Heroes fórum

Fórum ke všem dílům Heroes of Might and Magic

Přejít na obsah

totalni anhilace HoMaM IV=HoMaM, nejhorší díl a ostuda serie

Vše co se jinam nevešlo ;)

Re: totalni anhilace HoMaM IV=HoMaM, nejhorší díl a ostuda s

Příspěvekod Morbid » ned srp 25, 2013 6:51 am

Zdar, asi som jeden z tých "bláznov", čo ma HIV baví, je pre mňa najlepší diel série, padol mi do oka či už z grafickej stránky, ale aj hudobnej, hernej atď. Ak by som si nejaké heroesy mal dnes zahrať, tak by to bolo určite HIV, HII, možno aj HI, HV iba fanúšik kampane (lebo oficial su pre mňa otravne ľahké), HVI. HIII je super hra, kľudne si o mne myslite, že som blázon, ale ma skoro vobec nebavia hrať, jedine ak by bol nejaký "forge mod", alebo sledujem HIIIHota.Rád by som bol, keby ma HIII bavili, ale jednoducho ma nebavia a tie s prepáčením kydy na adresu HIV ma fakt už vytáčajú, dlho som bol ticho až som sa musel ozvať. PS Nikoho som nechcel uraziť ani pošpiniť HIII, to vobec nie, pokiaľ sa tak stalo, sa ospravedlňujem, ale ako som písal, je to dobrá hra, ale mňa nebaví.
Morbid

Příspěvekod Roberto » stř srp 28, 2013 12:32 pm

Som to tu objavil teraz náhodou a teda pozerám aký bol Dave_jame dakedy ostrý :) Asi si to tu budem po troške čítať, zaujalo ma v prvom príspevku:
"+ KONECNE ZMENY V OBOHRANOM HERNOM SYSTEME
(pokud se NEMÝLÍM tak PRÁVĚ TEN SYSTÉM Z THO DĚLAL HoMaM!!!) " - to prvá vec čo ma napadne pri názve MaMH VI!
Pritom ja mám rád aj štvorku aj päťku. Pätku viac, ten systém je tam predsa len podarenejší, IV má jednu či dve, tri zásadné chybky, ale zrovna ten príbeh a rozpísanie vecí okolo je jedna z naj vecí oproti krátkym scénkam v HV a tie odfláknuté dialógy v HVI... ale to sem už nepatrí. Proste môj názor - hrávam obe, obidve majú čosi do seba, napríklad v IV transport jednotiek bez hera je dobrý nápad, jednotky bez hera bojujú aj v hrade, nevýhodou je vždy nízka morálka, aj ten systém výberu ktorú jednotku budem môcť v hrade trénovať sa mi páčil viac než dosť tupá výstavba a povyšovanie všetkého čo príde pod ruku, najradšej by som raz v homamovi vydel systém upgradovania a zároveň zamykania jednotiek podobný Disciples 3, čo je ale bohužiaľ skoro jediný klad tej hry.
Roberto

Příspěvekod Dave_Jame » čtv říj 10, 2013 9:03 pm

Opravdu se divím že to téma ještě někdo vytahuje :-D.
Já ho tu osobně nechávám hlavně kvůli tomu aby šlo vidět jak jsem se za ty roky posunul. Lidi se mění a názory taky. Teď bych už taková slova nevolil, ale názor je stejný.
Podpořili byste projekt za zlepšení Češtiny v Heroes VI?

Stačí když zde napíšete chyby se kterými jste se setkali. http://forum.heroes-centrum.com/viewtopic.php?f=24&t=5150
Dave_Jame
Redaktor

Předchozí

Zpět na Off-topic