Search found 37 matches

by Kunyak
Mon Sep 08, 2008 6:09 pm
Forum: Obecně
Topic: Editor map do HoMaM ToE
Replies: 398
Views: 199942

Re: Editor map do HoMaM ToE

Bušák wrote:Proc ne ??:D ..Muzu si vzit tvoje ICQ ??? :mrgreen:

Jo jo,vem si ho žádnej problém,aspoň si to ulechčíme
by Kunyak
Mon Sep 08, 2008 1:53 pm
Forum: Obecně
Topic: Editor map do HoMaM ToE
Replies: 398
Views: 199942

Re: Editor map do HoMaM ToE

Bušák wrote:Mapa by se menovala zrození titánů ..šlo by o dobu války mezi nekropolí a akademii a ukolem by bylo schromazdit 20 titanu ...ale zatim ji pouze planuju :lol: :D :)

Špatnej nápad by to nebyl,mohl bych ti poslat pár screenů jak by to mohlo tam vypadat,jestli teda chceš... :mrgreen: :D
by Kunyak
Mon Sep 08, 2008 12:08 pm
Forum: Obecně
Topic: Editor map do HoMaM ToE
Replies: 398
Views: 199942

Re: Editor map do HoMaM ToE

Ja scripty vubec neumim... ale chci udelat novou mapu ..tak kdyby si mel naladu a cas tak mi sem pls napis script se kterym by byl cil nasbirat 20 titanu .. Jo a diky za radu s tema hracema ..protoze ja vetsinou delam mapu tak ze udelam jednoho a pak to ulozim .. a pak az delam druhyho ..takze to ...
by Kunyak
Thu Sep 04, 2008 8:28 pm
Forum: Obecně
Topic: Editor map do HoMaM ToE
Replies: 398
Views: 199942

Re: Editor map do HoMaM ToE

Jo tak diky ale jako ve scriptech nejsem profik
jetse jeden dotaz nevite jak se dela animace ?? jako napriklad pad meteroidu behem hry jako to bylo treba v kampani ...existuje na to nejaky script nebo neco ???
Myslíš jako in-game video?
No skripty...jednou jsem to zkoušel u šamanky,a měl jsem v ...
by Kunyak
Mon Sep 01, 2008 1:10 pm
Forum: Obecně
Topic: Pán vzpomínek, mód hrdinů, nahodne mapy
Replies: 28
Views: 15602

Re: Pán vzpomínek, mód hrdinů, nahodne mapy

Kunyak wrote:
Ylaya wrote:Mohl bys tam hrát za sebe.

Tak mi teda řekni funkčí instalaci a budu hrát za Gotaie,Kudžin nebo Kunyaka

A nakonec si můžem dát gratis multiplayer s kampaňovými hrdiny(myslim všichny ty,co se přihlásí.Mapu si taky dohodneme
by Kunyak
Mon Sep 01, 2008 12:54 pm
Forum: Obecně
Topic: Pán vzpomínek, mód hrdinů, nahodne mapy
Replies: 28
Views: 15602

Re: Pán vzpomínek, mód hrdinů, nahodne mapy

Ylaya wrote:Mohl bys tam hrát za sebe.

Tak mi teda řekni funkčí instalaci a budu hrát za Gotaie,Kudžin nebo Kunyaka
by Kunyak
Mon Sep 01, 2008 11:39 am
Forum: Obecně
Topic: Pán vzpomínek, mód hrdinů, nahodne mapy
Replies: 28
Views: 15602

Re: Pán vzpomínek, mód hrdinů, nahodne mapy

Ylaya wrote:Ano to je velice dobrý mod!

A mě doprčic nejde
by Kunyak
Mon Sep 01, 2008 11:38 am
Forum: Obecně
Topic: UFO v Heroesu V TotE!
Replies: 52
Views: 25488

Re: UFO v Heroesu V TotE!

Ylaya wrote:Uf!Naštěstí v podpisu nemáš že pokleknou i Temní elfové! :lol: (A tank není v podzemí.A ž získáš ty boty musíš jít k jinýmu břehu než vede ke konci mise a tam si koupíš mapu a pak už ho najdeš!)

No to jsem práve měl,ale tank vidět nebyl
by Kunyak
Sun Aug 31, 2008 9:42 am
Forum: Obecně
Topic: Editor map do HoMaM ToE
Replies: 398
Views: 199942

Re: Editor map do HoMaM ToE

Nevite nekdo jak se v editoru map pro TOE delaji hory ??? Nemam v nem ani grass object , ani sand object a ani hory jenom u pekelnych objektu..... a jeste se chci zeptat jak zmenim ukol napr k vytezstvi dosahnout urciteho artefaktu nebo zlata ...
Je to napsaný v manuálu ale já ti stejnak řeknu jak ...
by Kunyak
Sun Aug 31, 2008 9:32 am
Forum: Obecně
Topic: Editor map do HoMaM ToE
Replies: 398
Views: 199942

Re: Editor map do HoMaM ToE

Nevite nekdo jak se v editoru map pro TOE delaji hory ??? Nemam v nem ani grass object , ani sand object a ani hory jenom u pekelnych objektu..... a jeste se chci zeptat jak zmenim ukol napr k vytezstvi dosahnout urciteho artefaktu nebo zlata ...
Je to napsaný v manuálu ale já ti stejnak řeknu jak ...
by Kunyak
Wed Aug 27, 2008 1:19 pm
Forum: Obecně
Topic: Pán vzpomínek, mód hrdinů, nahodne mapy
Replies: 28
Views: 15602

Re: Pán vzpomínek, mód hrdinů, nahodne mapy

Vzhledem k tomu, ze ted nemam moznost to vyzkouset muzu jenom citovat forum, ze kteryho jsi to stahoval. Pisou tam, ze to mas jenom zkoupirovat do usermods adresare.

Jo dík,zkusim to.Stejnak ty mapy nechci,jen ty hrdiny

A jde ti to vůbec?Mě teda ne...apsolutně nic.A v tom foru psali že stačí ...
by Kunyak
Tue Aug 26, 2008 7:55 pm
Forum: Obecně
Topic: Pán vzpomínek, mód hrdinů, nahodne mapy
Replies: 28
Views: 15602

Re: Pán vzpomínek, mód hrdinů, nahodne mapy

Silverman wrote:Vzhledem k tomu, ze ted nemam moznost to vyzkouset muzu jenom citovat forum, ze kteryho jsi to stahoval. Pisou tam, ze to mas jenom zkoupirovat do usermods adresare.


Jo dík,zkusim to.Stejnak ty mapy nechci,jen ty hrdiny
by Kunyak
Tue Aug 26, 2008 1:18 pm
Forum: Obecně
Topic: Pán vzpomínek, mód hrdinů, nahodne mapy
Replies: 28
Views: 15602

Re: Pán vzpomínek, mód hrdinů, nahodne mapy

Kunyak wrote:
Silverman wrote:Diky, mod jsem nasel tady:

http://heroescommunity.com/viewthread.php3?TID=24168

Já děkuju,tohle jsem hledal hooooooodně dlouho.A po nějakých pánů vzpomínek se s radostí podívám

Jen teď nevim jak to aktivovat,já blbá skřetí hlava...
by Kunyak
Tue Aug 26, 2008 1:08 pm
Forum: Obecně
Topic: Pán vzpomínek, mód hrdinů, nahodne mapy
Replies: 28
Views: 15602

Re: Pán vzpomínek, mód hrdinů, nahodne mapy

Silverman wrote:Diky, mod jsem nasel tady:

http://heroescommunity.com/viewthread.php3?TID=24168

Já děkuju,tohle jsem hledal hooooooodně dlouho.A po nějakých pánů vzpomínek se s radostí podívám
by Kunyak
Tue Aug 26, 2008 11:40 am
Forum: Obecně
Topic: Pán vzpomínek, mód hrdinů, nahodne mapy
Replies: 28
Views: 15602

Re: Pán vzpomínek, mód hrdinů, nahodne mapy

Dekuji za odpoved ohledne generatoru map, ovsem dalsi dve otazky zustaly nezodpovezeny..

Mod na kampanove hrdiny uz jsem nasel, dekuji.

A co se Pana vzpominek tyce, vim ze byl v kampanich, dyt jsem je dohral. Me jde o to, ve kterych mapach je ve vlastni hre - mapy jako Dedictví, Draci prusmyk ...