Search found 3 matches

by Robik
Sun Aug 10, 2008 12:29 am
Forum: Obecně
Topic: Problém s kampaní KULTISTA a se 4.misí - LOĎ
Replies: 5
Views: 4500

Re: Problém s kampaní KULTISTA a se 4.misí - LOĎ

Tak bohužel se mi to nepovedlo projet :( Je to nad moje síly. Našel by se někdo kdo by mi tuhle misi projel? Uploadnul bych tu svůj save.
by Robik
Tue Jul 15, 2008 10:06 pm
Forum: Obecně
Topic: Problém s kampaní KULTISTA a se 4.misí - LOĎ
Replies: 5
Views: 4500

Re: Problém s kampaní KULTISTA a se 4.misí - LOĎ

Díky alespon za částečný návod, zkusím to. Problém je ten že když stavím armádu v oranžovém hradu tak dříve nebo později dojede hrdina od Elfů s armádou co je prostě lepší :cry:
No jdu to zkusit. Dík
by Robik
Mon Jul 14, 2008 6:02 pm
Forum: Obecně
Topic: Problém s kampaní KULTISTA a se 4.misí - LOĎ
Replies: 5
Views: 4500

Problém s kampaní KULTISTA a se 4.misí - LOĎ

Potřebuji poradit, hraju singl kampan na normál obtížnost a ve druhé kamapni Kultista ve 4.misi Loď se nemůžu dostat dál. Vždycky mě podrtí.
Je to tak jak jedete za červenou stranu a máte Elfy kteří Vám postupně zdrhají. Už jsem zkoušel jet nejdříve dolů zajat oranžové straně hrad ale než ...