Heroes fórum

Fórum ke všem dílům Heroes of Might and Magic

Přejít na obsah

Tetování a Might and Magic

Vše co se jinam nevešlo ;)

Tetování a Might and Magic

Příspěvekod Dave_Jame » úte dub 12, 2011 11:04 pm

Jedna z věcí kterou na internetu vidět nejde je ta, že mé tělo zdobí tetování.
A ten, kdo s tím má zkušenosti ví, že tetování je návyková záležitost..

Tak mě napadlo založit tady toto téma, nejen pro milovníky Tetování ale pro všechny členy Heroes-centra.
Téma je celkem jednoduché: Kdyby jste si nechali natetovat něco z Might and Magic co by to bylo?

Nemusí to být jen obrázek jednotky či hrdiny, nemusí se to vztahovat jen na Heroes. Cokoliv co se vám líbí z kterékoliv might and magic hry a zvěčnili by jste sami na sobě. Hezký artefakt, město, předmět, nestvůru....
Podpořili byste projekt za zlepšení Češtiny v Heroes VI?

Stačí když zde napíšete chyby se kterými jste se setkali. http://forum.heroes-centrum.com/viewtopic.php?f=24&t=5150
Dave_Jame
Redaktor

Re: Tetování a Might and Magic

Příspěvekod estla » stř dub 13, 2011 2:06 am

To si mi nasadil chrobáka do hlavy :idea: Už dávnejšie som uvažovala nad tetovaním, teraz vyberám motív a to nie je zlý nápad, inšpirovať sa MM. Takže zatiaľ neviem, presne čo to bude, ale niečo na spôsob Sylvan - inklinujem k hieroglifom a ornamentom a mám rada, keď to hovorí niečo len určitému okruhu ľudí. :wink:
estla

Příspěvekod Dave_Jame » stř dub 13, 2011 7:42 am

Tak u mě to vzniklo celkem Jednoduše. Už mnoho let mam slabost pro draky a prvního draka jsem si nechal vytetovat v 18 letech.. mám v plánu si nechat potetovat celou vrchní část zad (obě lopatky a prostor mezi nimi). Nedávno jsem si zase zahrál Heroes V HOF a všiml jsem si, že ten červený drak který se objevuje na nahrávací obrazovce před mapou je celkem dobře ztvárnitelný v tetování. už dřív jsem přemýšlel nad smrtkou podobnou té v heroes V ale myslím si, že nejlepší motiv je černý drak z Heroes II.

Nejlepší byla ale nedávno přítelkyně, která se mě zeptala, zda bych si někde na tělo nenechal ztvárnit Sukubu:-D

Stačí když zde napíšete chyby se kterými jste se setkali. http://forum.heroes-centrum.com/viewtopic.php?f=24&t=5150
Dave_Jame
Redaktor

Příspěvekod estla » stř dub 13, 2011 9:57 am

Ja momentálne hrám TOE, a rozhliadam sa, čo by sa dalo použiť. Tý draci napadli aj mňa, ale ja potrebujem niečo menšie a nechcem aby zanikli detaily. Alebo sa poradím s chalanom, čo mi to bude robiť. Chcela som počkať na HVI, ale tam sú draci a elfovia zatiaľ v nedohladne - tak možno neskôr. Ako si povedal, je to návykové, tak si počkám, snáď v datáčoch budú. :D
estla

Příspěvekod Montezuma3 » stř dub 13, 2011 12:01 pm

Montezuma3

Příspěvekod estla » stř dub 13, 2011 12:18 pm

presne také niečo som mala na mysli - elsfské ornamenty, samozrejme nie na ksichte :lol:
estla

Příspěvekod MINOTAUR » čtv dub 14, 2011 12:46 pm

Ja mám radšej niečo farebné s motívom ohňa. Neviem ale asi viete ako vyzerá obrázok schopnosti Spaľujúce plamene, tak presne také by som chcel. Vyzerá to brutálne :twisted:
„Právo je na straně silnějšího.“ Dovednost provést nějaký čin je dostatečný důvod proto ho učinit. Dobývej, drancuj a masakruj slabé – a nebo taky ne, záleží to jen na tobě. Oddávej se svým sobeckým potěšením. Zasvěť ty blázny, kteří neznají pravý význam svobody. Moc je tu proto, aby se jí ujali silní a vládli slabým.
MINOTAUR

Příspěvekod estla » čtv dub 14, 2011 1:07 pm

To je efektné ale na môj vkus moc farebné. Ja zatiaľ ostávam pri jednofarebných kerkách. Tiež si musím vedieť predstaviť, ako to bude vyzerať o 20 rokov a či mi to stojí za to, aby som to nosila celý život :wink:
estla

Příspěvekod Dave_Jame » čtv dub 14, 2011 1:23 pm

Každé tetování se musí čas od času vyspravit.. smeta ho přeruší jizva nebo škrábnutí.. Jindy vyblednou barvy.. Pokud tě zajímá co bude za 10-20 let tak nemá cenu si ho dělat.. Pokud ho opravdu chceš, tak je ti jedno, proto že to bude tvoje tetování a když se o něj budeš starat bude vypadat nádherně.. a nebo si ho musíš dát tak aby jsi ho mohla dobře zamaskovat

Dave_Jame
Redaktor

Příspěvekod estla » čtv dub 14, 2011 2:01 pm

A to práve nechcem. Nechcem, aby došlo k tomu, že budem uvažovať nad maskovaním, alebo odstránením. To, že ho občas treba opraviť, alebo ak budem chcieť dorobiť je OK. Ale rozhodne si nechcem dávať bez rozmyslu nejaké stupidity nad ktorými za 10 rokov poviem, kde som mala rozum. Preto niečo nadčasové, univerzálne ale aby sa to viazalo k niečomu, čo ma silne oslovilo, napr M&M :D
estla

Příspěvekod MINOTAUR » pát dub 15, 2011 10:35 am

Ja som rozmýšľal nad tými spaľujúcimi plameňmi a rozhodol som sa že si to dám vytetovať len mi poraďte kde by sa to hodilo. Ja uvažujem že na rameno.
„Právo je na straně silnějšího.“ Dovednost provést nějaký čin je dostatečný důvod proto ho učinit. Dobývej, drancuj a masakruj slabé – a nebo taky ne, záleží to jen na tobě. Oddávej se svým sobeckým potěšením. Zasvěť ty blázny, kteří neznají pravý význam svobody. Moc je tu proto, aby se jí ujali silní a vládli slabým.
MINOTAUR

Příspěvekod Dave_Jame » pát dub 15, 2011 1:23 pm

Jak to chceš mít přibližně velké.. ten obrázek zrovna není malí. (alespoň ne tak aby jsi vystihl detaily) ale Kvůli té démon-ní hlavě bych se vyvaroval viditelným místům.ideální jsou záda nebo rameno. I když na tohle bych zrovna uvažoval nad zády.. nebo stehno

Dave_Jame
Redaktor

Příspěvekod MINOTAUR » pát dub 15, 2011 7:05 pm

No ja by som to chcel na rameno a veľkosť asi tak 5x5 cm. Bude to dobré :?:
MINOTAUR

Příspěvekod estla » sob dub 16, 2011 8:21 am

To sa mi zdá malé, práve kvôli tým detailom ako povedal Dave Jame. Inakšie, rameno je dobrá voľba. Ja som uvažovala nad nohou, konkrétne členok až dole smerom k palcom, práve na to sa mi vidia tie ornamenty dobré, už spracovávam návrh, chcem to stihnúť pred letom.
estla

Příspěvekod MINOTAUR » sob dub 16, 2011 12:11 pm

A aká veľkosť by sa hodila :?:
MINOTAUR

Další

Zpět na Off-topic