Heroes fórum

Fórum ke všem dílům Heroes of Might and Magic

Přejít na obsah

Otazka ohladne pribehu Shadow of Death

Vše ohledně Heroes of Might and Magic 3

Re: Otazka ohladne pribehu Shadow of Death

Příspěvekod estla » čtv pro 01, 2011 11:44 pm

Ty tiež prestaneš v tom najlepšom a ani nenapíšeš optimisticky "pokračovanie nabudúce" :D Akurát som sa do toho čítania zažrala, až som si to celkom živo predstavila a koniec. Inak Sandro z H3 bol môj obľúbený hrdina, keď som hrala za necro, vždy som nakoniec zvolila jeho :wink:
estla

Příspěvekod Lucas Gryf » pát pro 02, 2011 6:32 am

Když jsem byl mladší tak jsem si vybíral postavy podle vzhledu a Sandro byl nejhezčí. Později jsem si uvědomil, že jsem si fakt vybíral dobrou postavu, Sandro byl silný hrdina.
Rest In Peace :D
alias Fangovich
Lucas Gryf

Příspěvekod andy636 » sob pro 03, 2011 10:33 am

Chcem sa vyjadriť k Nebeskej bráne - pomocou nej neodišli na iné svety pretože by na to potrebovali nejakú kocku ktorú mali len 8 hrdinovia z jednej biosféry. Tie ktoré boli použité boli len napodobeniny tejto brány.
andy636

Příspěvekod Dave_Jame » sob pro 03, 2011 4:41 pm

Ono těch kostek bylo na Enrothu celkem hodně. Většina z nich byla uložená v Kontrolním středisku pod největším městem Enrothu Svobodným přístavem.
Podpořili byste projekt za zlepšení Češtiny v Heroes VI?

Stačí když zde napíšete chyby se kterými jste se setkali. http://forum.heroes-centrum.com/viewtopic.php?f=24&t=5150
Dave_Jame
Redaktor

Příspěvekod Nebiros » ned pro 11, 2011 2:29 am

estla píše:Ty tiež prestaneš v tom najlepšom a ani nenapíšeš optimisticky "pokračovanie nabudúce" :D Akurát som sa do toho čítania zažrala, až som si to celkom živo predstavila a koniec. Inak Sandro z H3 bol môj obľúbený hrdina, keď som hrala za necro, vždy som nakoniec zvolila jeho :wink:

U mna to bol Sandro a Thant a pak ked som schvilu hral H4 tak za necro som si vzdy daval Sandra, Thant to asi bohužel neprezil no čo, taky by som radšej umrel ako keby som mal viest upirov čo vyzeraju jak pravnici
Dobývej, rabuj a znič slabé. Směj se když jsi zraněn nebo mučen, utápěj se v sobeckém potěšení, rozsévej anarchii a chaos, zkorumpuj ty správné.
Nebiros

Příspěvekod estla » ned pro 11, 2011 2:34 am

H4 som nainšatolovala, otvorila, skúsila a odinštalovala - to ma nebralo :?
estla

Předchozí

Zpět na Heroes III