Search found 1 match
- Sun Nov 02, 2008 2:46 pm
- Forum: Obecně
- Topic: Nejdou spustit Heroes V
- Replies: 8
- Views: 7091
Re: Nejdou spustit Heroes V
já mám windows vista 64 bitové, když to nainstaluju, tak mi to napíše při pokusu o spuštění, že to nemůže načíst soubor s koncovkou .dll. Tohle mi to dělá i s jinou hrou od ubisoftu s Gothic 3, a na českých stránkách píšou, že gothic 3 není kompatibilní s 64 bit verzí visty. Je ten samý problém s ...