Bušák wrote:Proc ne ??:D ..Muzu si vzit tvoje ICQ ???
Jo jo,vem si ho žádnej problém,aspoň si to ulechčíme
Bušák wrote:Proc ne ??:D ..Muzu si vzit tvoje ICQ ???
Bušák wrote:Mapa by se menovala zrození titánů ..šlo by o dobu války mezi nekropolí a akademii a ukolem by bylo schromazdit 20 titanu ...ale zatim ji pouze planuju![]()
![]()
Kunyak wrote:Ylaya wrote:Mohl bys tam hrát za sebe.
Tak mi teda řekni funkčí instalaci a budu hrát za Gotaie,Kudžin nebo Kunyaka
Ylaya wrote:Mohl bys tam hrát za sebe.
Ylaya wrote:Ano to je velice dobrý mod!
Ylaya wrote:Uf!Naštěstí v podpisu nemáš že pokleknou i Temní elfové!(A tank není v podzemí.A ž získáš ty boty musíš jít k jinýmu břehu než vede ke konci mise a tam si koupíš mapu a pak už ho najdeš!)
Silverman wrote:Vzhledem k tomu, ze ted nemam moznost to vyzkouset muzu jenom citovat forum, ze kteryho jsi to stahoval. Pisou tam, ze to mas jenom zkoupirovat do usermods adresare.
Kunyak wrote:
Já děkuju,tohle jsem hledal hooooooodně dlouho.A po nějakých pánů vzpomínek se s radostí podívám