Já myslela tu kampan za lidi.....tak nic no...
Fňuk...mé rodinné štěstí je ohroženo, místo manželských povinností už čtyři dny hledám tu zkur.... Slzu:-)
aspoň už vím, že v tom nejsem sám...je to takový jakýsi nedodělaný nebo co... jak jsem z těch hírousů byl nadšenej, tak to pomalu opadá ...
Search found 4 matches
- Fri Jun 23, 2006 1:04 am
- Forum: Hvozd (lesní elfové)
- Topic: Slza pro ossira
- Replies: 24
- Views: 25492
- Tue Jun 20, 2006 7:48 pm
- Forum: Hvozd (lesní elfové)
- Topic: Slza pro ossira
- Replies: 24
- Views: 25492
- Tue Jun 20, 2006 4:59 am
- Forum: Hvozd (lesní elfové)
- Topic: Slza pro ossira
- Replies: 24
- Views: 25492
- Mon Jun 19, 2006 11:08 pm
- Forum: Hvozd (lesní elfové)
- Topic: Slza pro ossira
- Replies: 24
- Views: 25492