Heroes fórum

Fórum ke všem dílům Heroes of Might and Magic

Přejít na obsah

problem s misi v SoD

Vše ohledně Heroes of Might and Magic 3

problem s misi v SoD

Příspěvekod kikr » sob led 19, 2013 10:51 am

Dobry den, mam takovy mensi problem v kampani: "Bezbozna aliance" mise: "Konecny mir" mam na vyber 30 velkych elfu, usedlost ci svitek "znic nemrtve"...no jedine co mi z toho daji je ta usedlot...30 vylkych elfu ani svitek mi nedaj a este misto hrdinky Gem dostanu uplne nekoho jineho, ikdyz to restartuji nekolikrat Gem tam neni...nesetkal se stim uz nekdo? rad bych dostal 30 elfu ta hra by byla hned o necem jinem :) :wink: predem dekuji za odpovedi :)
kikr

Re: problem s misi v SoD

Příspěvekod kikr » sob led 19, 2013 12:05 pm

kikr píše:Dobry den, mam takovy mensi problem v kampani: "Bezbozna aliance" mise: "Konecny mir" mam na vyber 30 velkych elfu, usedlost ci svitek "znic nemrtve"...no jedine co mi z toho daji je ta usedlot...30 vylkych elfu ani svitek mi nedaj a este misto hrdinky Gem dostanu uplne nekoho jineho, ikdyz to restartuji nekolikrat Gem tam neni...nesetkal se stim uz nekdo? rad bych dostal 30 elfu ta hra by byla hned o necem jinem :) :wink: predem dekuji za odpovedi :)

no tak sem zjistil jak na to jen si budu muset zahrat misi s hrdinou "Gelu" znova...:) muzete smazat
kikr

Zpět na Heroes III