Search found 12 matches
Re: Patch
Stále mi to píše verzi hry 1.1.1.
- Mon Oct 17, 2011 1:57 pm
- Forum: Obecně
- Topic: V jakém pořadí hrát
- Replies: 52
- Views: 49509
Re: V jakém pořadí hrát
Měl bych dotaz. Ta mapa Srdce nočních můr (mapa ze Sběratelské edice) má byt ve hře kde? Nemůžu ji nikde najít.
- Mon Jul 24, 2006 9:24 pm
- Forum: Hvozd (lesní elfové)
- Topic: Tretia kampan - vezenie
- Replies: 13
- Views: 13773
- Wed Jul 19, 2006 5:33 am
- Forum: Nekropole (nemrtví)
- Topic: jednotky z Nekropole
- Replies: 74
- Views: 72225
- Mon Jul 17, 2006 9:25 am
- Forum: Kobka (temní elfové)
- Topic: 4 kampan - 2 mise. Prosim o radu
- Replies: 7
- Views: 9796
- Sun Jul 16, 2006 5:38 pm
- Forum: Kobka (temní elfové)
- Topic: 4 kampan - 2 mise. Prosim o radu
- Replies: 7
- Views: 9796
4 kampan - 2 mise. Prosim o radu
Zdravim. V teto misi mam porazit oranzoveho hrace. Toho jsem uz porazil. Ted mam jeste vykopat Ashinu slzu. Nasel jsem uz tri obelisky, ale stale mi jeste jeden chybi najit. Mapu jsem uz celou prosel. I podzemi. Teda to co slo. Je tam cervena brana, ale nemuzu k ni nikde najit cerveneho klicnika ...
- Mon Jul 10, 2006 6:16 am
- Forum: Obecně
- Topic: Na jake konfiguraci PC parite Heroes 5???
- Replies: 21
- Views: 8406
- Wed Jun 28, 2006 3:02 pm
- Forum: Peklo (démoni)
- Topic: 3.mise za Inferno pls poradte mi
- Replies: 86
- Views: 73752
- Wed Jun 28, 2006 2:07 pm
- Forum: Peklo (démoni)
- Topic: 3.mise za Inferno pls poradte mi
- Replies: 86
- Views: 73752
- Wed Jun 28, 2006 2:01 pm
- Forum: Peklo (démoni)
- Topic: 3.mise za Inferno pls poradte mi
- Replies: 86
- Views: 73752
Je to jednoduche... Musis obsadit dolni hrad. Pak obsad ten vlevo nahore. A nakonec ten vpravo nahore. A nenechej hrdiny elfu nasyslit velke armady... Neni to tezka mise. Hraji to na tezkou obtiznost a udelal jsem ji na podruhe. Na poprve jsem se jen tak rozkoukaval, do ceho jdu. Opravdu to neni ...
Obtížnost
Pište, na jakou obtížnost to hrajete...