posledni mise "the lord of Heresh" projel jsme celou mapu skrz naskrz, porazil vse co na mape je, obsadil vsechny doly, odkryl celou mapu.. a porazil i godrika v jeho hradu... nestacilo to a po chvili mi vyprsi cas a hra konci.. poradi mi nekdo jak dal? diky *Ja8k1
EDIT: koumam nad tim uz docela ...
Search found 1 match
- Thu Jun 15, 2006 3:56 pm
- Forum: Nekropole (nemrtví)
- Topic: Problem v kampani za nekromancera
- Replies: 9
- Views: 11249