Heroes fórum
Fórum ke všem dílům Heroes of Might and Magic
Skip to content
Search
Advanced search
Quick links
Unanswered topics
Active topics
Search
FAQ
Login
Board index
Search
Search
Search found 1 match
Go to advanced search
Search
Advanced search
Search found 1 match • Page
1
of
1
by
Z()MBieEE..
Sat May 03, 2008 1:46 pm
Forum:
Obecně
Topic:
Máte někdo trik na Patche?
Replies:
10
Views:
8250
Re: Máte někdo trik na Patche?
Ahoj
Mám origo Heroes V.Když si chcu naistalovat patch napíše mi to,že hra nebyla naistalována.Přitom to hraju úplně v klidu ve verzi 1.0.V čem je problém a co mám udělat?
Dík
Jump to post
Display:
All results
1 day
7 days
2 weeks
1 month
3 months
6 months
1 year
Sort by:
Author
Post time
Forum
Topic title
Post subject
Direction:
Ascending
Descending
Search found 1 match • Page
1
of
1
Go to advanced search
Jump to
Stránky
↳ Obecně
Heroes VII
↳ Obecně
↳ Akademie
↳ Azyl
↳ Hvozd
↳ Kobka
↳ Nekropole
↳ Tvrz
Heroes VI
↳ Obecně
↳ Azyl
↳ Peklo
↳ Nekropole
↳ Tvrz
↳ Svatyně
Heroes V: Tribes of the East
↳ Obecně
Heroes V: Hammers of Fate
↳ Obecně
Heroes V
↳ Obecně
↳ Azyl (lidé)
↳ Peklo (démoni)
↳ Nekropole (nemrtví)
↳ Kobka (temní elfové)
↳ Hvozd (lesní elfové)
↳ Akademie (mágové)
Ostatní díly HoMM
↳ Heroes IV
↳ Heroes III
↳ Heroes II
↳ Heroes I
Ostatní
↳ Off-topic