Heroes fórum

Fórum ke všem dílům Heroes of Might and Magic

Přejít na obsah

Sylvan-5.kampaň

Vše ohledně hradu Hvozd

Příspěvekod Blindwolf » pon zář 25, 2006 7:15 am

Incomer píše:U me strasne rozdeloval armadu mezi sve kamarady takze sem tel dost tuhy boj s nejakym profikem na zombivce co mel asi 10k kostu...toho sem vykosil (horko tezko) pak sem se vrhl na draky a suse sundal nikolaie (tou dobou bezzemka). Taky vam Mikulas pripadal strasne slabej (jako skilly v boji vubec nic neudelal) :wink:


Čoveče, jsem si myslel, že jsem se na tý mapě dost flákal, ale jak tak koukám, na ty počty co tu uvádíte 10k kostlivců, 12k kostlivců, tak jsem se asi neflákal tak moc :D
Dotaz: "Existuje něco tak úžasného a dokonalého jako je Heroes IV?"

Odpověď: "Ano, Heroes III a Heroes V" :D
Uživatelský avatar
Blindwolf
 
Příspěvky: 45
Registrován: stř srp 30, 2006 10:40 am

Příspěvekod Smajlikov » pon zář 25, 2006 3:41 pm

Ja se tam poflakoval zhruba 5 měsícú. Měl kolem 4K lučištníkú a zbytek armády nic moc. Utekl a zemřel :). Měl jsem fénixe a zabyl asy pulku těch drakú co se ukáží na mapě ( proběhla i animace o návratu slunce).
Takže pohoda. Akorát zdlouhavé. Docela velká mapa s podzemím.
Smajlikov
 
Příspěvky: 25
Registrován: ned čer 11, 2006 8:38 pm

Příspěvekod Blindwolf » úte zář 26, 2006 8:52 am

Smajlikov píše:Ja se tam poflakoval zhruba 5 měsícú. Měl kolem 4K lučištníkú a zbytek armády nic moc. Utekl a zemřel :). Měl jsem fénixe a zabyl asy pulku těch drakú co se ukáží na mapě ( proběhla i animace o návratu slunce).
Takže pohoda. Akorát zdlouhavé. Docela velká mapa s podzemím.



Přesně tak, více zdlouhavé než-li těžké :)
Dotaz: "Existuje něco tak úžasného a dokonalého jako je Heroes IV?"

Odpověď: "Ano, Heroes III a Heroes V" :D
Uživatelský avatar
Blindwolf
 
Příspěvky: 45
Registrován: stř srp 30, 2006 10:40 am

Příspěvekod Incomer » čtv zář 28, 2006 3:57 pm

Blindwolf píše:
Incomer píše:U me strasne rozdeloval armadu mezi sve kamarady takze sem tel dost tuhy boj s nejakym profikem na zombivce co mel asi 10k kostu...toho sem vykosil (horko tezko) pak sem se vrhl na draky a suse sundal nikolaie (tou dobou bezzemka). Taky vam Mikulas pripadal strasne slabej (jako skilly v boji vubec nic neudelal) :wink:


Čoveče, jsem si myslel, že jsem se na tý mapě dost flákal, ale jak tak koukám, na ty počty co tu uvádíte 10k kostlivců, 12k kostlivců, tak jsem se asi neflákal tak moc :D


Ja to, ostatne jako vzdy, rushoval jak divej! Ono taky zalezi na tom na jakou obtiznost to hrajes :D
Uživatelský avatar
Incomer
 
Příspěvky: 192
Registrován: pát čer 09, 2006 9:04 pm

Příspěvekod Blindwolf » pát zář 29, 2006 7:58 am

Incomer píše:
Blindwolf píše:
Incomer píše:U me strasne rozdeloval armadu mezi sve kamarady takze sem tel dost tuhy boj s nejakym profikem na zombivce co mel asi 10k kostu...toho sem vykosil (horko tezko) pak sem se vrhl na draky a suse sundal nikolaie (tou dobou bezzemka). Taky vam Mikulas pripadal strasne slabej (jako skilly v boji vubec nic neudelal) :wink:


Čoveče, jsem si myslel, že jsem se na tý mapě dost flákal, ale jak tak koukám, na ty počty co tu uvádíte 10k kostlivců, 12k kostlivců, tak jsem se asi neflákal tak moc :D


Ja to, ostatne jako vzdy, rushoval jak divej! Ono taky zalezi na tom na jakou obtiznost to hrajes :D


Jo, to je taky fakt :)
Dotaz: "Existuje něco tak úžasného a dokonalého jako je Heroes IV?"

Odpověď: "Ano, Heroes III a Heroes V" :D
Uživatelský avatar
Blindwolf
 
Příspěvky: 45
Registrován: stř srp 30, 2006 10:40 am

Příspěvekod Bruno » úte říj 10, 2006 1:38 pm

Já se s tou pátou misí taky pěkně trápím. Je třeba tam zničit všechny kostěné draky na mapě,aby se neoživoval Nikolaj. Jen jsem se trochu flákal v podzemí a skládal trpasličí artefakty. Pět Fénixů mě fakt rozesmálo a když jsem vylezl z podzemí k Nikolajovi, tak mě napadnul a sfouknul jako svíčku. Měl 6k kostlivců a 200 zelenejch draků. K tomu použil kouzlo přízračné síly a bylo po mě dřív než jsem se rozkoukal :-)
Bruno
 
Příspěvky: 3
Registrován: úte říj 10, 2006 1:30 pm

Příspěvekod jakub.karasek » úte říj 10, 2006 1:42 pm

Tak sem to poprvé taky prohrál, když sem viděl těch pár fénixů, tak sem se na plnění úkolu podruhé vys*al. Vzal sem jen ty artefakty, který sem měl po cestě a nechal si je. Na Nikolaje se musí rychle, podzemí sem dobýval druhým hrdinou
Might and Magic: Heroes VI sběratelská edice + Odstíny temnoty (*****)
Heroes V Collectors Edition cz v1.3 (*****)
Heroes IV Complete cz v4.0 (sh*t)
Heroes III Complete cz (Game4u) (*****)
Heroes II Gold cz (****)
Heroes I Gold cz (****)
Uživatelský avatar
jakub.karasek
 
Příspěvky: 101
Registrován: sob zář 16, 2006 12:36 pm
Bydliště: Rajhradice (Brno)

Příspěvekod Bruno » úte říj 10, 2006 1:54 pm

Taky si říkám, že bude lepší jedním hrdinou jet rovnou k Nikolajovi na ostrov a druhým hrdinou dobývat podzemí. Už v jedný misi se mi takové řešení hodně vyplatilo. Myslím že tahle mise potrápila nejednoho člověka. Asi po týdnu jsem si takhle lebedil u počítače a myslel jak pokročím ve hře,ale půl dne hraní bylo na nic. Člověk pak jen žasne co na něj naběhlo :D
Bruno
 
Příspěvky: 3
Registrován: úte říj 10, 2006 1:30 pm

Příspěvekod jakub.karasek » úte říj 10, 2006 2:18 pm

Njn, já sem to měl ještě okořeněný nepříjemným bugem, kdy se hra při načítání druhýho dne sekla a nešlo s tím nic dělat. I když si to člověk uložil a nahrál, tak se to stejně ten samej den kouslo. Takže sem ji hrál 4x (jednou mě Nikolaj vydrtil a dvakrát se to seklo). Trvalo mi to mnohem dýl než půl dne :wink:
Might and Magic: Heroes VI sběratelská edice + Odstíny temnoty (*****)
Heroes V Collectors Edition cz v1.3 (*****)
Heroes IV Complete cz v4.0 (sh*t)
Heroes III Complete cz (Game4u) (*****)
Heroes II Gold cz (****)
Heroes I Gold cz (****)
Uživatelský avatar
jakub.karasek
 
Příspěvky: 101
Registrován: sob zář 16, 2006 12:36 pm
Bydliště: Rajhradice (Brno)

Příspěvekod Bruno » úte říj 10, 2006 2:21 pm

No tak to je mazec, to už nebyla hra, ale hotovej očistec. Na štěstí tohle mě minulo a stačí mi jen tohle trápení. Už bych to docela rád dohrál a těšil se na ten datadisk :-)
Bruno
 
Příspěvky: 3
Registrován: úte říj 10, 2006 1:30 pm

Příspěvekod Phoenix » úte lis 07, 2006 11:51 am

Blindwolf píše:Čoveče, jsem si myslel, že jsem se na tý mapě dost flákal, ale jak tak koukám, na ty počty co tu uvádíte 10k kostlivců, 12k kostlivců, tak jsem se asi neflákal tak moc :D


Tak já se tam flákal asi extrémě dlouho. Nemohl jsem totiž najít ten zatracený podzemní portál k Nikolajovi. Probendil jsem celý podzemí i dostupný nadzemí 2x a až když jsem odzoomoval na max a postupně prohlédl celou objevenou mapu jsem ten portál našel. Hrdě jsem vyběhl proti Nikolajovi a schoval se do prvního dobitýho hradu. Ten šupák na mě přiběhl s minimálně 100 smrtkama (vůbec neměl draky), 600 Archličema mňam, 900 lord upírama a ostatní vatou. (tj. cca 12k kostlivejch lukostřelců ;) a nějaký zombie). Neměl jsem vůbec šanci. Navíc mám asi miliardu artefaktů na iniciativu a on stejně hrál se všema jednotkama dřív než já. 5 Phoenixů byl fakt výsměch. NECHCI to hrát znova. :(
Cesta jde pořád dál a dál
kupředu, pryč jde od mých vrat.
Daleko už mi utekla
a musím za ní pospíchat.
Na těžkých nohou dám se vést
až k větší cestě, nežli znám,
tam, kde se stýká mnoho cest.
A potom kam? To nevím sám.
Uživatelský avatar
Phoenix
 
Příspěvky: 101
Registrován: pon črc 17, 2006 8:28 am

Příspěvekod rascal » sob pro 02, 2006 8:56 am

Kód: Vybrat vše
neviem to prejst a uz mam nato aj velke nervy, nemohol bi mi niekto poslat SAVE pls :(

Kód: Vybrat vše
rascal@post.sk
rascal
 
Příspěvky: 1
Registrován: sob pro 02, 2006 8:53 am

54 000 draků

Příspěvekod Survivor » pon pro 04, 2006 10:39 am

Nikolaj mě dneska trochu zaskočil s jeho army 54 000 draků. Měl ještě jednoho hustýho kámoše, kterej měl +/- 3000 draků, toho jsem horko těžko vykosil + jsem vykosil všechny černý draky na mapě a zabral hrady, takže ted už zbývá jenom on. Má někdo nápad jak vykosit 54k draků ? :)
Survivor
 
Příspěvky: 5
Registrován: pon pro 04, 2006 10:34 am

Portal k Nikolajovi

Příspěvekod KOM » stř pro 06, 2006 6:54 am

Ahoj, neprozradila by mi nejaka dobra duse, kde se nachazi ten portal k Nikolajovi? tusim, ze v podzemi, mam ho cele odkryte - hlavni cesty,ale nejak ho nemuzu objevit. Diky
KOM
 
Příspěvky: 8
Registrován: ned zář 10, 2006 10:47 am

Re: Portal k Nikolajovi

Příspěvekod Survivor » stř pro 06, 2006 10:48 am

KOM píše:Ahoj, neprozradila by mi nejaka dobra duse, kde se nachazi ten portal k Nikolajovi? tusim, ze v podzemi, mam ho cele odkryte - hlavni cesty,ale nejak ho nemuzu objevit. Diky


je v podzemí, uplne nahore uprostred
Survivor
 
Příspěvky: 5
Registrován: pon pro 04, 2006 10:34 am

PředchozíDalší

Zpět na Hvozd (lesní elfové)

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků