Heroes fórum

Fórum ke všem dílům Heroes of Might and Magic

Přejít na obsah

2. misia za kopku problem

Vše ohledně hradu Kobka

2. misia za kopku problem

Příspěvekod dominik2505@ » úte pro 20, 2011 10:06 pm

Vzdy vyslem realega von z podsvetia zautocim na prvy zamok kym sa stihnem vratit opat z podsvetia tak ty blby krali ktorych je tam stasne vela a vsetci su silny zavolaju zltych.zltych znicim ale uz nemam vojsko .zatial mi nejaky blbec utoci na prvy zamok musim zdrhnut lebo inac by mi zabil tu kralovnu.ked sa snazim aspon dojst z realegom ku prvemu zamku tak ma dakto zabije. Jednoducho nemam sancu ked je ich tak vela .
dominik2505@
 
Příspěvky: 2
Registrován: úte pro 20, 2011 10:01 pm

Re: 2. misia za kopku problem

Příspěvekod dominik2505@ » úte pro 20, 2011 10:07 pm

dominik2505@ píše:Vzdy vyslem realega von z podsvetia zautocim na prvy zamok kym sa stihnem vratit opat z podsvetia tak ty blby krali ktorych je tam stasne vela a vsetci su silny zavolaju zltych.zltych znicim ale uz nemam vojsko .zatial mi nejaky blbec utoci na prvy zamok musim zdrhnut lebo inac by mi zabil tu kralovnu.ked sa snazim aspon dojst z realegom ku prvemu zamku tak ma dakto zabije. Jednoducho nemam sancu ked je ich tak vela .

[color=#BF40FF][/color]
dominik2505@
 
Příspěvky: 2
Registrován: úte pro 20, 2011 10:01 pm

Re: 2. misia za kopku problem

Příspěvekod Bušák » pát pro 30, 2011 6:20 pm

3 základní rady, pokud ti to nejde:
1) Hraj na easy
2) nedovol nepříteli dojet pro posily (posel je relativně slabý, zkrátka předtím než vyjede po dobytí toho města jsem rozestavil několik hrdinů k únikovým cestám a jednoduše ho zabil)
3) najdi ashinu slzu (stačí objevit několik obelisků a pak už ji najdeš, i když nemáš celou mapu kompletní).

+ snaž se města dobývat takovou vlnou, zkrátka aby ti už nikdo nemohl zaútočit do zad. V dobytých městech vystav opevnění na úroveň hradu (pak ti stačí i relativně malá armáda na obranu hradu).
Uživatelský avatar
Bušák
 
Příspěvky: 456
Registrován: úte srp 05, 2008 11:36 am
Bydliště: České Budějovice

Re: 2. misia za kopku problem

Příspěvekod kiliroy » pát pro 30, 2011 7:33 pm

4) Poslechni Bušáka.

Já už si to sice moc nepamatuji, ale pokud to hraješ jako "debil" a prostě jedeš pořád na jistotu tak je tahle mise docela i lehká. Taky je dobré nepoužívat pouze jednoho hrdinu - to není dobré už od 2. mise za markala.
:(
Uživatelský avatar
kiliroy
 
Příspěvky: 445
Registrován: pát srp 12, 2011 11:30 am

Re: 2. misia za kopku problem

Příspěvekod estla » pát pro 30, 2011 8:22 pm

Túto misiu si celkom pamätám - tiež som sa zo začiatku vytrápila - Bušák to zhrnul úplne verne - ale kým som na to prišla - pospomínala som všetkých svätých :-) Dohrala som ju na normál, a fakt stačilo odstaviť nepriateľa od posíl, tuším len zo začiatku, kým som nemala dosť armády a vybudovaný hrad som sa motala neďaleko, ale potom už som to rozdelila medzi dvoch hrdinov a šlo to.
Uživatelský avatar
estla
 
Příspěvky: 474
Registrován: úte lis 09, 2010 8:18 pm


Zpět na Kobka (temní elfové)

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron