Heroes fórum

Fórum ke všem dílům Heroes of Might and Magic

Přejít na obsah

Co máte proti světlým elfům?

Vše co se jinam nevešlo ;)

Re: Co máte proti světlím elfům?

Příspěvekod Kiwi » sob srp 20, 2011 12:37 am

Tvrdíš že sou slabí ? tak to může tvrdit jedině ten kdo tu hru nezná a neumí...nebo alespon neznáš elfy...pač elfové dokážou bejt tak silný že každýho rozdrtí dřív než se k nim vůbec někdo dostane musíš jen mít správný perky a taktiku...nikdy tě nenapadlo dát si k nim war machine triple balista a imbue balista k tomu ring of afinnity bo jak se to menuje jak přidává ještě jednu střelu? pak si dáš kouzlo přes imbue arrow a ballista to má pak taky samosebou že musíš mít hodně Knowledge a SpellPower a co neudělá toto udělaj střelci tzn že si dáš perk přes atk na archery a ten absolutní luck a pak sou fakt neporazitelní...co se týče Stromů tak když říkáš že sou na ho*no tak to seš zase na omylu pač je to jednotka která má def tak je jasný že s ní máš bránit tzn zablokovat si s ní svoje střelce aby k nim nikdo nemohl...druid je taky silnej střelec ani nemusíš kouzilt ... to že žijou ve stromě či v přířodě je asi jasný když to sou elfové ne ? že vypadaj přihřátě není pro mě důvod za ně nehrát když je stejně na bojišti uvidíš když budou proti tobě takže tohle je max blbost a jejich ultimátní schopnost není slabá jen se to musí umět víš ;)

řeknu ti to takhle dej si prostě to co má elf mít na ultimatní schopnost a k tomu expert war machines a balista triple balista a imbue balista a expert atk a archery flamming arrow a třebas battle frenzy a k tomu ring of machine affinity uvidíš hned jak sou podle tebe slabý zůstane ti držka na zemi
a artefakty treebor quiver a unicorn horn bow jinak ostatní podle toho jak uznáš za vhodný ;)
Kiwi

Příspěvekod kiliroy » sob srp 20, 2011 10:23 pm

Tak dobře. Když to tak vezmeš i goblini jsou neuvěřitelně silní. Když jich máš 10k. Jde mi o to že pokud stejné usilí a zdroje které potřebuješ vynaložit na tuhle supersilnou armádu vynaložíš např. pro peklo. Tak můžeš mít kerbery kteří jsou většinou na řadě v soubojí první a ještě zaůtočí na 3 pole a přeběhnou celé bitevní pole. Urgashovu bránu, spolu s dokonalou bránnou a máš prakticky během jednoho tahu celou svou armádu z 1.5 násobenou (teda alespoň tuším, 5tky už jsem nějakou dobu nehrál) a zároveň zablokuješ střelce, tedy alespoň pokud nejsou uplně chránení, potom combo pád meteoritů od hrdiny, ohnivá koule od pána démonů a hned je třetina army dole. Pak na ně stačí zaůtočit vyvolanými jednotkami, se kterými si sice hravě poradí a potom by pravděpodobně peklo s obrovskými strátami porazily. ALE pokud bude hrdina na expert destrukce a bude vyzbrojen jistými artefakty tak elfové nemají šanci. A to ani netvrdím že hrdina takovéto ůrovně by měl pravděpodobně kolem 1k rarášků čímž by znemožnil nepřátelskému hrdinovy zesílat kouzla. Nekromant by ho na takovétto ůrovni ubyl množstvím jednotek. Azyl by asi porazily, ale u azylu je vtip v tom že musíš nepřítele zničit dřív než se armáda moc rozroste, alespoň mě se to osvědčilo. S orky to fakt neumím takže o těch tu ani psát nebudu. A warlockové by je porazily na hned a snad ani nemusím psat proč
:(
kiliroy

Příspěvekod Kiwi » ned srp 21, 2011 2:56 pm

prostě každá frakce je silná když to za ní umíš o tom žádná ;) dám ti příklad kterej si nedával u čarodějů znáš hrdinu Nathira ? má specialitu na ohnivý kouzla tak mu dáš destrukt a ty ignite a perk na posilující ohnivý kouzla dát mu jistý artefakty a do armády strčit obsidian gargoyly pač sou imuní na kouzla a magnetic golemy pač je kouzla healujou a pak už jen posílat s králem armageddony a tim mu rto přídává ještě na iniciativě tomu královi a i dungy sou pak v píči
Kiwi

Příspěvekod J.C.Murphy » ned srp 21, 2011 3:18 pm

Já za lesní elfy hraju už nějakej ten pátek, takže mám svoji taktiku aniž bych se musel otravovat s něčím tak podvraťáckým jako je ultimátní štěstí :P základem je.... magie temnoty :D imbue arrow berserk + déšť šípů... a ještě moje oblíbená prasárnička je preparation + vampirism na stromek....

jinak 10 things to defend pride of elves
Ne.. jsou to jenom ekologičtí metrosexuálové
Vůbec mě nesere, že jsou elfové slabý, hlavně když nejsou slabí, takže to máš blbý, protože nejsme blbí a víme jak za ně hrát.
Řekni mi střeleckou jednotku, která není odepsaná, když se k ní někdo dostane zblízka? kušník? v řiti... sukuba? taky... vrah?... skape... mág?... hmm, asi ne...
Kdyby se ti někdy podařilo vyřešit problém č. 3 a tím pádem nasbírat víc druidů jak 20, tak bys věděl, že potom dávají větší dmg klasickým útokem než bleskem
Stromky... jsou velký, odolný a můžou přikurtovat jednotku na místě, což vyřeší tvůj problém 3 a 4
Elfská asociace fyziky a jiných přírodních věd dokázala, že špičaté uši mají lepší aerodynamiku a lépe se s nimi odhaduje změna směru větru, což vede ke zlepšení iniciativy a přesnosti lučištníků
Vynikají například v tom, že se u nich musí přemýšlet...
Tak vydlabali pár dír do stromu... to, že žijí s přírodou neznamená, že by ji nemohli využívat ke svým potřebám... když se podíváš na druidy, tak taky zjevně zabili pár vlků a jelenů a nikoho to nesere
Nevíš? hmm... nooo... heterosexuální gonochoristi se dělí na samce a samice, přičemž každý z nich v pohlavních orgánech tvoří buňky s haploidní sadou chromozomů tedy vajíčka a spermie... ty se po splynutí změní v diploidní zygotu, která se rýhováním dále dělí a vzniká nový jedinec... otázkou je teplota v oblasti jejich scrota, protože spermie potřebují pro správný vývoj nižší teplotu, než je tělesná
Mě zase nezajímá azyl, protože ten se nezměnil vůbec...
A asi nejdůležitější je! že můžeš porazit každýho s každým, když zvolíš vhodnou taktiku...
J.C.Murphy

Příspěvekod kiliroy » ned srp 21, 2011 4:52 pm

No jo tak já si ještě naposledy rípnu, a pak už prostě uznám že u každé rasy jde o zvolenou taktiku. Takže, k těmm střeleckým jednotkám. Mág může nepřátelé sundávat i když je zabloklej ohnivou koulí a vrah je silnější na blízko než na dálku. A neuvedl jsi třeba takovou matku stínů nebo inkvizitory, kteří si oba docela obstojně poradí i na blízko. Co se týče druidů, ty sice maí pak větší klasický damage a to už vůbec když mají nepřítele blíž než půlku pole, ale třeba taková sukuba, která si přivolá bránu a je na stejné ůrovni jako druid sice možná skape dříve než druid ale díky řetězovému ůtoku nadělá mnohem větši škody. A co se týče entů tak ty jsou použitelní akorát na ochranu střlců a navíc se mi takový kerberos nebo paladin dostane na řadu 3x než si ent zahraje alespoň jednou. Dobře, chápu ale nechápu to proč je na 6-té ůrovni. Ale zase musím uznat že ultimátní schopnost mají ze všech ras asi nejsilnější, ale zase, min. já je s k ultimátní schopnosti dostanu někde v 5-té misi za dotyčný národ a v multiplayrech ani náhodou to mě vždy sundají buď moc brzo nebo já sundám ostatní moc brzo.
:(
kiliroy

Příspěvekod Kiwi » pon srp 22, 2011 3:11 pm

J.C. Murphy tos zabil kámo :D:D jinak moje řeč, člověk musí mít správnou taktiku :D
Kiwi

Příspěvekod r3v3r3nd » pon srp 22, 2011 7:01 pm

kiliroy píše:10 things I hate about elfs
Jsou přihřátý
Jsou slabý
Jejich střelecké jednotky stojí za velké hov**, protože jakmile se k lovci dostanete na blízko je naprosto výřízenej a druid stojí za houbi hned ak mu dojde mana.
To jako fakt? Stromy? na 6-té úrovni naprosto nepužitelná jednotka
Špičatý uši (zváštní že u vulkánů mi to nevadí)
Naprosto nevynikají, nevím jak vy ale ta ejich rasová schopost stojí za hov** dokud nemáte to elfí štěstí nebo jak se tomu říká.
Jak již někdo řekl: žijí ve stromě - No nevím jak vy ale ja si myslím že tam pár děr vydlabat museli
Sorry že to vlastně píšu 2x ale tanečníky meče prostě musím dát samostatně - JSOU NAPROSO PŘITEPLENÝ - vůbec nechápu jak se rozmnožujou.
Všechny jejich jednotky jsou nezajímavý, snad kromě jednorožce.
A asi nejdůležitější je to že jsou nejslabší. Co se týče sýly jednotek jsou nekromanti slabší, ale ty naženou ohromnou armádu tím oživováním a transformacema.

Ajajjaaj .... prave Svetli Elfovia su najviac ... :D vidno ,ze za nich nehras :) -....Stromi vdaka populacii a odolnosti mozes pokladat za 7. level. jednotku. ... neviem ale sa mylis a velmo :D
Edit: Teď když to tak čtu tak si uvědomuju že to že jsou slabí tam mam dvakrát.
r3v3r3nd

Příspěvekod Grawl » stř dub 17, 2013 6:35 pm

Podle mně jsou světlí ledové nejsilnější.Strom možná není nejsilnější jedno 6.úrovně,ale bereš jich 5 týdně. To, že střelci stojej za prd je blbost ti jsou tam naopak jedni z nejlepších,to že když se k ním někdo dostane jsou téměř ihned tuhý je sice pravda,ale existuje taková zajímavost a to že střelci jsou od toho aby bojovali z dálky.
Naposledy upravil Grawl dne pát pro 26, 2014 4:42 pm, celkově upraveno 1
Cílem války není padnout za vlast, ale přinutit ty parchanty na druhé straně aby padli za tu svou.
Grawl

Příspěvekod lordluki » stř dub 17, 2013 7:23 pm

Já mám u elfů rád kombinaci schopností déšť šípů + očarování šípů + nějaké silné kouzlo, a když má nepřítel v armádě hned všechny tři-čtyři úhlavní nepřátele, tak např déšť meteoritů zabije spoustu jednotek.
lordluki

Příspěvekod Grawl » pon čer 17, 2013 8:24 pm

kiliroy píše:10 things I hate about elfs
Jsou přihřátý
Jsou slabý
Jejich střelecké jednotky stojí za velké hov**, protože jakmile se k lovci dostanete na blízko je naprosto výřízenej a druid stojíza houbi hned ak mu dojde mana.
To jako fakt? Stromy? na 6-té úrovni naprosto nepužitelná jednotka
Špičatý uši (zváštní že u vulkánů mi to nevadí)
Naprosto nevynikají, nevím jak vy ale ta ejich rasová schopost stojí za hov** dokud nemáte to elfí štěstí nebo jak se tomu říká.
Jak již někdo řekl: žijí ve stromě - No nevím jak vy ale ja si myslím že tam pár děr vydlabat museli
Sorry že to vlastně píšu 2x ale tanečníky meče prostě musím dát samostatně - JSOU NAPROSO PŘITEPLENÝ - vůbec nechápu jak se rozmnožujou.
Všechny jejich jednotky jsou nezajímavý, snad kromě jednorožce.
A asi nejdůležitější je to že jsou nejslabší. Co se týče sýly jednotek jsou nekromanti slabší, ale ty naženou ohromnou armádu tím oživováním a transformacema.

Edit: Teď když to tak čtu tak si uvědomuju že to že jsou slabí tam mam dvakrát.

Slabí nejsou na to nevím kde si přišel
Střelecké jednotky na ho*no? To je blbost největší naopak lovec a druid sou skvělý
Strom je nejlepší obraná jednotka celé hry( nejlíp chrání střelce)
Cílem války není padnout za vlast, ale přinutit ty parchanty na druhé straně aby padli za tu svou.
Grawl

Příspěvekod kubrt » pon čer 17, 2013 8:37 pm

Elfský střelci + hrdina Wyngaal = masakr nepřátel. Bez hromadný zapomětlivosti proti nim bude mít každá rasa velký potíže.
kubrt

Příspěvekod Grawl » úte čer 18, 2013 6:22 am

kubrt píše:Elfský střelci + hrdina Wyngaal = masakr nepřátel. Bez hromadný zapomětlivosti proti nim bude mít každá rasa velký potíže.

+ dva artefakty na iniciativu+ mass haste+ expertní světlo =ještě větší masakr
Grawl

Příspěvekod Ursegor » úte čer 18, 2013 12:10 pm

Já za světlé elfy hraji nejraději.A nemyslím si, že je nějaká rasa silnější nebo slabší jde o to jak za ní daný člověk umí hrát.
Ursegor

Příspěvekod Grawl » úte čer 18, 2013 8:30 pm

Mág může nepřátelé sundávat i když je zabloklej ohnivou koulí
A druid je snad bleskem drtit nemůže? :shock: :lol: :idea: :roll: :?:
Grawl

Příspěvekod Grawl » pát srp 09, 2013 10:11 am

kiliroy píše:Tak dobře. Když to tak vezmeš i goblini jsou neuvěřitelně silní. Když jich máš 10k. Jde mi o to že pokud stejné usilí a zdroje které potřebuješ vynaložit na tuhle supersilnou armádu vynaložíš např. pro peklo. Tak můžeš mít kerbery kteří jsou většinou na řadě v soubojí první a ještě zaůtočí na 3 pole a přeběhnou celé bitevní pole. Urgashovu bránu, spolu s dokonalou bránnou a máš prakticky během jednoho tahu celou svou armádu z 1.5 násobenou (teda alespoň tuším, 5tky už jsem nějakou dobu nehrál) a zároveň zablokuješ střelce, tedy alespoň pokud nejsou uplně chránení, potom combo pád meteoritů od hrdiny, ohnivá koule od pána démo nů a hned je třetina army d ole. Pak na ně stačí zaůtočit vyvolanými jednotkami, se kterými si sice hravě poradí a potom by pravděpodobně peklo s obrovskými strátami porazily. ALE pokud bude hrdina na expert destrukce a bude vyzbrojen jistými artefakty tak elfové nemají šanci. A to ani netvrdím že hrdina takovéto ůrovně by měl pravděpodobně kolem 1k rarášků čímž by znemožnil nepřátelskému hrdinovy zesílat kouzla. Nekromant by ho na takovétto ůrovni ubyl množstvím jednotek. Azyl by asi porazily, ale u azylu je vtip v tom že musíš nepřítele zničit dřív než se armáda moc rozroste, alespoň mě se to osvědčilo. S orky to fakt neumím takže o těch tu ani psát nebudu. A warlockové by je porazily na hned a snad ani nemusím psat proč

1k impů 250 many s Vinraelem sem měl 720. Elfové mají s fialovým druidem lepší destrukc než démoni . A se štěstím a mstitelem dávaj 450% poškození + anwen. Když si vemou Wyngaala impové nevycucnou nic. N. druid jim dává 3 primární schopnosti. S balistou a N. druidem maj lepší destrukci než warloci. Déšť šípů a slepota nebo boj. šílenství= skvělá kombinace. Se zrychlením a morálkou se nepřítel skoro nedostane na tah.
Grawl

PředchozíDalší

Zpět na Off-topic