Search found 33 matches

by QAI
Sun May 24, 2009 8:48 pm
Forum: Off-topic
Topic: Heroes of might and magic VI
Replies: 68
Views: 79554

Re: Heroes of might and magic VI

no to máš pravdu
by QAI
Tue Apr 28, 2009 6:31 pm
Forum: Nekropole (nemrtví)
Topic: A tvůj názor....?
Replies: 11
Views: 12561

Re: A tvůj názor....?

no já si myslím že unded hrad má velmi velkou výhodu v nekromancii obzláště kaspar který má bonus pro stan ma hráč s tímto hrdinou velkou výhodu oživování mrtvých jelikož neutrácí manu ale i ostatní hrdinové nejsou ůplně špatný hrad nekropole jak jsem chtěl říct může při boji nestrati ani jednotku ...
by QAI
Tue Apr 28, 2009 5:49 pm
Forum: Off-topic
Topic: Element
Replies: 10
Views: 13131

Re: Element

mně se nejvíc líbí voda a oheň
jelikož blesk vniká silním střetáváním elektrických nábojů opačních polů ve vzduchu měl by být blesk zahrnut do vzdušného elementu
by QAI
Sun Apr 26, 2009 10:57 am
Forum: Off-topic
Topic: Zranit nebo Léčit
Replies: 2338
Views: 696619

Re: Zranit nebo Léčit

a most na něj spadnul (-2)
Malassa 61
Sylanna 61
Arkath 62
Sylath 52
Sar-Elam 8
by QAI
Sat Apr 25, 2009 8:18 pm
Forum: Off-topic
Topic: Přeji si... - HRA
Replies: 1388
Views: 393521

Re: Přeji si... - HRA

namáš žadné přání takže si přeju ohnivou kuli
by QAI
Sat Apr 25, 2009 7:35 pm
Forum: Off-topic
Topic: Přeji si... - HRA
Replies: 1388
Views: 393521

Re: Přeji si... - HRA

nezabijou ale budou tě učit
chci ovládat smrt a destrukci
by QAI
Sat Apr 25, 2009 7:16 pm
Forum: Off-topic
Topic: Přeji si... - HRA
Replies: 1388
Views: 393521

Re: Přeji si... - HRA

Ale vybouhne ti v ruce
chci obnovi mocnou aztéckou civilizaci a zučasnit se jejich rituálů
ps tady je trailer abys měl přehled jinak mrtě hra http://www.youtube.com/watch?v=rWBbAFLfiNk
by QAI
Sat Apr 25, 2009 7:10 pm
Forum: Off-topic
Topic: Přeji si... - HRA
Replies: 1388
Views: 393521

Re: Přeji si... - HRA

to je obrovský obojživelný expedimentální bot struktorou stavbou těla vypadá jako pavok se čtyřma nohama a má dvě dvojtá iontová děla obrázek nemohu poslat moc velký
by QAI
Sat Apr 25, 2009 7:03 pm
Forum: Off-topic
Topic: Přeji si... - HRA
Replies: 1388
Views: 393521

Re: Přeji si... - HRA

budeš moc hazét energetické koule ale jelikož nelze energii vytvořit ani zničit nezbude ti pak žádná energie na koule
chci aby mi mít svího vlastního Megalitha ze hry supreme comander forged alliance
by QAI
Sat Apr 25, 2009 6:53 pm
Forum: Off-topic
Topic: Přeji si... - HRA
Replies: 1388
Views: 393521

Re: Přeji si... - HRA

Ale budeš mít z toho zmatený mozek
Chci vidět bez úrazu kuloví blesk
ps aha dík já se totiž moc o jazyky nezajímám
by QAI
Sat Apr 25, 2009 6:46 pm
Forum: Off-topic
Topic: Přeji si... - HRA
Replies: 1388
Views: 393521

Re: Přeji si... - HRA

Ano a spadne ti na hlavu
chci moc
ps.tím myslim ten jazyk jakým mluvíš je docela podobný češtině
by QAI
Fri Apr 24, 2009 6:58 pm
Forum: Off-topic
Topic: Přeji si... - HRA
Replies: 1388
Views: 393521

Re: Přeji si... - HRA

Ano dostaneš ji ale budeš muset sloužit aše a ta ti bude dávat bolestivé ůkoli a zemřeš při plnění jednoho z nich
Chci abych rozuměl tý prapodivní řečí co mluvíš ty
by QAI
Fri Apr 24, 2009 2:55 pm
Forum: Off-topic
Topic: Přeji si... - HRA
Replies: 1388
Views: 393521

Re: Přeji si... - HRA

Dobře ale všechna ostatní slova zapomeneš
chci být Alien a ne že mě zabije predátor nebo někdo a něco jiního
by QAI
Fri Apr 03, 2009 9:05 pm
Forum: Off-topic
Topic: Heroes of might and magic VI
Replies: 68
Views: 79554

Re: Heroes of might and magic VI

ten mocní démon bývalá pravá ruka Kha belleta prostě mrtě Agrael je ten tupí zastaralí hnisný elf
by QAI
Fri Apr 03, 2009 8:14 pm
Forum: Off-topic
Topic: Heroes of might and magic VI
Replies: 68
Views: 79554

Re: Heroes of might and magic VI

ja bych chtěl aby se tam vrátil argrael stejně nevim co s nim ten tieru udělal