Heroes fórum

Fórum ke všem dílům Heroes of Might and Magic

Přejít na obsah

K zasmátí

Vše co se jinam nevešlo ;)

Re: K zasmátí

Příspěvekod Altair8 » čtv srp 30, 2012 4:51 pm

Taky si myslím, že další DLC zatím nebudou (až po datadisku), když vydávají Gold Edition.. ale pořád může byt Platinum edition, Diamond edition, atd :D
Altair8
 
Příspěvky: 182
Registrován: úte úno 09, 2010 4:01 pm

Re: K zasmátí

Příspěvekod Bušák » čtv srp 30, 2012 7:19 pm

K zasmání na tom je akorát to, jak jsme si dělali naděje na odtržení temných elfů a další dva národy v novém datadisku a jediné čeho jsme se zatím dočkali, byly(la/li) - ani nevím jak se to skloňuje, byly dvě naprosto ubohé DLC. Je pravdou, že jsem ani jeden nehrál, takže bych to neměl hodnotit, ale zkrátka to neberu, jako plnohodnotnou část hry, za kterou bych platil, dokud mi nedají do ruky diskovou verzi nějakého pořádného datadisku, neuspokojí mě žádné připitomělé DLC, ani kdyby tam byl za hrdinu Václav Klaus. Je mi líto se o tom takhle vyjadřovat, ale jako skalní fanoušek ságy HoMM, se s tímto dílem dočkávám čím dál většího zklamání. Toť můj subjektivní názor.
Uživatelský avatar
Bušák
 
Příspěvky: 456
Registrován: úte srp 05, 2008 11:36 am
Bydliště: České Budějovice

Re: K zasmátí

Příspěvekod Kiko » čtv srp 30, 2012 7:58 pm

To s DLCčkami sa už bežne robí takže by som to nebral ako ku*venie hry(sorry za výraz).
Uživatelský avatar
Kiko
 
Příspěvky: 103
Registrován: sob říj 22, 2011 6:14 pm

Re: K zasmátí

Příspěvekod estla » pát srp 31, 2012 1:48 am

Dave_Jame píše:... tak se dá předpokládat, že další na řadě bude něco většího.

Tak se to alespoň jeví mě


Bodaj by si mal pravdu :wink: DLC som si síce kúpila, kúpim aj to druhé, ale stále čakám ( možno naivne :D ), ako praví Bušák, na ten príbeh o rozdelení elfov :lol: No dobre, dosť bolo fantasmagórie - ale potešilo by niečo väčšie ako DLC ... žeby datáč? Nechce sa mi ešte skončiť s H6 :mrgreen:
Uživatelský avatar
estla
 
Příspěvky: 474
Registrován: úte lis 09, 2010 8:18 pm

Re: K zasmátí

Příspěvekod Bušák » pát srp 31, 2012 10:08 am

Dělá se to, ale mě to nevyhovuje.. a u heroese už vůbec ne.
Uživatelský avatar
Bušák
 
Příspěvky: 456
Registrován: úte srp 05, 2008 11:36 am
Bydliště: České Budějovice

Re: K zasmátí

Příspěvekod estla » ned zář 02, 2012 1:47 am

bohužiaľ si asi budeme musieť zvyknúť - staré dobré časy sú v ... nenávratne :lol: Ideme s dobou - chtiac, či nechtiac :wink:
Uživatelský avatar
estla
 
Příspěvky: 474
Registrován: úte lis 09, 2010 8:18 pm

Předchozí

Zpět na Off-topic

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků

cron