Search found 5 matches

by ninja-nagato
Sat Aug 16, 2008 9:07 am
Forum: Heroes II
Topic: Problém s Heroes 2
Replies: 4
Views: 6556

Re: Problém s Heroes 2

Ja mam zase rozsypany obraz... jako by v 256 barvach... je to novou grafikou Ati x1950.. Tyka se to i heroes 1, nevim cos tim. Jakmile dam starou grafiku, jde to normalne
by ninja-nagato
Sat Aug 16, 2008 9:04 am
Forum: Heroes I
Topic: Mám rozsypanou grafiku.
Replies: 6
Views: 9451

Re: Mám rozsypanou grafiku.

ztahnul jsem Heroes 1 do xp.. obraz se nemeni.. porad stejny... nejaky problem v grafice.. nevim co ted. Kdyz dam stary raden 9100, jde to ok.
by ninja-nagato
Sat Aug 16, 2008 8:50 am
Forum: Heroes I
Topic: Mám rozsypanou grafiku.
Replies: 6
Views: 9451

Re: Mám rozsypanou grafiku.

me se stalo presne to co tobe.. rozsypany obraz... je to novou grafikou Ati x1950.. Tyka se to i heroes 2
by ninja-nagato
Sat Aug 16, 2008 8:46 am
Forum: Heroes II
Topic: Problém s Heroes 2
Replies: 4
Views: 6556

Re: Problém s Heroes 2

a byl si v setup.exe?
by ninja-nagato
Sat Aug 16, 2008 8:43 am
Forum: Heroes IV
Topic: Heroes 4 je nej.
Replies: 55
Views: 59108

Re: Heroes 4 je nej.

Heroes 4 je jasne nejlepsi, o tom neni pochyb. Libi se mi ale i jednicka... tu hraju uz pres 10 let