Prosím, co mám dělat ?díky...
Search found 1 match
- Thu Jun 22, 2006 10:38 pm
- Forum: Azyl (lidé)
- Topic: 5. mise za Haven, aneb jak to mám k sakru stihnout za 7dní?
- Replies: 8
- Views: 10227
5. mise za Haven, aneb jak to mám k sakru stihnout za 7dní?
Prosím vás, lidi...já už fakt nevim. Je to děsně trapný,ale prostě nevim co mám dělat. V 5. misi mám objevit město a najít Isabelu za pouhej týden ! A já t ofurt nemůžu stihnout a píše mi t ože jsem nesplnil misi
Prosím, co mám dělat ?díky...
Prosím, co mám dělat ?díky...