Draky nemůžeš najímat jen v prvním městě,když prokleješ nějaký z těch co zabereš mágům tak už to jde.Petren wrote:Prosím pomoc, jak mam ziskat těch 20 kostěných draků, když je nemohu v hradu najímat?![]()
Search found 3 matches
- Sat Jul 01, 2006 3:29 pm
- Forum: Nekropole (nemrtví)
- Topic: Necro-part 3
- Replies: 34
- Views: 37310
- Sun Jun 25, 2006 5:23 pm
- Forum: Obecně
- Topic: hra přes Ubi.com
- Replies: 2
- Views: 2817
Re: hra přes Ubi.com
Mám docela trapný dotaz. V tomhle směru budu asi lama, ale já on-line téměř vůbec nehraju. Takže o co jde. Mám samozřejmě českou originálku. Když si chci zahrát ve hře pro více hráčů přes Ubi.com, chce to po mě aktivační klíč. Tak jsem z toho vydedukoval, že je asi potřeba navštívi stránky Ubisoft ...
- Thu Jun 22, 2006 5:43 pm
- Forum: Obecně
- Topic: homam V + cz patch
- Replies: 12
- Views: 7791
Re: homam V + cz patch
mam takovej problem.uz sem si sehnal 2 verze heroes V ale ani do jedny nejde dat cz patch pouze english.nemate nekdo link (torent) kde by se dala sehnat ta ceska lokalizace aby tam sel ten cz patch?nebo aspon jak se jmenujue ta verze co do toho de ten cz patch?diky No Cz patch jde samozřejmě do ...