Search found 4 matches

by sPajky
Sat Jul 14, 2007 7:30 pm
Forum: Obecně
Topic: ERROR!!!
Replies: 4
Views: 4092

uz to jedeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D :D :D :D nainstaloval jsem nejnovejsi ovladace z oficialnich stranek nVidie a uz to jde!!! zvlastni ale je ze s tema samejma ovladace z dvd score nesly... divny ... uz muzete tenhle topic uzavrit
by sPajky
Sat Jul 14, 2007 9:17 am
Forum: Obecně
Topic: ERROR!!!
Replies: 4
Views: 4092

ten error je takovy hodne maly prazdny okynko.
by sPajky
Fri Jul 13, 2007 8:05 pm
Forum: Obecně
Topic: ERROR!!!
Replies: 4
Views: 4092

:cry: :cry: nejde... :cry: :cry: zkusil jsem dvoje ovladace na graf. kartu a stejne to nejde...
by sPajky
Thu Jul 12, 2007 3:25 pm
Forum: Obecně
Topic: ERROR!!!
Replies: 4
Views: 4092

ERROR!!!

mam problem, nainstaloval jsem originalní Heroes 5 sběr. edici, a když ji spustím objeví se obrazovka s obrázkem a pak obrazek zmizí a pozadí se ohlasí chyba ERROR. Pls poraďte mam athlon +3800 X2, 1 GB, geforce 7600 gt