Heroes fórum

Fórum ke všem dílům Heroes of Might and Magic

Přejít na obsah

Ashanovský hlasatel

Vše co se jinam nevešlo ;)

Re: Ashanovský hlasatel

Příspěvekod Grawl » pát dub 19, 2013 3:49 pm

Sheog:rarášci chystají vzpouru prý si chtějí ponechávat ukradenou manu
Zde je rozhovor s jedním z nich
Já:je pravda že chystáte vzpouru
Rarášek:ano
Já:proč?
Rarášek:nenechávají nám ani kousek many kterou pro ně namáhavě krademe
Já:pokud vás při vzpouře porazí co uděláte?
Rarášek:uprchneme a přidáme se třeba k lidem
Já:myslíte že je při vzpouře porazíte?
Rarášek:ano bez many budou bezmocní
Já:a co chcete s tou manou dělat?
Rarášek:chceme se také naučit kouzlit

Grifí říše:rolníci kteří v grifí říši už nějakou dobu vládnou vyhlásili válku stříbrným městům ta už sice byla vydrancována elfy ale to tamější vládě nevadí

Heresh:nemrtví už zjistili jak vyhrávat ve fotbalu udělali si výlet do tajemného města známého jako barcelona zabili tamější fotbalový tým a oživili je jako upíry

Ygg-Chall:temní elfové nedokázali odrazit nájezd nepřátel a několik měst jim padlo.
Rozhovor s jedním zvědem
Já:ve válce se vám nějak nedaří co budete dělat?
Zvěd:dobijeme města zpátky a poté je porazíme
Já:a co když je neporazíte?
Zvěd:ty babky porazíme

Irrollan:elfové porazili temné a na oslavu uspořádali dostihy na jednorožcích vítězem byl findan nalil totiž jednorožci redbull a ten mu dal křídla

Stříbrná města:je tu dnes jen rozhovor s Nur které se podařilo uprchnout z otroctví
Já:jak se vám tu daří
Nur:hmmm

Já:cože?
Nur:hmmm
Cílem války není padnout za vlast, ale přinutit ty parchanty na druhé straně aby padli za tu svou.
Grawl

Příspěvekod Josef IV » sob dub 20, 2013 8:11 pm

Ashanovský hlasatel

Válka

Situace ve válce mezi temnámi elfy a čichači kytek se vyostřuje. V týdnu wyrma provedlo elfí komando útok na karavanu plnou uprchlých šlechticů z Gryfí Říše. Počet obětí není znám, protože svědek události byl namol a vše viděl dvakrát až stokrát, ale realistický odhad je 40 až 600 mrtvých. Povedlo se nám udělat rozhovor s exilovým vládcem říše Andreasem.

Já: To v tom lese byl pěkný masakr, jak se k tomu stavíte?
Andy: Je to strašná nepravedlnost, nikdo nás nemá rád, mamíí (brečí)
Já: Dobře a co se chystáte podniknout.
Andy: No já na ně zavolám bráchu Lászla, ten je všechny ztříská
Já: Znamená to, že vstoupíte do války na straně temných elfu?
Andy: To jsou taky nějací vrahové?
Já: No tak nějak. Děkujeme za rozhovor.
Andy: Ale chci lízátko !!!

Hlásí se Josef IV., vévoda ledopádský, pán stříbrných hor a pár dalších titulů, které nikoho nezajímají.
Minulost je odvráceným zrcadlem tvé duše.

Posel Smrti
Josef IV

Příspěvekod Grawl » sob dub 20, 2013 9:59 pm

Ashanovský hlasatel

Sport:AC lorekeep vyhrál hlavní fotbalovou ligu
Pořadí:AC lorekeep
FC sirris thalla
FC talonguard
AC konos
AC ur-hekal
FC Al-safir

Nyní začíná fotbalový pohár pro velké jednotky
Zjistili jsme kdo pošle které zde je přehled
Nemrtví:příznačný drak
Elfové:ent
Lidé:griffin
Démoni:pekelný oř
Mágové:titán
Válka:
Rolníci se pokusili vyrabovat Al-safir ale nic tam nebylo elfové všechn odnesli tak rolníci vzali Nur do celi a mučili jí aby jim řekla kde mají mágové pokladnici dostali z ní jedno slovo hmmm :D
Temní elfové se pokusili dobít ztracená města ale světlí vyslali jednorožce a zelené draky na každém drakovi jelo asi25 mistrů lovců a města udrželi temní elfové prý mají plán ale ví o něm jen shadya a ta by se mě nejspíš pokusila zabít.

Kultura
V hereshi prý postavili nový hřbitov říká se o něm že je tam prý spousta soch a podobně zde je rozhovor s jedním z nekromantů konkrétně s Arantirem
Já:za jakým účelem jste vlastně postavili tento hřbitov
Ari:čím více lidí se u nás nechá pohřbít tím více bude našich vojáků
Já:a proč jste postavili tolik soch?
Ari:čím luxusnější hřbitov tím více bude vojáků
Cílem války není padnout za vlast, ale přinutit ty parchanty na druhé straně aby padli za tu svou.
Grawl

Příspěvekod Grawl » pon dub 20, 2015 4:33 pm

Dobrý den, olmouváme se za to, že už dlouho nebylo vydáno nové číslo Ashanovského hlasatele. Došlo k tomu z finančních důvodů. (zdroj, který si nepřál být jmenován nás podplatil, aby jsme nějakou dobu nevydávali)

Zatím se stala spousta věcí. Válka mezi světlými a temnými elfy už skončila a ůžete se sai podívat, kdo tam vládne. Mě osobně se tam moc nechce, prý je tam tvrdý režim a nechtějí, aby se rozneslo, jak moc tvrdý je. Jeden kolega se tam vypravil a je nezvěstný.
Také skončila nadvláda rolníků nad stříbrnými městy, rarášci, jejichž vzpoura se nepovedla, se ta vypravili a když zjistili, že tam vládnou rolníci, kterým se nedá krást mana zuřivě je vyhnali a nyní vládnou stříbrný městům.

Takže pokračuje standartní vydání našich novin.

Kultura: Stříbrná města nyní zdobí velký počet kolosálních soch rarášků, které postavili otroci, které rarášci získali od rolníků. Všichni, kdo se ze stříbrných měst vrátili potvrzují, že jsou sochy velmi krásné a nic hezčího nikde v Ashanu není. Mnoho slavných kritiků umění je ovšem pohřešováno od dob, kdy navštívili stříbrná města. Rarášci říkají, že při pohledu na jejich sochy zemřeli údivem nad jejich krásou.
Nekroant Arantir slibuje, že díky jejich smrti bude brzy Heresh plná krásy. Oživování těchto umělců se ujal Orson a nedlouho po tom, co práci dokončil podařilo se nám mezi Orsone a Arantirem vyslechnout tento rozhovor:
Orson: Je to hotové můj pane, pojďte se podívat, jak se mi to povedlo.
Arantir: No to si děláš legraci nebo co? Proč jsi je proboha oživil jako zombie?
Orson: Co je na zombiích špatného? Vždyť jsou v pohodě ne?
Arantir: Zombie mají shnilý mozek ty [censored]. Takhle nám nemůžou zkrášlit Heresh. Měl jsi je oživit jako upíry ty [censored].
Orson: Aha, tak promiň no.
Arantir: Promiň? Zakzíš celý můj plán a ty řekneš promiň a myslíš, že se to spraví? Nechám tě přeměnit v ghúla. A proč nás sleduje ta kamera?!

Potom jsem musel urychleně opustit Heresh a zatím se ukrývám a doufám, že Arantira přejde vztek.

Politika: Kiril prohlásil, že by měl vládnout Sheogu on a velmi jednoduše se zmocnil vlády. Řekl, že nyní vládne on a z pozice svého nového titulu rozhodl, že bude vládnout démonům na věčné časy. Kha-beleth k tomu řekl, že na to Kiril neá právo a prohlásil hoo za zločince. Vzhledem k tomu, že démoni slovo zločin chápou stejně jako lidé dobrý skutek nemělo to velký význam. Proto Kha-beleth vyhlásil odměnu: 5 sukub, 150 000 zlatých a město v Sheogu tomu, kdo Kirila zabije. Kiril díky tomu zatím získal přibližně 5675478654 zkušeností za zabíjení démonů.

Sport: Začíná velká soutěž v extrémních sportech. Letos bude probíhat v Sheogu a hlavní sponzor je Kha-beleth. Na seznamu jsou tyto sporty:
Plavání
Útok na Kirila (toto si vyohl sponzor)
Hod kerberem
Sprint špatným směrem
Dloubání do arciďábla

Poznámka: Vstup je na vlastní nebezpečí.

Vítěz dostane 100 000 zlatých.

A na konec aktuální cena vybraných předmětů

1 zlatý=1 zlatý
Kirilova hlava=viz výše
Voda (sheog) litr=100 zlatých
Vod (všude jinde) litr=1 zlatý
Krokodýl živý=237 zlatých
Krokodýl mrtvý (pro nekromanty)=547 zlatých
Krokodýl mrtvý (pro ostatní)=123 zlatých

S pozdrave Pepa Novák, který nechtěl být jmenován

Poznámka: Omlouvám se za možná vynechávání písmene M, jsem na útěku před Arantirem a nemám proto k dispozici zrovna nejlepší techniku.
Grawl

Příspěvekod roman » čtv srp 03, 2017 10:20 pm

Je to tu už mrtvé, ale jsem rád, že jste si tolik Nur a hmmm oblíbili :D
Obrázek
roman

Předchozí

Zpět na Off-topic