět na Heroes III