Search found 1 match

by chalicek
Mon Apr 14, 2008 1:48 am
Forum: Heroes II
Topic: Problém s Heroes 2
Replies: 4
Views: 6557

Problém s Heroes 2

Ahoj, mám Win XP, Heroes mi jdou normálně spustit, ale bez hudby, kterou neslyším i když v setupu nebyl problém. Myslím si, že problém by mohl být ve zvukovce (předtím jsem měl starší Sound Blaster s emulací sb16), kterou jsem si nedávnou koupil novou (SB Audigy 4) a celý starší PC jsem prodal. I ...