Přehlednější grafika.
Rychlejší hra.
A zlatý Ironfisti.
Search found 3 matches
- Tue Aug 19, 2008 1:21 pm
- Forum: Obecně
- Topic: Heroes VI.
- Replies: 25
- Views: 17887
- Fri Aug 15, 2008 7:12 pm
- Forum: Heroes II
- Topic: Problém s Heroes 2
- Replies: 4
- Views: 6553
Re: Problém s Heroes 2
Rozhodně si kup nebo stáhni celé CD Heroes II (aspoň herní), ať máš hudbu ve wav kvalitě a ne midi.
- Fri Aug 15, 2008 7:08 pm
- Forum: Heroes IV
- Topic: Heroes 4 je nej.
- Replies: 55
- Views: 59108
Re: Heroes 4 je nej.
Zbytečně se přete.
V H4 bylo především dobré:
vývoj hrdiny
karavany
pohyb armády bez vojska
shadow of war
nemožnost střílet na jednotky, které stojí v zákrytu
Některé věci byly diskutabilní, např. účast hrdiny v boji. Někdy byl hrdina moc silný, jindy slabý (boj proti ohnivému mágovi, který vám ...
V H4 bylo především dobré:
vývoj hrdiny
karavany
pohyb armády bez vojska
shadow of war
nemožnost střílet na jednotky, které stojí v zákrytu
Některé věci byly diskutabilní, např. účast hrdiny v boji. Někdy byl hrdina moc silný, jindy slabý (boj proti ohnivému mágovi, který vám ...