Search found 3 matches
- Thu Dec 18, 2008 8:50 am
- Forum: Obecně
- Topic: Obrněný tank
- Replies: 3
- Views: 3495
Obrněný tank
Kdo z vás hraje kampaň tak ví že v první kampani ve čtvrté misy kdyz si v jihozápadním rohu koupíte kartograf tak uvidíte celou mapu a s ní také v levém rohu stojící tank.. kamarád je cheater jak sviň a povídal že když se dostanete k tomu tanku a napišete do konzole heslo, pak se hrdina zmeni na ten ...
- Thu Dec 18, 2008 8:32 am
- Forum: Obecně
- Topic: Urgashovo volanie
- Replies: 7
- Views: 5449
Re: Urgashovo volanie
nejsem sice cheater ale zkus tam dat ty skilly a pak si napis v konzoli ; add_skill 98, a mel by se ti pridat Urgash
- Thu Dec 18, 2008 8:29 am
- Forum: Obecně
- Topic: Editor map do HoMaM ToE
- Replies: 398
- Views: 200272
Re: Editor map do HoMaM ToE
pánové mám problém s mapamy. extrahoval jsem soubor data, hodil tam nejaký mapy, spustil hru a všechno jde v pohode jenže: nacitani nový mapy a ostatních jde velice pomale nez obvykle, takze to bude nejspis tim ze jsem data.pak extrahoval a on to ted compl musi hledat vse v tech slozkach, nevite ...