Search found 3 matches
- Sun Aug 10, 2008 12:29 am
- Forum: Obecně
- Topic: Problém s kampaní KULTISTA a se 4.misí - LOĎ
- Replies: 5
- Views: 4500
Re: Problém s kampaní KULTISTA a se 4.misí - LOĎ
Tak bohužel se mi to nepovedlo projet
Je to nad moje síly. Našel by se někdo kdo by mi tuhle misi projel? Uploadnul bych tu svůj save.
- Tue Jul 15, 2008 10:06 pm
- Forum: Obecně
- Topic: Problém s kampaní KULTISTA a se 4.misí - LOĎ
- Replies: 5
- Views: 4500
Re: Problém s kampaní KULTISTA a se 4.misí - LOĎ
Díky alespon za částečný návod, zkusím to. Problém je ten že když stavím armádu v oranžovém hradu tak dříve nebo později dojede hrdina od Elfů s armádou co je prostě lepší
No jdu to zkusit. Dík
No jdu to zkusit. Dík
- Mon Jul 14, 2008 6:02 pm
- Forum: Obecně
- Topic: Problém s kampaní KULTISTA a se 4.misí - LOĎ
- Replies: 5
- Views: 4500
Problém s kampaní KULTISTA a se 4.misí - LOĎ
Potřebuji poradit, hraju singl kampan na normál obtížnost a ve druhé kamapni Kultista ve 4.misi Loď se nemůžu dostat dál. Vždycky mě podrtí.
Je to tak jak jedete za červenou stranu a máte Elfy kteří Vám postupně zdrhají. Už jsem zkoušel jet nejdříve dolů zajat oranžové straně hrad ale než ...
Je to tak jak jedete za červenou stranu a máte Elfy kteří Vám postupně zdrhají. Už jsem zkoušel jet nejdříve dolů zajat oranžové straně hrad ale než ...