Search found 3 matches

by ja121212
Mon May 22, 2006 6:56 am
Forum: Obecně
Topic: spustenie v okne
Replies: 8
Views: 5586

klaymen wrote:starsi heroes idu tak ze si nastavis nizsie rozlisenie ako ma tvoja pracovna plocha (pripad H4) alebo nenastavis nic (vsetky ostatne) a stlacis "F4"



dik uz som to vyriesil cez utilitku 3Danalyze co pusta vsetky aplikacie aj v okne hehe ale dikyyyy:)))
by ja121212
Sat May 20, 2006 2:31 pm
Forum: Obecně
Topic: spustenie v okne
Replies: 8
Views: 5586

potrebujem pustit hru v okne a nie "full screen"
by ja121212
Sat May 20, 2006 1:38 pm
Forum: Obecně
Topic: spustenie v okne
Replies: 8
Views: 5586

spustenie v okne

nazdarek vsetci :) moze mi niekto poradit ako pustim hru v okne? a ci to vobec ide. vazne vdakaaaa