Heroes fórum

Fórum ke všem dílům Heroes of Might and Magic

Přejít na obsah

Sylvan-5.kampaň

Vše ohledně hradu Hvozd

Re: 54 000 draků

Příspěvekod Survivor » stř pro 06, 2006 10:49 am

Survivor píše:Nikolaj mě dneska trochu zaskočil s jeho army 54 000 draků. Měl ještě jednoho hustýho kámoše, kterej měl +/- 3000 draků, toho jsem horko těžko vykosil + jsem vykosil všechny černý draky na mapě a zabral hrady, takže ted už zbývá jenom on. Má někdo nápad jak vykosit 54k draků ? :)


tak se mi ho dneska podařilo pokořit, nahrál jsem si save, kdy měl jenom 30000 draků a s mými 500 druidama jsem ho dostal :D
Survivor
 
Příspěvky: 5
Registrován: pon pro 04, 2006 10:34 am

Příspěvekod Sniper » ned bře 18, 2007 10:11 am

Hm, me by trosku zajimalo, jak jste dosahli absoulutniho stesti, kdyz Findan ho nemuze dosahnout... Protoze ma zakladni utok a taktiku ktera zablokuje jinou vlastnost z utoku a tim padem nemuze mit absolutni stesti, ale mozna je chyba ve skillwheelu :D
Uživatelský avatar
Sniper
 
Příspěvky: 31
Registrován: pát úno 02, 2007 6:37 pm

Příspěvekod Activator » ned bře 18, 2007 11:08 am

Sniper píše:Hm, me by trosku zajimalo, jak jste dosahli absoulutniho stesti, kdyz Findan ho nemuze dosahnout... Protoze ma zakladni utok a taktiku ktera zablokuje jinou vlastnost z utoku a tim padem nemuze mit absolutni stesti, ale mozna je chyba ve skillwheelu :D


Zrovna u Sylvanu je dosažení absolutního štěstí docela problém. Kouknul jsem se na seznam všech hrdinů a jejich startovních dovedností. Všichni z nich mají skill, který do stromu pro ultimátní skill nepatří. Navíc je tam problém s útokem, neboť je na něj jen 2 % šance...

Nicméně jsem nedávno na internetu objevil mapu "Isles of Terra", ve které figurují hrdinové s předefinovaným ultimátním skillem...
Uživatelský avatar
Activator
 
Příspěvky: 376
Registrován: pon led 09, 2006 2:28 pm
Bydliště: Praha

Příspěvekod Airën » ned črc 29, 2007 11:22 am

drsný....tuhle misi sem hrál nedávno.....dobil sem města na mojem uzemi a v podzemi.No měl sem relativne slabou armadu ale rekl sem si ze to risknu, uložil sem si moji hru a vytáhl sem na nikolase. Prvni nepratelsky hrdina který mě potkal mě zabil jako nic.Tak sem si to nacetl a napodruhé jsem se mu vyhnul a u jednoho hradu sem spatril nikolase z JEDNÍM knězem.
Airën
 
Příspěvky: 1
Registrován: ned črc 29, 2007 11:15 am

Příspěvekod komin25 » úte lis 27, 2007 6:41 pm

ja som s tejto misije v p**i :evil: neviem ci mam rushovat alebo kempit chvilu v hrade a az s dajakou armadou vist von
komin25
 
Příspěvky: 3
Registrován: úte lis 27, 2007 6:12 pm

Příspěvekod Alarik » pon úno 04, 2008 8:41 pm

Nevim, jestli vám to pomůže, ale můj styl byl následující:
(CZ verze, Patch 1.5, obtížnost: normální)
Jako bonus jsem si zvolil Zeleného draka. První 3 týdny jsem verboval jednotky a obsazoval doly ve svém okolí. Poté jsem dobyl tu bránu a počkal do konce týdne kvůli doplnění jednotek. Pak jsem vyjel na první hrad tyrkysovýho a dobyl ho. Pár týdnů jsem u něj byl a doplňoval armádu (Víly jsem si přeměňoval na Kostlivé lučištníky, Jednorožce na Arcilichy a místo Tanečníků meče jsem verboval Upíry). Se slušnou armádou jsem vjel do podzemí, obsadil ty 2 hrady tyrkysovýho, pozabíjel mu hrdiny, sesbíral artefakty a začal obsazovat doly. Když jsem pak byl (asi po měsíci až dvou) dost silnej, zabil jsem všechny zdejší Přízračné draky a vydal se na průzkum k Nikolaiovi. Obsadil jsem mu střední a severní město, on se schoval v jižním. Pobil jsem zbývající draky a odkryl Ashinu slzu. Tu jsem jiným hrdinou vykopal a donesl ji do svého hlavního města. Vrátil jsem se s Findanem pro další jednotky a ještě pár týdnů verboval. Potom jsem vyjel na Nikolaie, který byl stále v hradě. Byl tam však i hrdina s ještě větší armádou, ten naštěstí někam odběhl a já mohl v klidu jít do boje proti Nikolaiovi. Měl jsem asi 400 Arcilichů, 75 Zelených draků, 180 Entů, 500 Pánů upírů, 650 Mistrů lovců, 350 Druidských stařešinů a ještě legie Kostlivých lučištníků. On měl zhruba 300 Arcilichů, 450 Pánů upírů, 1100 Spekter a kolem 4000 Kostlivých lučištníků. Boj jsem v pohodě vyhrál a pokračoval do další kampaně.
Uživatelský avatar
Alarik
 
Příspěvky: 2022
Registrován: stř led 02, 2008 10:36 am

Re: Sylvan-5.kampaň

Příspěvekod Donnie » pon zář 22, 2008 4:01 pm

nezlechcila se nahodou hra postupem patchu?
Obrázek
Klik na dráčka :)
Donnie
 
Příspěvky: 43
Registrován: pon srp 04, 2008 11:46 am

Re: Sylvan-5.kampaň

Příspěvekod Alarik » stř říj 01, 2008 6:35 pm

Donnie píše:nezlechcila se nahodou hra postupem patchu?


Ne, pouze byla v některém z patchů přidána 4. obtížnost - Lehká. Pokud si dobře vzpomínám, tak se mi po nainstalování patche automaticky přepla obtížnost na Lehkou. Když jsem to zjistil, tak jsem si ji vrátil zpět na Normální.
Uživatelský avatar
Alarik
 
Příspěvky: 2022
Registrován: stř led 02, 2008 10:36 am

Re: Sylvan-5.kampaň

Příspěvekod sabiaq » pát lis 06, 2009 9:18 am

treba sa ponahlat, pouzivat fast travel a dopadne to takto :
za 2 mesiace hotovo
Kód: Vybrat vše
http://www.youtube.com/watch?v=L6qhyom71WE
sabiaq
 
Příspěvky: 4
Registrován: pát lis 06, 2009 9:15 am

Re: Sylvan-5.kampaň

Příspěvekod Grawl » pát dub 19, 2013 1:33 pm

Já už to zvládl ale rád bych věděl zabít nikolaje jde bez phoeniů když vymlátíš všechny draky nebo když řekne že je zas světlo?
Cílem války není padnout za vlast, ale přinutit ty parchanty na druhé straně aby padli za tu svou.
Grawl
 
Příspěvky: 480
Registrován: stř dub 17, 2013 6:02 pm
Bydliště: an0nym000us.blog.cz

Re: Sylvan-5.kampaň

Příspěvekod Grawl » pát dub 19, 2013 1:33 pm

Já už to zvládl ale rád bych věděl zabít nikolaje jde bez phoeniů když vymlátíš všechny draky nebo když řekne že je zas světlo?
Cílem války není padnout za vlast, ale přinutit ty parchanty na druhé straně aby padli za tu svou.
Grawl
 
Příspěvky: 480
Registrován: stř dub 17, 2013 6:02 pm
Bydliště: an0nym000us.blog.cz

Předchozí

Zpět na Hvozd (lesní elfové)

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron