Search found 1 match

by snekkarel
Thu Jun 22, 2006 7:57 pm
Forum: Obecně
Topic: spustenie v okne
Replies: 8
Views: 5586

Přes 3Danalyze jsem to rozchodil jen v tom okně mi to něběží .Kde dělám chybu,Dík