Search found 3 matches

by volum
Sat Jul 01, 2006 3:29 pm
Forum: Nekropole (nemrtví)
Topic: Necro-part 3
Replies: 34
Views: 37310

Petren wrote:Prosím pomoc, jak mam ziskat těch 20 kostěných draků, když je nemohu v hradu najímat? :cry: :cry:
Draky nemůžeš najímat jen v prvním městě,když prokleješ nějaký z těch co zabereš mágům tak už to jde. :wink:
by volum
Sun Jun 25, 2006 5:23 pm
Forum: Obecně
Topic: hra přes Ubi.com
Replies: 2
Views: 2817

Re: hra přes Ubi.com

Mám docela trapný dotaz. V tomhle směru budu asi lama, ale já on-line téměř vůbec nehraju. Takže o co jde. Mám samozřejmě českou originálku. Když si chci zahrát ve hře pro více hráčů přes Ubi.com, chce to po mě aktivační klíč. Tak jsem z toho vydedukoval, že je asi potřeba navštívi stránky Ubisoft ...
by volum
Thu Jun 22, 2006 5:43 pm
Forum: Obecně
Topic: homam V + cz patch
Replies: 12
Views: 7791

Re: homam V + cz patch

mam takovej problem.uz sem si sehnal 2 verze heroes V ale ani do jedny nejde dat cz patch pouze english.nemate nekdo link (torent) kde by se dala sehnat ta ceska lokalizace aby tam sel ten cz patch?nebo aspon jak se jmenujue ta verze co do toho de ten cz patch?diky No Cz patch jde samozřejmě do ...