Search found 1 match

by Samuro
Sun Nov 02, 2008 2:46 pm
Forum: Obecně
Topic: Nejdou spustit Heroes V
Replies: 8
Views: 7091

Re: Nejdou spustit Heroes V

já mám windows vista 64 bitové, když to nainstaluju, tak mi to napíše při pokusu o spuštění, že to nemůže načíst soubor s koncovkou .dll. Tohle mi to dělá i s jinou hrou od ubisoftu s Gothic 3, a na českých stránkách píšou, že gothic 3 není kompatibilní s 64 bit verzí visty. Je ten samý problém s ...