Heroes fórum

Fórum ke všem dílům Heroes of Might and Magic

Přejít na obsah

Pokračovanie histórie

Vše ohledně Heroes of Might and Magic 3

Pokračovanie histórie

Příspěvekod andy636 » sob říj 29, 2011 4:10 pm

Pri hraní tejto hry ma raz napadlo, čo pokračovať? Bol by som rád keby sa hráči znovu pustili do tvorenia máp s príbehom. Ako základ tejto tvorbe beriem tvorbu nivena - SoD2, SoD3, HADD, AB2 A mapy - Cesta na okraj zeme, Kočičí dráp...
Pokiaľ by bolo tých máp dosť (10-viac) mohli by sme vytvoriť rozšírenie obsahujúce nivenove kampane a mapy + tie vaše. Podmienkov je aby mali príbehovú líniu týkajúcu sa hry a aby boli otestované. Kampane by baoli zaradené do hry takto:
AB2 - Catharine: 7 kampaň AB
po kliknutí na shadow of death sa zobrazí ďalšia obrazovka:
1)Shadow of Death
2)Shadow of Death 2
3)Shadow of Death 3
4)The Heroes at Deaths Door
5)Back
Dúfam že sa ozvete a budete rozširovať históriu Antagarichu, Enrothu a Jadame(Prípadne Axeothu). :D :D :D
andy636

Re: Pokračovanie histórie

Příspěvekod andy636 » ned říj 30, 2011 7:46 am

Zabudol som na Chedian(MM9), ktorý sa nachádza na planéte s Axeothom(HMM4).
andy636

Příspěvekod andy636 » úte lis 15, 2011 6:51 pm

Tak už nič. Za prvé sa nikto nehlási. Za druhé Sandro po porážke na konci HoMM3 odišiel do Jadame(MM8) kde s nejakým človekom vytvoril nový cech Nekromantov. A ďalšia vec, keď Roland odyšiel z Erathie tak šla s ním Catharine čo je proti tej kampani ABII. Napriek tomu mapy Kočičí dráp a Na konci sveta sú dobré mapy, pričom na konci sveta hovorí príbeh ktorí by sa zrejme aj stal pretože na konci kampane s Draconom hovoril že sa cíti divne. Čo sa týka pokračovania histórie, rád by som urobil kampaň "Po katastrofe" a ukazovala by obnovu Antagarichu po skaze Mečom skazy a mrazu.
andy636

Příspěvekod Nebiros » ned pro 11, 2011 2:37 am

andy636 píše:Tak už nič. Za prvé sa nikto nehlási. Za druhé Sandro po porážke na konci HoMM3 odišiel do Jadame(MM8) kde s nejakým človekom vytvoril nový cech Nekromantov. A ďalšia vec, keď Roland odyšiel z Erathie tak šla s ním Catharine čo je proti tej kampani ABII. Napriek tomu mapy Kočičí dráp a Na konci sveta sú dobré mapy, pričom na konci sveta hovorí príbeh ktorí by sa zrejme aj stal pretože na konci kampane s Draconom hovoril že sa cíti divne. Čo sa týka pokračovania histórie, rád by som urobil kampaň "Po katastrofe" a ukazovala by obnovu Antagarichu po skaze Mečom skazy a mrazu.

Myslím, že to nebol človek ale upir a tim bol Thant, niekde som čital že Sandro s nim vytvoril novy cech nekromantov
Dobývej, rabuj a znič slabé. Směj se když jsi zraněn nebo mučen, utápěj se v sobeckém potěšení, rozsévej anarchii a chaos, zkorumpuj ty správné.
Nebiros

Příspěvekod estla » ned pro 11, 2011 2:41 am

Už zase som mimo :oops:
estla

Příspěvekod kiliroy » ned pro 11, 2011 10:28 am

estla píše:Už zase som mimo :oops:

Nejsi sama. Já žádně takové mapy nehrál a ty co byly v kampani taky moc ne. Víc mě bavili samostatné hry.
:(
kiliroy

Zpět na Heroes III