Search found 1 match
- Mon Apr 14, 2008 1:48 am
- Forum: Heroes II
- Topic: Problém s Heroes 2
- Replies: 4
- Views: 6557
Problém s Heroes 2
Ahoj, mám Win XP, Heroes mi jdou normálně spustit, ale bez hudby, kterou neslyším i když v setupu nebyl problém. Myslím si, že problém by mohl být ve zvukovce (předtím jsem měl starší Sound Blaster s emulací sb16), kterou jsem si nedávnou koupil novou (SB Audigy 4) a celý starší PC jsem prodal. I ...