Search found 5 matches
- Sat Aug 16, 2008 9:07 am
- Forum: Heroes II
- Topic: Problém s Heroes 2
- Replies: 4
- Views: 6558
Re: Problém s Heroes 2
Ja mam zase rozsypany obraz... jako by v 256 barvach... je to novou grafikou Ati x1950.. Tyka se to i heroes 1, nevim cos tim. Jakmile dam starou grafiku, jde to normalne
- Sat Aug 16, 2008 9:04 am
- Forum: Heroes I
- Topic: Mám rozsypanou grafiku.
- Replies: 6
- Views: 9451
Re: Mám rozsypanou grafiku.
ztahnul jsem Heroes 1 do xp.. obraz se nemeni.. porad stejny... nejaky problem v grafice.. nevim co ted. Kdyz dam stary raden 9100, jde to ok.
- Sat Aug 16, 2008 8:50 am
- Forum: Heroes I
- Topic: Mám rozsypanou grafiku.
- Replies: 6
- Views: 9451
Re: Mám rozsypanou grafiku.
me se stalo presne to co tobe.. rozsypany obraz... je to novou grafikou Ati x1950.. Tyka se to i heroes 2
- Sat Aug 16, 2008 8:46 am
- Forum: Heroes II
- Topic: Problém s Heroes 2
- Replies: 4
- Views: 6558
Re: Problém s Heroes 2
a byl si v setup.exe?
- Sat Aug 16, 2008 8:43 am
- Forum: Heroes IV
- Topic: Heroes 4 je nej.
- Replies: 55
- Views: 59108
Re: Heroes 4 je nej.
Heroes 4 je jasne nejlepsi, o tom neni pochyb. Libi se mi ale i jednicka... tu hraju uz pres 10 let