no ja som to na cistej instalacii (novy notas) nespustil!!! proste mi to na home premium nejde!!!! please help!!!
podrobnosti:
notas toshiba satelite a200 1si - procak core2duo 1,83Ghz, grafika HD 2600, 2GB ram...
situacia - heroesa som instaloval ako prveho na uplne cistu vistu home premium ...
Search found 1 match
- Wed Mar 05, 2008 11:22 am
- Forum: Obecně
- Topic: VISTA HOME PREMIUM
- Replies: 4
- Views: 3720