Search found 2 matches

by Gianella
Tue Jun 24, 2008 4:06 pm
Forum: Azyl (lidé)
Topic: 5. Mise
Replies: 2
Views: 4943

Re: 5. Mise

StreetX38 wrote:musíš mít všechny body pohybu.na kopání potřebuješ celej den. jestli to nepomůže tak nwm.


Děkuju moc, už ji mám :)
by Gianella
Tue Jun 24, 2008 3:45 pm
Forum: Azyl (lidé)
Topic: 5. Mise
Replies: 2
Views: 4943

5. Mise

Jak mám vykopat Ashinu slzu? Vždycky najedu podle mapy přesně tam kde je, ale nefunguje tlačítko na kopání. Nejde mi to s Godrickem ani s Isabelou. Už nevím, co dělat. Jednou se to tlačítko rozsvítilo, ale bylo to ještě o políčko na západ. Teď to nejde vůbec...už nevím, co dělat, nevíte někdo?