Heroes fórum

Fórum ke všem dílům Heroes of Might and Magic

Přejít na obsah

Heroes III: Seznam rozšíření

Vše ohledně Heroes of Might and Magic 3

Heroes III: Seznam rozšíření

Příspěvekod Bušák » sob říj 13, 2012 6:34 pm

Zdravím stálé příznivce Heroes III.
Jelikož už jsem se šestky nabažil a datadisk je ještě daleko vrátil jsem se k HoMM III a řekl jsem si, že bychom tu mohli vybudovat jakousi sekci, do které bychom nasbírali seznam veškerých neoficiálních updatů tohoto skvělého dílu.
Takže začnu notoricky známým In the wake of Gods (WoG), který přináší 8. úrovně jednotek, nové potvory a samozřejmě spoustu dalšího.
Jako druhý mě zaujal patch Horn of the Abyss (Hota), který přináší do hry nové - pirátské město.
Pokud tedy znáte někdo další podobné rozsáhlé rozšíření hry, budu rád, když se o něj podělíte s ostatními...
Bušák

Re: Heroes III: Seznam rozšíření

Příspěvekod Shade3 » sob říj 13, 2012 6:50 pm

Já znám a hraju MoP (Master of Puppets). Je to mód pro WOG, ale má samostatný spouštěč. Celkově mění hru, velice ji zrychluje, přináší mnoho nových jednotek a možností (např. svatby mezi hrdiny, vzpoura u obsazených hradů, městské relikvie atd.). Pár věcí zůstává i z WOGu (bojový hrdina, expení jednotek aj.).
Obrázek
Shade3

Re: Heroes III: Seznam rozšíření

Příspěvekod Dave_Jame » sob říj 13, 2012 8:26 pm

Ja osobně přidám Mod Succession wars, který si dal za úkol předělat Heroes III do neopakovatelné grafiky Heroes II, a spolu s tím předvést i řadu změn. vřele doporučuji
Podpořili byste projekt za zlepšení Češtiny v Heroes VI?

Stačí když zde napíšete chyby se kterými jste se setkali. http://forum.heroes-centrum.com/viewtopic.php?f=24&t=5150
Dave_Jame
Redaktor

Zpět na Heroes III