Search found 1 match

by Lucrecius
Sun Sep 18, 2011 11:21 am
Forum: Obecně
Topic: Heroes VI a jeho tvorba
Replies: 1786
Views: 567698

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Zdravím ja som veľký fanda Heroes zatím nemam možnost hrát Heroes 6 tak si čítam vase dojmy o hre ako inac nadchlo ma to a rád by som si kúpil tuto hru ... zhodu náhod som v CR a mám možnost si ju kúpit tu v cechách ale neviem kde mohly by ste mi poradiť ? napriklad či sa dá kupiť v Plzni ? dik