Search found 1 match

by Z()MBieEE..
Sat May 03, 2008 1:46 pm
Forum: Obecně
Topic: Máte někdo trik na Patche?
Replies: 10
Views: 8250

Re: Máte někdo trik na Patche?

Ahoj
Mám origo Heroes V.Když si chcu naistalovat patch napíše mi to,že hra nebyla naistalována.Přitom to hraju úplně v klidu ve verzi 1.0.V čem je problém a co mám udělat?

Dík :D