Search found 33 matches
- Sun May 24, 2009 8:48 pm
- Forum: Off-topic
- Topic: Heroes of might and magic VI
- Replies: 68
- Views: 79554
Re: Heroes of might and magic VI
no to máš pravdu
- Tue Apr 28, 2009 6:31 pm
- Forum: Nekropole (nemrtví)
- Topic: A tvůj názor....?
- Replies: 11
- Views: 12561
Re: A tvůj názor....?
no já si myslím že unded hrad má velmi velkou výhodu v nekromancii obzláště kaspar který má bonus pro stan ma hráč s tímto hrdinou velkou výhodu oživování mrtvých jelikož neutrácí manu ale i ostatní hrdinové nejsou ůplně špatný hrad nekropole jak jsem chtěl říct může při boji nestrati ani jednotku ...
Re: Element
mně se nejvíc líbí voda a oheň
jelikož blesk vniká silním střetáváním elektrických nábojů opačních polů ve vzduchu měl by být blesk zahrnut do vzdušného elementu
jelikož blesk vniká silním střetáváním elektrických nábojů opačních polů ve vzduchu měl by být blesk zahrnut do vzdušného elementu
- Sun Apr 26, 2009 10:57 am
- Forum: Off-topic
- Topic: Zranit nebo Léčit
- Replies: 2338
- Views: 696619
Re: Zranit nebo Léčit
a most na něj spadnul (-2)
Malassa 61
Sylanna 61
Arkath 62
Sylath 52
Sar-Elam 8
Malassa 61
Sylanna 61
Arkath 62
Sylath 52
Sar-Elam 8
- Sat Apr 25, 2009 8:18 pm
- Forum: Off-topic
- Topic: Přeji si... - HRA
- Replies: 1388
- Views: 393521
Re: Přeji si... - HRA
namáš žadné přání takže si přeju ohnivou kuli
- Sat Apr 25, 2009 7:35 pm
- Forum: Off-topic
- Topic: Přeji si... - HRA
- Replies: 1388
- Views: 393521
Re: Přeji si... - HRA
nezabijou ale budou tě učit
chci ovládat smrt a destrukci
chci ovládat smrt a destrukci
- Sat Apr 25, 2009 7:16 pm
- Forum: Off-topic
- Topic: Přeji si... - HRA
- Replies: 1388
- Views: 393521
Re: Přeji si... - HRA
Ale vybouhne ti v ruce
chci obnovi mocnou aztéckou civilizaci a zučasnit se jejich rituálů
ps tady je trailer abys měl přehled jinak mrtě hra http://www.youtube.com/watch?v=rWBbAFLfiNk
chci obnovi mocnou aztéckou civilizaci a zučasnit se jejich rituálů
ps tady je trailer abys měl přehled jinak mrtě hra http://www.youtube.com/watch?v=rWBbAFLfiNk
- Sat Apr 25, 2009 7:10 pm
- Forum: Off-topic
- Topic: Přeji si... - HRA
- Replies: 1388
- Views: 393521
Re: Přeji si... - HRA
to je obrovský obojživelný expedimentální bot struktorou stavbou těla vypadá jako pavok se čtyřma nohama a má dvě dvojtá iontová děla obrázek nemohu poslat moc velký
- Sat Apr 25, 2009 7:03 pm
- Forum: Off-topic
- Topic: Přeji si... - HRA
- Replies: 1388
- Views: 393521
Re: Přeji si... - HRA
budeš moc hazét energetické koule ale jelikož nelze energii vytvořit ani zničit nezbude ti pak žádná energie na koule
chci aby mi mít svího vlastního Megalitha ze hry supreme comander forged alliance
chci aby mi mít svího vlastního Megalitha ze hry supreme comander forged alliance
- Sat Apr 25, 2009 6:53 pm
- Forum: Off-topic
- Topic: Přeji si... - HRA
- Replies: 1388
- Views: 393521
Re: Přeji si... - HRA
Ale budeš mít z toho zmatený mozek
Chci vidět bez úrazu kuloví blesk
ps aha dík já se totiž moc o jazyky nezajímám
Chci vidět bez úrazu kuloví blesk
ps aha dík já se totiž moc o jazyky nezajímám
- Sat Apr 25, 2009 6:46 pm
- Forum: Off-topic
- Topic: Přeji si... - HRA
- Replies: 1388
- Views: 393521
Re: Přeji si... - HRA
Ano a spadne ti na hlavu
chci moc
ps.tím myslim ten jazyk jakým mluvíš je docela podobný češtině
chci moc
ps.tím myslim ten jazyk jakým mluvíš je docela podobný češtině
- Fri Apr 24, 2009 6:58 pm
- Forum: Off-topic
- Topic: Přeji si... - HRA
- Replies: 1388
- Views: 393521
Re: Přeji si... - HRA
Ano dostaneš ji ale budeš muset sloužit aše a ta ti bude dávat bolestivé ůkoli a zemřeš při plnění jednoho z nich
Chci abych rozuměl tý prapodivní řečí co mluvíš ty
Chci abych rozuměl tý prapodivní řečí co mluvíš ty
- Fri Apr 24, 2009 2:55 pm
- Forum: Off-topic
- Topic: Přeji si... - HRA
- Replies: 1388
- Views: 393521
Re: Přeji si... - HRA
Dobře ale všechna ostatní slova zapomeneš
chci být Alien a ne že mě zabije predátor nebo někdo a něco jiního
chci být Alien a ne že mě zabije predátor nebo někdo a něco jiního
- Fri Apr 03, 2009 9:05 pm
- Forum: Off-topic
- Topic: Heroes of might and magic VI
- Replies: 68
- Views: 79554
Re: Heroes of might and magic VI
ten mocní démon bývalá pravá ruka Kha belleta prostě mrtě Agrael je ten tupí zastaralí hnisný elf
- Fri Apr 03, 2009 8:14 pm
- Forum: Off-topic
- Topic: Heroes of might and magic VI
- Replies: 68
- Views: 79554
Re: Heroes of might and magic VI
ja bych chtěl aby se tam vrátil argrael stejně nevim co s nim ten tieru udělal