Search found 3 matches

by LaRosse
Tue Aug 19, 2008 1:21 pm
Forum: Obecně
Topic: Heroes VI.
Replies: 25
Views: 17887

Re: Heroes VI.

Přehlednější grafika.
Rychlejší hra.

A zlatý Ironfisti.
by LaRosse
Fri Aug 15, 2008 7:12 pm
Forum: Heroes II
Topic: Problém s Heroes 2
Replies: 4
Views: 6553

Re: Problém s Heroes 2

Rozhodně si kup nebo stáhni celé CD Heroes II (aspoň herní), ať máš hudbu ve wav kvalitě a ne midi.
by LaRosse
Fri Aug 15, 2008 7:08 pm
Forum: Heroes IV
Topic: Heroes 4 je nej.
Replies: 55
Views: 59108

Re: Heroes 4 je nej.

Zbytečně se přete.

V H4 bylo především dobré:

vývoj hrdiny
karavany
pohyb armády bez vojska
shadow of war
nemožnost střílet na jednotky, které stojí v zákrytu

Některé věci byly diskutabilní, např. účast hrdiny v boji. Někdy byl hrdina moc silný, jindy slabý (boj proti ohnivému mágovi, který vám ...